Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od wczoraj gdy chcę wejść na jakikolwiek serwer społeczniościowy wchodzę jako GOTV. Zna ktoś rozwiązanie problemu?

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem był steam a dokładniej wersja beta, wystarczyło w opcjach steam ustawić, żeby nie być beta testerem

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki za znalezienie błędu. Od wczoraj faktycznie napływają do nas takie informacje i zastanawialiśmy się skąd takie błędy. Nawet w zakładce internet serwery nie są pokazywane prawidłowo. Pozostaje zatem czekać na rozwiązanie problemu przez Valve.

 

PS. Nieraz beta steam powoduje problemy, tak jak rok temu na CS 1.6, dlatego zalecam każdemu wyłączenie jej.

  • Ustrzel fraga! (+) 3
  • Serduszko fragowe (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoc została udzielona.

Temat Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez maczoo411
      od wczoraj zawiesilo mi serwer i proby polaczenia kocza sie na nie ladowaniu wgl paska- reetrying connect serwer i nic stoi.
      na inne serwery bez problemu moge wejsc, mialem wczoraj nonsteam,\
      z tej okazji az kupilem pierwszy raz od 11 lat steam i na cs steam rowniez nie dziala, juz nie mam pomysłów
    • Przez seventh
      Skarga na:gracza
      Dlaczego składasz skargę: ponieważ chciałbym usunąć osoby toksyczne i niepasujące do tej społeczności

      Nick z gry: seventh
      Nick osoby oskarżonej: goofy, builtdifferently

      Data zdarzenia: 29.04.2022
      Opis zdarzenia: o godzine +- 18 grałem sobie na serwerze i natknąłem sie na wlasnie goofiego i builtdifferently i z poczatku nic nie bylo ale potem gdy raz zwrociłem im uwage aby zaczeli normalnie grac to zaczeli sie do mnie niestosownie odzywac precyzując to to rasistowsko typu idz dla niemca pale opierdolm, hitlerze jebany itp itd na co im oczywiscie odpowiadałem i próbowalem im przemowic do rozsądku ale oni nie chcieli dojsc do porozumienia i po chwili jeden z nich byl u mnie w teamie a drogi w przeciwnej i wnioskujac z zachowania to siedzieli sobie na dc badz ts i dawali sobie info bo jeden caly czas za mną biegał a drogi po chwili ,  przybiegal w te miejsce i mnie zabijał i tak bylo kilka razy

      Dowód: mam jescze krotki filmik jak za mna biegali i trollowali ale nie wrzuce tego tutaj bo nie wiem jak moge ewentualnie jakos udostępnic na prywatnym yt i dac link
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności