Jump to content
GET

[CS:GO] Rewolucyjne zmiany w rankingu!

Ankieta dotycząca nowego rakingu  

79 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Czy podobają Ci się zmiany w rankingu?

2. 2. Czy podoba Ci się nowy wygląd rang?

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 05/31/2021 at 09:59 PM

Recommended Posts

5 godzin temu, Ruku napisał:

Według mnie są dobrze wyważone, za dużo szczegółów i niepotrzebnych dupereli zepsuło by ich jakość.

myślę że parę smaczków i różnorodności nie zepsuło by jakości a mimo wszystko wpłynęły by pozytywnie 

4 godziny temu, ZappeR napisał:

Podczas gry będzie to wkurwiać gracza ze ktoś ma np 1 belkę więcej wiec będzie chciał bardziej rywalizować
tak myślę.

tak samo myślę :fg_face_kek:

zainspirowałbym tu trochę z wojska polskiego i takie beleczki jak najbardziej na plus, a jak mamy > < od 5 do 9 poziomu poprostu zrobić 1 <  > przy 5-6, 2 << >> przy 7-8 i np 3 <<< >>> przy 9-10 choćby co dwa poziomy zmieniała się grafika i również git moim zdaniem

• Shoot frag! (+) 2

Dla mnie rangi jak najbardziej na plus, każda się wyróżnia, a po za tym rangi z faceit'a były dla mnie rozmazane, nie wiedziałem na początku, czy najwyższą rangą był poziom 20 czy 30, jak to niektórzy powyżej wymienili.

• Love Frag (+) 1

Jak dla mnie rangi są mega! Może nareszcie rozwiążemy ten wielki problem z wbijaniem tych rang. ;*

• Love Frag (+) 1

Super! <clap>

• Love Frag (+) 1

Pomimo, że mam przerwę od cs'a i nie wchodzę zbyt często na serwery to bardzo fajnie to wygląda, dobra robota!

• Love Frag (+) 1

Piękniusio wszystko. Sorrki za późną wypowiedź. @ Samurai Tajrox 龙  petarda gites majonez zią <3 

• Love Frag (+) 1

W dniu 10 października 2021 na serwerach zawitała aktualizacja rang na serwerach CS:GO:

• Dodaliśmy nową ukrytą rangę.
  • Odświeżyliśmy wygląd niektórych rang zgodnie z wynikiem głosowania w tym temacie:

[ UWAGA! ]

Na dniach dojdzie możliwość odebrania V.I.P'a, gdy gracze zdobędą ukrytą rangę.
Z uwagi na to, iż wiele osób jeszcze nie wbiło 40 poziomu, reset rankingu nastąpi po evencie Halloween.

Pozdrawiamy,

FGTeam

• Shoot frag! (+) 4
  • Love Frag (+) 16

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By GET
      Pełna lista zmian na serwerze TeamSpeak 3

Temat dotyczy zmian na serwerze TeamSpeak 3, o czym przeczytacie poniżej...

---
    • By GET
      Zmiany w rankingu CS:GO

Drodzy Fragowicze,

Parę miesięcy temu wdrożyliśmy nowy system rankingu z własnym wyglądem rang, o czym pisaliśmy w temacie niżej:
      https://fragujemy.com/topic/74181-csgo-rewolucyjne-zmiany-w-rankingu/

Niemniej, w ramach akcji #NowyFrag, chcielibyśmy poprosić Was wszystkich o pomoc w planowanych zmianach w wyglądzie rang.
      Każda Wasza uwaga jest cenna i będzie brana pod uwagę, oczywiście w granicach rozsądku.

Pierwsza grafika ( dotychczasowe rangi )

Druga grafika ( lekko podrasowane rangi )
      Zmieniono w niej grafikę rang, tj. 18-25 ( gold ) oraz 26-35 ( dark )

Trzecia grafika ( większa podrasowane rangi )
      Zmieniono w niej grafikę rang, tj. 4 i 7 ( silver ), 18-25 ( gold ) oraz 27-35 ( dark ).
      W odróżnieniu od poprzedniego zestawu, rangi 27-29 posiadają stopniowanie rang ( jedna gwiazdka, dwie gwiazdki, a potem trzy gwiazdki ).

Prosimy o wybór jednej z trzech przedstawionych grafik oraz wyrażenie opinii, co ewentualnie można zmienić w aktualnych rangach.
      Liczymy w szczególności na tych, którzy przy poprzednich zmianach nie do końca byli zadowoleni z wprowadzonych zmian.

@ Zasłużony @ Elitarny fragowicz @ Emerytowany Fragowicz @Fragowicz @ Nowy fragowicz

Pozdrawiamy,
      FGTeam

• Create New...

Important Information

Privacy Policy