Jump to content
DZANAS

[PRZYJĘTE] Odwołanie - [DZANAS]

Recommended Posts

Nick podczas gry: DZANAS
Nick admina nadającego karę: @ GET

Rodzaj kary: ban 
Powód kary: Sprzeczka na forum z Adminem 

Data zdarzenia: 2021/02/01 05:36
Opis zdarzenia: Bana dostałem słusznie troszkę odleciałem podczas rozmowy z Administracją, zły dzień no i emocje wzięły górę. Na co dzień jestem bardzo kontaktową osobą i staram się unikać takich zachowań. Całą winę biorę na klatę i chciałbym przeprosić najnormalniej w świecie. Bez względu na rodzaj rozpatrzenia odwołania liczę na to, iż nikt nie będzie żywił do mnie urazy. Piona! 

• Love Frag (+) 1

fg_gun.png

Twoje odwołanie zostało zaakceptowane

Odczekaj około 15 minut na zdjęcie kary w naszym systemie kar!

- - -

Życzymy miłej gry na naszych serwerach oraz wielu fragów!

• Love Frag (+) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By KarBidu
      Zły dział można zamknąc :o
    • By Saymunq
      Rodzaj kary: Tydzień
      Powód kary: Skarga na forum

Data zdarzenia: 13 czerwiec 2021 - 19:20:21
      Opis zdarzenia: Dostałem bana za spychanie zombie z kładki, blokowanie kampy jako matka zombie, podkładki, z tego ci mi wiadomo to to za spychanie jest ban 1h,za podkładkę jest ban 4h a za blokowanie kamp jest 4h, jesli dobrze potrafie liczyc to wychodzi to 9 godzin, a nie tydzień, jesli wszyscy na serverze sa traktowani tak samo to chcialbym zeby tak bylo tez w moim kierunku, bo co to za przyjemosc gdzie gracz za wychodzenie z gry i wchodzenie kiedy go zaraza, blokuje, podklada sie nie dostaje nic a ja dostaje tydzien, kieruje sie tutaj w kierunku mategrosa, nie raz widzialem na serverze gdzie gracz za blokowanie dostał 4h, wiec chcialbym prosic o zmniejsze kary na 9 godzin
      Z uszanowaniem Saymunq
      Dodatkowe informacje: 
    • By Dzari
      Oglądałem te demko , no i sczerze nic tu sie nie działo , nudy . Mape prędzej to bym sie nie zdziwił że ban ,a tutaj to xd
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy