Jump to content
FredGG

[ODRZUCONE] Podanie na admina - FRED

Recommended Posts

Imię: Kamil
Aktualny wiek: 25
Staż gry w Counter-Strike 1.6: ponad 12 lat z przerwami

Nick na serwerze: Fred

Staż gry na serwerze: Cieżko mi określić, ale godzinowy to źle nie wygląda :)

Godziny w jakich grasz na serwerze: W zależności od tego jakie mam zmiany w pracy. Z reguły gram miedzy 8-24

Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/fred/dd2.fragujemy.com:27015/

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK - kilka razy ss oraz ostatnio ban na 30 minut za flood SG (http://fbans.fragujemy.com/bans/5597.html)
Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: Tak - lata temu na różnych serwerowniach + sam kiedyś stawiałem serwery od zera i zajmowałem się nimi (stare dzieje :D)
Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]

- często bywam na serwerze

- moim zdaniem mam dobry kontakt z ludźmi

- czasami jak nie ma obecnych adminów to brakuje osoby, aby ogarnęła niektórych respiarzy lub inne twory :D

- trochę już w tę grę gram i jestem w stanie rozpoznać kto gra na odpale

- dzieckiem nie jestem, więc macie pewność, że nie będę sypał banami na lewo i prawo :D

Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: Nie

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike 1.6. Mój link do profiluhttps://banid.pl/kto?to=0:0:19492153

Będę wdzięczny za wszystkie pozytywne i negatywe opinie :D

• Shoot frag! (+) 5
  • Confused 1

Witam, 

PLUSY 

+ Wiek 

+ GT bardzo ładne to wygląda 

Nie wiem czy posiadasz mikrofon bo nawet Cię nie kojarzę może się mijamy w obecności na serwerze :) 

Moim zdaniem poczekajmy na inne odpowiedzi, ale można mu dać szansę :) więc jestem na tak Koledzy :P  @ [CS 1.6] Starszy Admin ONLY DD2@ [CS 1.6] Admin ONLY DD2

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 1

Witaj Fred.

Moja wypowiedz brzmi następująco.

+Problemów z Tobą nie zauważyłem,

+ Podanie napisane przyzwoicie,

+GT ładne,

- Szczerze dopiero od resetu rankingu widuje na serwerze ( Wcześniej widywałem Nick FRED jako BOT gdy było mniej niż 4 osoby na serwerze)

- Popracuj troszkę więcej na forum.

Moja decyzja jest Neutralna.

Z Mojej strony to wszystko, Pozdrawiam Zabijesz ?

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 1

GT w porządku, problemów nie ma z Tobą na serwerze. 

Wydaje mi się że staż krótki masz, może wcześniej się mijaliśmy....

Aczkolwiek każdy zasługuje na swoją szansę. 

• Shoot frag! (+) 2

Hmm, mam mieszane uczucia co do Twojej osoby.

• Nie pamiętam czy to Ty wtedy pisałeś czy Twój znajomy @ Michski , natomiast jak przestaliście trochę grać na GG i przyszliście sobie pykać na DD2 to padł tekst w stylu "lepiej tutaj nie graj czy tam uważaj, bo będziesz tak samo banowany jak na GG" - takie teksty można sobie darować, co?
  • Druga akcja jest taka, że jak był typ na serwie stosunkowo niedawno który grał na aktywnym a wchodził admin akurat, to walnąłeś tekstem "uważaj, bo admin wchodzi", nie wiem czy powiedziałeś to poważnie czy ponownie to był troll z Twojej strony (lubisz robić sobie bekę i trollować) ale mogłeś wylecieć za to i to na długo.

Jeśli chodzi o pozostałe podstawowe aspekty no to GT jest w porządku, nawet powiedziałbym, że lepiej niż dobrze, mikrofonu używasz, z zachowaniem bywa różnie, gdyż czasami potrafiłeś ostrzej odpowiedzieć przez mikrofon ale nigdy nie wyzywałeś ostro, więc są plusy i minusy.

Ciekawi mnie również skarga którą napisałeś na mnie jakiś czas temu i nie tyle sama skarga, a to dlaczego zmieniłeś zdanie.

No i ostatni aspekt to Twoje multi konto, dlaczego założyłeś multi? https://fragujemy.com/profile/35071-heh/

Na daną chwilę jestem neutralny. 

• Shoot frag! (+) 3

Nie patrze na GT i inne duperele.

A dlaczego? Bo ostrzegaleś odjebanego gracza(który w dodatku grał na aktywnym banie) przed tym, że właśnie wszedł admin i żeby trochę się ogarnął ze swoją grą (z tego co wiem utrudniałeś tak pracę admina nie tylko mi)

Osobiście jestem na NIE

EDIT #1 żeby nie robić syfu

Cytat

Nie wiem kto to powiedział, ale na pewno nie ja

Nie byłbym tego taki pewny, zajście było stosunkowo dawno i nie udowodnię Ci tego w żaden sposób, ale jestem przekonany, że były to twoje słowa w kierunku Michskiego, gdy ten pojawił się u nas na serwerze.

Cytat

Tak, to był troll z mojej strony i byłem świadomy tego, że jest więcej niż jeden admin na serwerze

Ja wiem, że lepiej to wygląda jak napiszesz, że był drugi admin, ale na twoje nieszczęście był tylko ten który wchodził na serwer, Ja.

Cytat

wiedziałem, że on gra na aktywnym, więc tak czy siak oczywiste to było, że zaraz wyleci.

Tego, że grał na aktywnym, dowiedziałeś się ode mnie i udawałeś wielce zaskoczonego, chyba że wiedziałeś od początku, ale w takim wypadku mogłeś to napisać na u@, a zamiast tego wolałeś mi to utrudnić. Ja bym stracił mniej czasu na weryfikację tego, czy to ta sama osoba, a ty byś miał moje poparcie.

Moją opinię na temat twojej osoby podtrzymuję.

• Shoot frag! (+) 3

Także mam mieszane uczucia.

Z jednej strony jesteś gościem, który ogarnia, jest komunikatywny i ma potencjał na bycie dobrym adminem, a z drugiej strony no właśnie...

Głupie trollowanie i ostrzeganie "admin patrzy" podczas gdy sprawdzałem spalonego typa. Dziwnym trafem takie poczucie humoru bardzo słabo i do mnie trafia i w ogóle nie śmieszy.

Mimo wszystko są dla mnie ważne i ważniejsze dlatego w tej chwili jestem neutralny.

• Shoot frag! (+) 3

Jesteś nawet ogarnięty pod względem gry... gdy jestem na serwerze nawet często Cię widzę.

Masz micro przez który nie zawsze musisz krzyczeć kto ma admina ,  za to duży minus.

Zgłaszasz nie raz ludzi na admin czat np że za długo na respie ale też trzeba rozgraniczać to jak ktoś wraca przez respa a nie narzucać swoje racje i mówić adminowi co ma robić, do pewnych rzeczy warto podejść z chłodną głową :)

Jak narazie Neutral. Bardzo możliwe , że w następnym podaniu mój głos będzie na twoją korzyść lecz to zależy od Ciebie. Pozdrawiam :)

• Shoot frag! (+) 4

Posted (edited)

"Pamiętaj! Nie wypowiadaj się w swoim podaniu!
[!] Chyba, że masz coś merytorycznego do przekazania, zatem bez spamowania!"

Minęło już trochę czasu od wypowiedzi innych osób, więc odpowiem na kilka kwestii, które tutaj padły - trafne oraz nietrafne.

Cytat

Nie pamiętam czy to Ty wtedy pisałeś czy Twój znajomy @ Michski, natomiast jak przestaliście trochę grać na GG i przyszliście sobie pykać na DD2 to padł tekst w stylu "lepiej tutaj nie graj czy tam uważaj, bo będziesz tak samo banowany jak na GG" - takie teksty można sobie darować, co?

Nie wiem kto to powiedział, ale na pewno nie ja ;)

Cytat

Druga akcja jest taka, że jak był typ na serwie stosunkowo niedawno który grał na aktywnym a wchodził admin akurat, to walnąłeś tekstem "uważaj, bo admin wchodzi", nie wiem czy powiedziałeś to poważnie czy ponownie to był troll z Twojej strony (lubisz robić sobie bekę i trollować) ale mogłeś wylecieć za to i to na długo.

Tak, to był troll z mojej strony i byłem świadomy tego, że jest więcej niż jeden admin na serwerze - wiedziałem, że on gra na aktywnym, więc tak czy siak oczywiste to było, że zaraz wyleci. On też wiedział, że admin jest na serwerze, bo nie raz o tym wspominał. Zgadzam się, że to było niepotrzebne.

Cytat

gdyż czasami potrafiłeś ostrzej odpowiedzieć przez mikrofon ale nigdy nie wyzywałeś ostro, więc są plusy i minusy.

Czasem ostrzej się wypowiem pod aspektem gry drużynowej - nigdy nie wypowiadałem się ostro w stosunku do kogoś osobiście - do obrażania jestem ostatnią osobą na serwerze.

Cytat

ciekawi mnie również skarga którą napisałeś na mnie jakiś czas temu i nie tyle sama skarga, a to dlaczego zmieniłeś zdanie.

Na serwerze przez 1h latał odpalony typ na aimie, a ty wtedy siedziałeś na SPEC. Próbowałem się z Tobą skontaktować poprzez czat admina na serwerze oraz szukałem Cię na TS. Napisałem w związku z tym skargę, ale od razu ją wycofałem, bo przemyślałem sprawę - przykładowo mogłeś odejść od komputera, bo coś miałeś innego do załatwienia i nie wyszedłeś z serwera - tak to wyglądało.

Cytat

No i ostatni aspekt to Twoje multi konto, dlaczego założyłeś multi?

Tak - to moje poprzednie konto sprzed kilku lat. Dodam coś jeszcze - składałem z tamtego konta kiedyś podanie o admina na serwerze GG i uzyskałem pozytywną odpowiedź (

). Zniknąłem wtedy z gry ze względu na poważne sprawy osobiste, o których tutaj na pewno nie będą pisał :) (Ktoś napisze, że chociaż mogłem dać znać, ale tak się ułożyło, że była to ostatnie o czym myślałem.) Wracając na Fragujemy założyłem z automatu oddzielne konto, do którego podpiąłem konto STEAM do wykupowania usług VIP początkowo na serwerze GG a teraz na DD2.

Do innych postów się nie odniosę, ponieważ jest to powtarzająca się sprawa i nie ma sensu pisać tego samego.

Podsumowując

Dziękuję za wszystkie pozytywne i negatywne wypowiedzi, w tym podaniu. Przyniosło ono wiele kontrowersji :D

Edited by FredGG
  • Shoot frag! (+) 3

W dniu 5.06.2021 o 23:03, FredGG napisał:

Tak - to moje poprzednie konto sprzed kilku lat. Dodam coś jeszcze - składałem z tamtego konta kiedyś podanie o admina na serwerze GG i uzyskałem pozytywną odpowiedź

Nie wiem czy w Twojej sytuacji jest to coś, czym akurat powinieneś się chwalić. Kandydat na Admina powinien znać nie tylko regulamin gry, ale także forum. No przecież na logikę, wydajesz się być dość rozgarnięty, to chyba powinieneś wiedzieć, że zazwyczaj na internetowych forach zakaz jest tworzenia multikont. Od momentu wypuszczenia Twojego postu minęło już trochę czasu, a Ty nie ruszyłeś się nawet by cokolwiek z tym faktem zrobić, co połączone z opiniami o Twojej osobie utwierdza mnie w fakcie, iż na chwilę obecną tak nie do końca Tobie na tym stanowisku zależy.

Jako, że Pan Opiekun gdzieś zniknął, na chwilę obecną podanie odrzucam, rozwiąż powyższy problem, popraw zachowanie, podbij opinię i spróbuj ponownie później.

• Shoot frag! (+) 3

fg_gun.png

Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie

Powód: Nie spełniasz określonych wymogów lub potrzebujesz jeszcze więcej czasu by zostać przyjętym

- - -

W dalszym ciągu masz prawo do ubiegania się o stanowisko admina.
Dlatego proponujemy złożenie ponownego podania po upływie minimum 10 dniach.

[!] Pamiętaj, że zbyt krótki odstęp czasowy pomiędzy dwoma kandydaturami może skutkować kolejnym, negatywnym rozpatrzeniem Twojego podania!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Saydea
      Imię:  Krystian
      Aktualny wiek:  23 
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive:  5lat, obecnie powrót po 3latach przerwy

Nick na serwerze:  SayDea
      Staż gry na serwerze: Prawie 3 miesiące
      Godziny w jakich grasz na serwerze:  Najczęściej po 18
      Link do wykresu aktywności na serwerze:  http://rank.fragujemy.com/?page=profiles&profile=76561199159276905&search=1

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: Tak,  admin oraz globaladmin serwerowni J4P.pl ( staż trochę ponad 6 miesięcy )
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: Tak, część do nadrobienia, ale dam radę
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]
       Dobry kontakt ze społecznością graczy Mirage#1, spora ilość powinna mnie kojarzyć Wysoki poziom kultury osobistej, ale zdarzają się błędy Spory zapał do pomocy w utrzymaniu porządku Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: TAK, skincharger   https://steamcommunity.com/profiles/76561198807264738
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561199159276905/
    • By ezik
      13 za 2 tygodniem 😃
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy