Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Imię: Krystian
Aktualny wiek: 18
Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: od około 2016-2017

Nick na serwerze: PENK
Staż gry na serwerze: Na pewno powyżej miesiąca 
Godziny w jakich grasz na serwerze: Jak na ten moment do końca tego tygodnia tylko w weekendy przez to ze mam ostatnią maturę z języka Holenderskiego do napisania lecz przed tym grałem w godzinach 17-23 w weekendy około 12-16 i wieczorkiem jeszcze. Lecz to się zmieni bo po maturze jak nie będę pisał poprawki to już wakacje :D
Link do wykresu aktywności na serwerze: http://rank.fragujemy.com/?page=profiles&profile=STEAM_1:1:576735754&server_group=5

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: Niestety nie na serwerach cs'a lecz szybko się uczę :D.
Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: Tak.
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]

1. Moja aktywność na serwerze jest dobra.
  2. Dogaduje się z graczami bez problemowo i z administracją jakich zagwozdek nie miałem.
  3. Wiek.

Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: TAK co może mnie skreślić ponieważ około 4 lata temu dostałem tutaj bana za cheaty. Powiem tyle że każdy w swoim młodym wieku jest głupi lecz było by to nie zrozumiałe gdybym miał teraz na przykład 12 lat i bym cheatował 4 lata temu dalej był bym rozwydrzonym dzieciakiem, lecz to co się dzieje z człowiekiem pomiędzy 14-18 wiekiem życia zmiena go na kogoś innego. Jedyne co mogę jako przeciwko temu argumentowi powiedzieć to że przebywam często na serwerze i administracja widzi w jaki sposób się zachowuje i że nie jestem tym młodym mną który pobierał wszystko na pc i kozaczył. Chciałbym otrzymać tą jedną szanse żeby się wykazać. Piszę to żeby nie owijać w bawełnę tylko szczerze by potem się ktoś nie przyczepił co kiedyś robiłem. 
Link do profilu na którym dostałem vac'a https://steamcommunity.com/id/fullaccessd 

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/penks/
Pozdrawiam penk ;) 

Edited by penk kingalts.shop

Czy mógłbyś zmienić ten avatar?

• Shoot frag! (+) 1

6 minut temu, GET napisał:

Czy mógłbyś zmienić ten avatar?

:D Zrobione 

• Shoot frag! (+) 1

No to tak. Generalnie mówiąc to często widuje ciebie na serwerze, nie ma z tobą problemów (przynajmniej z mojej strony), jedyne co to ten Vac, ale jak sam powiedzialeś było to dawno, dodatkowo od tego czasu były resety banów, więc moża powiedzieć że ten ban jest przedawniony. Ja jestem za tym aby dać ci szanse bo nie widzialem ani razu czegoś dziwnego u ciebie.

• Love Frag (+) 1

Powiem tak ja sam osobiście nigdy z tobą problemów żadnych nie miałem i jak wszedłem raz na vanish mode zobaczyć czy gdy nie ma administracji to też takowych problemów nie sprawiałeś,  jesteś ogarniętym graczem przynajmniej do tej pory takie odniosłem wrażenie, jednakże nie raz dostałem na Ciebie skargę od  graczy, że czasem gadasz za dużo wtedy gdy nie koniecznie jest to potrzebne.
Tak jak wspomniałem gdybym patrzył na swoje odczucia to TAK  jednakże biorąc pod uwagę też zdanie społeczności mój głos w tym podaniu ma status : NEUTRALNY

• Love Frag (+) 1

Posted (edited)

Jeśli chodzi o mnie. Widuje Cię często na serwerze, nie powodujesz żadnych problemów jak zauważyłem, jesteś ogarnięto osobą. Nie dostałem żadnej skargi na ciebie, więc to dodatkowy plus. Jedyny zastrzeżenie jakie mogę mieć to ten VAC, może i było dawno ale jednak to jakaś sól w oku ale jestem skłonny do tego aby dać Ci szansę.

Jestem na TAK 

Edited by KALINA
  • Love Frag (+) 1

Jak dla mnie :

+ aktywność

+ znajomość regulaminu

+ wiek

+ komunikacja z graczami

+ wiedza o roli admina 

- ban 

Jestem na TAK

• Love Frag (+) 1

Siemka<heyo>

Kojarzę cie z serwera,podanie spoko napisane,wiek na plus.

Fajne dogadujesz się z graczami.

Ten ban to spory minus.

Jestem neutralny.

• Love Frag (+) 1

Niestety ale muszę się ponownie wypowiedzieć ponieważ co raz to większa ilość graczy pisze do mnie w wiadomościach prywatnych z zaniepokojeniem o to, że w ogóle rozpatrujemy to podanie.
Jeden z graczy podsyła link : Nie, nie jest to autor posta na z linku

57 minut temu, Allski napisał:

Niestety ale muszę się ponownie wypowiedzieć ponieważ co raz to większa ilość graczy pisze do mnie w wiadomościach prywatnych z zaniepokojeniem o to, że w ogóle rozpatrujemy to podanie.
Jeden z graczy podsyła link : Nie, nie jest to autor posta na z linku

Nie wiem czy to coś w ogóle wnosi do sprawy. 
Było wiadome że miałem bana. Było by to zrozumiane gdybym to ukrywał lecz wszystko tutaj wyjaśniłem.
Było to 4 lata temu! I odkąd na nowo w cs'a zacząłem grać i na surfie nie było momentu żeby były jakiekolwiek podejrzenia o to ze jestem odpalony.

Penk ale ja tak jak mówię osobiście nic do Ciebie nie mam jest to głos graczy, który ja tylko podaje dalej.

Widać po prostu że gracze uważają że dla nas byłby to strzał w kolano.

Siemka penk, przejrzałem sobie opinię innych adminów i większość jest w miarę pozytywna z kilkoma wyjątkami. Ogólnie rzecz biorąc z tego co się dowiedziałem oraz sprawdziłem to nie sprawiasz jakiś większych problemów na serwerze i starasz się w miarę swoich możliwości pomagać w wychwytywaniu chiterów, a także utrzymać ład na serwerze. Aczkolwiek wydaje mi się, że jesteś przy tym trochę zbyt nachalny, lub sztywny, trudno jest mi to określić, w każdym bądź razie chodzi mi o to, że czasami masz niewyparzony język i strasz się cwaniakować, dzięki znajomości regulaminu i wypominasz graczom, aby nie łamali regulaminu, kiedy to robią, itd. I nie było by nic w tym złego, a wręcz przeciwnie. Problem w tym, że przez takie zachowanie ludzie mogą być do ciebie przewrażliwieni i starać się usilnie czekać, aż ty popełnisz jakiś błąd i złamiesz regulamin np. z nieuwagi, lub pomyłki. I o ile jeszcze sam zwrócisz na to uwagę oraz zrozumiesz ten błąd i nie wiem, np. powiesz coś na czacie w stylu: "sory, faktycznie zapomniałem się", to byłoby okej, ale kiedy nic z tym nie zrobisz to ludzie to zapamiętują i będą cię odbierać jako hipokrytę, który mówi innym, a sam się do tego nie stosuje. Możliwe, że ten problem został już do dnia dzisiejszego zażegnany, lub to ja po prostu mam jakieś przywidzenia, mimo to chciałbym, abyś wziął to pod uwagę, gdyż dobrze jest być w dobrych stosunkach z graczami. A co do tego bana to moja opinia jest taka, że nie ma sensu rozdrapywać tak starych ran, tym bardziej, że w już w samym sbans'ie ich nie znajdziesz. Moim zdaniem: "Było mineło", dlatego nie ma sensu skupiać się na przeszłości a na teraźniejszości. Dlatego też mam zamiar rozpatrzeć pozytywnie twoje podanie i sprawdzić, czy naprawdę jesteś w stanie udźwignąć bycie adminem oraz dobrze sprawować tą funkcje.

• Love Frag (+) 1

fg_gun.png

Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie

Odczekaj około 15 minut na otrzymanie rangi Nowo Przyjęty

- - -

Po otrzymaniu nowej rangi zapoznaj się z tematem ( kliknij tu ).

[!] W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z osobą przyjmującą Twoje podanie!

• Love Frag (+) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Saydea
      Imię:  Krystian
      Aktualny wiek:  23 
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive:  5lat, obecnie powrót po 3latach przerwy

Nick na serwerze:  SayDea
      Staż gry na serwerze: Prawie 3 miesiące
      Godziny w jakich grasz na serwerze:  Najczęściej po 18
      Link do wykresu aktywności na serwerze:  http://rank.fragujemy.com/?page=profiles&profile=76561199159276905&search=1

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: Tak,  admin oraz globaladmin serwerowni J4P.pl ( staż trochę ponad 6 miesięcy )
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: Tak, część do nadrobienia, ale dam radę
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]
       Dobry kontakt ze społecznością graczy Mirage#1, spora ilość powinna mnie kojarzyć Wysoki poziom kultury osobistej, ale zdarzają się błędy Spory zapał do pomocy w utrzymaniu porządku Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: TAK, skincharger   https://steamcommunity.com/profiles/76561198807264738
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561199159276905/
    • By KarBidu
      Zły dział można zamknąc :o
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy