Skocz do zawartości
GET

[CS:GO] Rewolucyjne zmiany w rankingu!

Ankieta dotycząca nowego rakingu  

79 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Czy podobają Ci się zmiany w rankingu?

  2. 2. Czy podoba Ci się nowy wygląd rang?


  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.05.2021 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

Zajebista robota @ Samurai Tajrox 龙 , serio wyglądają mega fajnie, ogólnie całe zmiany bardzo na plus, jak dla mnie.  I bardzo fajnie, że dodałeś to kdr@ GET  <3

  • Serduszko fragowe (+) 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo że gram tylko na ZM to fajnie że coś się dzieje. Zawsze wszystkie zmiany, dobre zmiany na plus są korzystne. Szczególnie dla nowych graczy :)

 

Smacznego rosołku  :)

  • Ustrzel fraga! (+) 3
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

codziennie jakieś innowacje :DD ładnie wygląda, ojj będzie nabijany poziom ojj będzie ^^

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 7 rang jeszcze jakoś wygląda, fajna inicjatywa, żeby dojść do tak ładnych rang trzeba poświęcić tyle czasu. 

Reszta w mojej opinii :fg_pepe_exit:

  • Ustrzel fraga! (+) 2
  • Karambit w plecy (-) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany na plus, ale dopiero co każdy na serwerze przyzwyczaił się do rang Faceit i już są nowe..

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To były testy @ somehoww , które wykazały bardzo mieszane uczucia. Wielu z Was wolało rangi podobne do standardowych ( nawet skrzydłowe nie zachwycały ), stąd połączyliśmy klasykę z nowoczesnością. Dlatego gadanie, że "dopiero co każdy się przyzwyczaił" jest idiotyczne, bo nadal opinie były mieszane. 

 

@ cry ¿  nie będę komentował tak żałosnego komentarza. Wyjdź i przy okazji zmień serwer. 

 

Pozdrawiam 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, GET napisał:

 

@ cry ¿  nie będę komentował tak żałosnego komentarza. Wyjdź i przy okazji zmień serwer. 

 

"Zapraszamy do komentowania zmian i wzięcia udziału w ankiecie."

 

??? - @ GET , rozumiem, że prace nad nowymi rangami zajęły sporo czasu, ale po co zapraszać do komentowania, jeśli oczekujecie tylko pozytywnych opinii. 

Według mnie te rangi nie wyglądają dobrze, ale zgadując dostanę odpowiedź "to zrób lepsze". Przyznam, że nie potrafię i nie zrobię, lecz szanuje za tak długi czas pracowania nad nimi i chęci lepszych zmian serwerów.

 

Mi się nie spodobały i zdania nie zmienię, jak i serwera, ponieważ Frag jest nie tylko siecią do grania, a także rodziną. :) 

 

Pozdrawiam,

                  Cry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie zbyt, opinie na serwerze były za rangami Faceit i większość po czasie chwaliła to, oczywiście że na początku większość była sceptycznie nastawiona, ale z czasem opinia się bardzo zmieniła i już nikt nie miał ochoty na stare rangi. Przepraszam, ale rangi Faceit były różnorodne, miłe dla oka, te rangi wyglądają jak te zwykłe (poza ostatnimi czyt. 36-40) tyle że z cyferkami. I tak jak wtedy, było dużo narzekania, tak teraz jest go jeszcze więcej. To nie ma być hejt, tylko opinia, mi się one nie podobają i tyle, nie ujmuję nikomu pracy. Poza tym chyba zlę mnie zrozumiałeś, przyzwyczaić można się do wszystkiego, czy się to lubi czy nie ;) 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie fajnie to wygląda zdecydowanie na plus

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, somehoww napisał:

 Przepraszam, ale rangi Faceit były różnorodne, miłe dla oka, te rangi wyglądają jak te zwykłe (poza ostatnimi czyt. 36-40) tyle że z cyferkami.

Te rangi miały wyglądać jak te zwykłe tylko, że z cyferkami. Poza tym jakim cudem te Faceitowe były przyjemne dla oka? Może mam słaby wzrok ale numerów na nich nie można było kompletnie odczytać jak dochodziły do 10+, jeszcze w dodatku były mocno "rozmazane" (pewnie mała ilość pikseli a dużo detali). Teraz te rangi są nie dość, że czytelne to jeszcze wyglądają (moim zdaniem) lepiej w tabeli. 

Mogłoby być więcej kolorowych np. co 10 rang zmiana koloru, ale skoro miały wyglądać jak zwykłe to wszystko wygląda dobrze. Opinie z poprzednich zmian były zbierane i z nich właśnie powstały te rangi, a przynajmniej tak się domyślam. Wyjątkowo dzisiaj wpadłem na serwer i nie zauważyłem by ktokolwiek miał z tym problem. 

Wydaje mi się, że do każdej zmiany ktoś będzie miał pretensje. Minie kilka dni lub tygodni i za chwile na wszystkich sieciach pojawią się podobne rangi znając życie. 

 

Jeszcze się odniosę do @ cry ¿ . Skoro Ci się rangi nie podobają to co byś w nich zmienił? Nie trzeba być grafikiem aby opisać swój pomysł.

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem sobie dzisiaj na serwerek zobaczyć jak to się prezentuję i muszę przyznać, że jak zawsze wszystko perfekcyjnie zrobione.

 

 

Jedynie co bym ew zmienił to dodał jakiś bajerek dla rang 16-19

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, crunchy oreo napisał:

Te rangi miały wyglądać jak te zwykłe tylko, że z cyferkami. Poza tym jakim cudem te Faceitowe były przyjemne dla oka? Może mam słaby wzrok ale numerów na nich nie można było kompletnie odczytać jak dochodziły do 10+, jeszcze w dodatku były mocno "rozmazane" (pewnie mała ilość pikseli a dużo detali). Teraz te rangi są nie dość, że czytelne to jeszcze wyglądają (moim zdaniem) lepiej w tabeli. 

Mogłoby być więcej kolorowych np. co 10 rang zmiana koloru, ale skoro miały wyglądać jak zwykłe to wszystko wygląda dobrze. Opinie z poprzednich zmian były zbierane i z nich właśnie powstały te rangi, a przynajmniej tak się domyślam. Wyjątkowo dzisiaj wpadłem na serwer i nie zauważyłem by ktokolwiek miał z tym problem. 

Wydaje mi się, że do każdej zmiany ktoś będzie miał pretensje. Minie kilka dni lub tygodni i za chwile na wszystkich sieciach pojawią się podobne rangi znając życie. 

 

Jeszcze się odniosę do @ cry ¿ . Skoro Ci się rangi nie podobają to co byś w nich zmienił? Nie trzeba być grafikiem aby opisać swój pomysł.

Nikt nie ma o nic pretensji, było proszone o wyrażenie zdania, to je wyraziłem, nie wymyśliłem wszystkiego tak o Sobie. Rangi Faceitowe fakt, nie były czytelne na mniejszej rozdzielczości gry, co z resztą sam zgłaszałem Getowi, ale były kolorowe i miały niestandardowy wygląd. Czytelność jest polepszona, to fakt, ale sam wygląd dla kogoś kto gra w tą grę dłuższy okres czasu i naoglądał się już defaultowych rang jest monotonny. Tak jak powiedziałem, wszystko jest kwestią przyzwyczajenia i gustu więc nie widzę większego sensu w dyskusji o ich wyglądcie, każdy prędzej czy pózniej je zaakceptuje. Tak jak napisałem wcześniej, zmiany są na plus czyt. zwiększenie ilości rang i sam fakt że są autorskie
Pozdro

Edytowane przez somehoww
  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, cry ¿ napisał:

ponieważ Frag jest nie tylko siecią do grania, a także rodziną. :) 

 

To prawda i tego się trzymajmy. Za moje wcześniejsze uniesienie się, przepraszam.

 

6 godzin temu, somehoww napisał:

opinie na serwerze były za rangami Faceit i większość po czasie chwaliła to, oczywiście że na początku większość była sceptycznie nastawiona, ale z czasem opinia się bardzo zmieniła

 

Tak, bo jak wspomniałeś ludzie się do nich przyzwyczaili, ale pamiętaj, że mówisz o wąskim gronie czyli graczach konkretnego serwera. Tym bardziej, że testy rang faceit odbywały się tylko na 3 serwerach, tj. MIRAGE 1, MIRAGE 2 i ARENA TR 128, dlatego jeszcze raz powtórzę: na początku było zdziwienie, potem zachwyty, ale jednocześnie słyszeliśmy komentarze "wolimy rangi takie jak np. na MIRAGE 3" czy "brakuje mi takiego serwera ze zwykłymi rangami, bo nawet te skrzydłowe są do dupy". Osobiście mi skrzydłowe rangi na części serwerach też nie przeszkadzały, bo wyglądają nowocześniej, ale właśnie dlatego postanowiliśmy połączyć klasykę z nowoczesnością. Efekt "wow" miał polegać na tym, że jako jedna z nielicznych sieci serwerów kolejny raz udowodniliśmy graczom, że potrafimy zrobić coś własnego!

 

4 godziny temu, somehoww napisał:

ale sam wygląd dla kogoś kto gra w tą grę dłuższy okres czasu i naoglądał się już defaultowych rang jest monotonny.


Zależy jak na to spojrzeć, bo monotonne oznacza jednostajne, nieurozmaicone. Specjalnie dla Ciebie zestawię wygląd kilku rang:

fn69NeL.png       y1VbTen.png       De289t0.png       1t8uD8l.png       HZ9HKmP.png       EU6UrBa.png       HWbuXs9.png       7ZuTAh1.png
 

Zwróć uwagę na efekty, które na początku nie do końca są widoczne, ale wraz z większą rangą one rosną. Nie wykluczam w przyszłości udoskonalenia rang, np. od 26 wzwyż, ale póki co chcemy zobaczyć jak one się przyjmą, stąd jeśli pojawia się jakaś krytyka to dobrze byłoby dać nam sugestie w jakim kierunku powinniśmy iść, czyli co zmienić, co poprawić.

 

5 godzin temu, crunchy oreo napisał:

Teraz te rangi są nie dość, że czytelne to jeszcze wyglądają (moim zdaniem) lepiej w tabeli. 

 

Słuszna uwaga. A propos rang Faceit, to na początku był na nie hype na wielu serwerach ( stąd już pół roku temu były plany wdrożenia ich na nasze serwery ), ale z czasem zaczynałem dostrzegać ich wady. Nie dlatego, że są kolorowe tylko praktycznie nieczytelne i w tabeli tworzyły swego rodzaju miszmasz, co tylko potwierdziły opinie graczy. 

 

5 godzin temu, PoLaR napisał:

Jedynie co bym ew zmienił to dodał jakiś bajerek dla rang 16-19

 

Dzięki za sugestię. Z pewnością pochylimy się ponownie nad tematem rang, ale dopiero w czerwcu, gdy zasięgniemy opinii i dokonamy analizy.

 

6 godzin temu, Malarz napisał:

Jak dla mnie fajnie to wygląda zdecydowanie na plus

 

W ankiecie zaznaczyłeś, że nie podobają Ci się nowe rangi :(

 

PS. Jak wspomniałem w pierwszym poście, rangi Faceit będziecie mogli oglądać na serwerze 5vs5 i nie wykluczam, że również na serwerze MIRAGE/CACHE. Przy okazji, na stronie http://rank.fragujemy.com/ możecie je podziwiać włącznie z nowymi rangami.

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak na prototyp to całkiem nieźle, widać że te rangi choć już są o niebo lepsze moim zdaniem od default'owych to same chcą być ulepszone, a przede wszystkim więcej detali żeby nie wyglądały tak samo i choć 40 poziomów może być ciężko zrobić każdą inną od drugiej to osobiście wolałbym żeby niektóre różniły się więcej niż cyferką. 

image.png.29edd791e28831b002e7eb4151b8c55e.png

tu na przykładzie można by zmienić to żę w 34 są skrzydła i 3 małe kropeczki symetrycznie to czemu tego nie wykorzystać i 33 i 32 dać poprostu po 2 i 1 kropeczce, o takie detale właśnie mi chodzi (kropeczki czy gwiazdki na jedno wychodzi)

 

sama zmiana jak najbardziej na plus i szacunek za poświęcony czas :) 

Edytowane przez Ezzydess
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sztosik 

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam co do rang  na serwerach to powiem krótko sztosik podoba mi się inicjatywa, mamy własne rangi i pięknie to wygląda, a co do rankingu na stronie super wyglądają te rangi dobrze się komponują z tabelką <3 

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Ezzydess napisał:

tu na przykładzie można by zmienić to żę w 34 są skrzydła i 3 małe kropeczki symetrycznie to czemu tego nie wykorzystać i 33 i 32 dać poprostu po 2 i 1 kropeczce, o takie detale właśnie mi chodzi (kropeczki czy gwiazdki na jedno wychodzi)

 

Dzięki za sugestie! Weźmiemy ją pod uwagę. 

 

PS. @ PlaTyna  prosimy o komentarz, co należałoby ulepszyć. 

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, GET napisał:

 

Dzięki za sugestie! Weźmiemy ją pod uwagę. 

Jak będzie potrzeba mogę podrzucić więcej pomysłów ale na pv żeby nie śmiecić tematu. :D 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, czekamy. Tym razem, jeśli dojdzie do korekt to przedstawimy po zebraniu opinii poprawioną listę rang i będziecie mogli je ocenić.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie podobają mi się rangi do 25lvl , nie różnią się zbytnio prócz cyferki , nie mówię ze zrobił bym lepiej ale jest to moja subiektywna opinia. Fajnie też ,że od 36 jest cos innego . Myślę ,że każdy się do tego przyzwyczai po czasie tak samo jak było z lvl faciet 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się osobiście te rangi podobają. Bardzo dobra robota @ GET  oraz @ Samurai Tajrox 龙 :fg_pepe_mmm:

 

Według mnie są dobrze wyważone, za dużo szczegółów i niepotrzebnych dupereli zepsuło by ich jakość. Jak to @ GET  słusznie podkreślił ,,klasykę z nowoczesnością,, i to w dodatku autorska!

 

Happy Simon Cowell GIF by America's Got Talent

  • Serduszko fragowe (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak jak rozmawiałem z @ GET  - w poziomie 32 dodałbym 3 gwiazdki  31 - 2 30 bez zmian
ale nw co o tym sądzicie...

można by również coś pokombinować z gwiazdkami przy goldzie od wcześniejszych rang już żeby bardziej rozróżnić rangi miedzy sobą: 16- 19
nw może pagony ? Belki ?
Podczas gry będzie to wkurwiać gracza ze ktoś ma np 1 belkę więcej wiec będzie chciał bardziej rywalizować
tak myślę.
Popatrzcie na rangi miedzy 5 - 15 prawie każda jest zróżnicowana.  A to powoduje u gracza chęć rywalizacji z innym. Dlatego własnie myślę by dodać jakieś belki również od 16- 19, 20 zostawić przy 21 dodac nw np 2 gwiazdki ? a przy 22 - 3 gw ?
Bardziej ucieszy to graczowi oko ze coś "osiągnął" a przy okazji będzie chęć rywalizacji bądź wbijania rang. What say ? :)

Im dalsze rangi tym lepiej by było wprowadzać różnice miedzy nimi gdyż ciężej je wbić a przy okazji wprowadzi to większą rywalizację i pocieszenie dla oka gracza.

 

Edytowane przez ZappeR
  • Serduszko fragowe (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te pierwsze rangi bardzo dobrze ze są, że tak powiem "nudne", chętniej wbija się wyższe rangi, po za tym ludzie to tylko rangi 😆 fajnie ze coś się zmienia 

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, GET napisał:

W ankiecie zaznaczyłeś, że nie podobają Ci się nowe rangi :(

 

Doszło do pomyłki jeśli możesz to zmień głos :)

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez GET
      Zmiany i dalsze plany - nowe otwarcie Fragujemy.com
       
      Witajcie Fragowicze,
       
      Z przyjemnością informujemy, że po tygodniowej przerwie otwieramy wreszcie nasze forum.
      Zanim przejdziemy do dalszych szczegóły, pragniemy przeprosić Was wszystkich za tak długi okres oczekiwania.
       
      Podczas tygodniowej przerwy pracowaliśmy nad uporządkowaniem pewnych spraw, szczególnie przyszłościowych dla naszego projektu.
      Mamy nadzieję, że wybaczycie nam tak ogromną zwłokę, którą zrekompensujemy naszą pracą w przyszłości, bo pamiętajcie, że istniejemy dzięki Wam!
       
       
      Najważniejsze informacje po przerwie...
       
      Zapewne wielu z Was zadaje sobie teraz pytanie: po co do tego wszystkiego zamknięcie forum?
      Odpowiadamy: chcieliśmy, aby nasz projekt dostał nowe otwarcie, o czym przekonacie się czytając poniżej...
       
      1# Nowe logo
       
      Najważniejszą zmianą po tej długiej przerwie jest odświeżenie naszego loga.
      Stanowi ono wizytówkę naszego projektu, dlatego też po kilku latach przyszedł czas na zmiany.
       
      Oto porównanie starego loga z nowym:


       

       
      Jak widać, nowe logo jest nie tylko bardziej przejrzyste, ale przede wszystkim dopracowane.
      Pojawi się ono również na naszych koszulkach, a potencjalnie w przyszłości na bluzach i innych gadżetach.
       
      Ogromne podziękowania należą się @ Samurai Tajrox 龙 , który w ostatnich dniach włożył mnóstwo czasu i pracy by je dla nas przygotować.
       
      - - -
       
      2# Niewielkie zmiany w projekcie
       
      Zdecydowaliśmy się na dokonanie kilku zmian na naszym forum.
       
      Od teraz główny kolor będzie bardziej przejrzysty oraz spójny z nowym logiem.
      Zmiany będą również widoczne na innych naszych stronach typu system kar czy sklep.
       
      Ale to nie wszystko, ponieważ na forum wszystkie regulamin i zasady zostaną raz jeszcze poprawione.
      Obejmie to przede wszystkim regulamin forum, który zostanie opublikowany wkrótce, a także zasady w działach na forum.
      Regulaminy serwerów przeszły również zmiany kosmetyczne, dzięki czemu są one napisane nieco bardziej zrozumiałym językiem.
       
      - - -
       
      3# Do naszego zespołu dołączył technik forum
       
      Na koniec, przedstawiamy Wam nową osobę w naszych szeregach - @ EliteSpartaN.
      Będzie on odpowiedzialny za wszelkie prace oraz pomoc przy funkcjonowaniu naszego forum.
       
      Efekt jego prac zobaczymy na przestrzeni następnych tygodni - życzymy powodzenia i mamy nadzieję, że współpraca będzie układa się wzorowo!
       
       
      Dodatkowe informacje...
       
      Myśleliście, że to koniec nowości i zmian, jakie dla Was przygotowaliśmy? Otóż nie.
      Nadszedł ten moment, w którym po kilku miesiącach możemy podzielić się z Wami naszymi decyzjami.
       
      1# Nowe domeny
       
      Od początku funkcjonowania naszego projektu identyfikowaliśmy się jako Fragujemy.com
      Niemniej, zdarzały się sytuacje, kiedy gracze błędnie nie tyle, co podawali, lecz wyszukiwali Fragujemy.pl.
       
      Wkrótce uruchomimy dodatkowe domeny, aby ułatwić dostanie się do naszego projektu.
      Ponadto, skrócimy ilość subdomen do niezbędnego minimum.
       
      2# Wsparcie dla graczy zza granicy
       
      Od około 2 lat nieraz widząc zmiany na serwerach mogliście przeczytać o dodaniu tłumaczenia dla graczy zza granicy.
      Będziemy kontynuować tę pracę tak, aby na forum, jak i serwerach wszystkie informacje były dostępne w języku polskim oraz angielskim.
       
      Jeśli są osoby, które znają dosyć dobrze język angielski, prosimy o kontakt w tej sprawie.
       
      3# Przeniesienie zbiórek do systemu dotacji
       
      Niejednokrotnie w przeszłości organizowaliśmy różnego rodzaju zbiórki.
      Dzięki Waszym wpłatom byliśmy w stanie nie tylko utrzymać, ale dalej rozwijać nasz projekt.
      Niesprawiedliwym jednak wydawało się, że każda z osób wpłacających nie miała odnotowanej tej informacji w profilu, dlatego naprawimy to.
       
      Wkrótce wszyscy Fragowicze, którzy brali udział w zbiórkach, otrzymają te informacje w profilach.
      Dodatkowo, po aktualizacji forum do najnowszej wersji, każdy z nich otrzyma specjalne odznaki wyróżniające na forum.
       
      4# Koniec z dodatkową reputacją z konkursów
       
      Niejednokrotnie w przeszłości do wygrania były nagrody nie tylko rzeczowe, ale i kosmetyczne typu reputacja.
      Niestety, to spowodowało, że po dzień dzisiejszy mamy problemy, np. gdy chcemy przeliczyć rzeczywistą Waszą reputację na forum.
      W przeszłości dochodziło już do sytuacji takich, że wielu z Was pytało dlaczego Wasza reputacja zmniejszyła się, a to właśnie był efekt przeliczania tzw. repek.
       
      Mimo, iż zapewne cieszyło Was to, podjęliśmy decyzję o ostatecznym wycofaniu nagród w postaci reputacji.
      W zamian za to po aktualizacji forum do najnowszej wersji pojawi się system punktów, którymi zostaną nagrodzeni Fragowicze.
       
      Wkrótce więcej informacji na ten temat!
       
      5# Koniec z opłatą członkowską dla osób funkcyjnych
       
      Nie jest tajemnicą, że zarówno deklaracja, jak i jednorazowa opłata członkowska jest od wielu lat stałym elementem funkcjonowania naszego projektu. Osoby chcące dołączyć do naszego grona osób funkcyjnych muszą regulować te dwie kwestie, ale kto by pomyślał, że osoba już funkcyjna chcąca posiadać większą ilość rang nie musiała ponownie składać deklaracji, ale za to uiszczać opłatę członkowską?
       
      Z dniem dzisiejszym upraszczamy ten system i opłaty członkowskie będą dotyczyć tylko i wyłącznie osób nie funkcyjnych.
      W skrócie oznacza to, że jeśli Admin serwera XYZ chce dodatkowo pełnić funkcję Admina serwera ZYX, nie będzie musiała uiszczać dodatkowych opłat.
       
      Chcemy w ten sposób uaktywnić bardziej osoby funkcyjne do angażowania się, zważywszy na to, że czeka nas trudny okres związany z premierą Counter-Strike 2.
       
       
      Plany na dalsze funkcjonowania naszego projektu...
       
      No dobrze, skoro wszystko wygląda to tak ambitne, to co z tym wszystkim, co jest w tej chwili?
      Nie zapomnieliśmy o tym, dlatego poniżej przeczytacie co planujemy wobec wszystkiego, co w tej chwili mamy.
       
      1# Forum
       
       
      2# Serwery Counter-Strike 1.6
       
       
      3# Serwery Counter-Strike: Global Offensive
       
       
      4# Serwery głosowe
       
       
      5# Inne
       
       
       
      Podsumowując...
       
      W podsumowaniu zwrócę się bezpośrednio do Was.
       
      Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim za to, że wciąż jesteście razem z nami.
      Dajecie z siebie ogrom wysiłku, a Wasza pomoc jest nieoceniona i to w wielu obszarach naszego projektu. 
       
      Przyszłość naszego projektu jest zależna od tego w jaki sposób potoczy się sytuacja z CS 2, bo jeśli okaże się, że nie po naszej myśli, Fragujemy będzie dążyć do rozwoju w innych grach, jak choćby FiveM czy powrót serwera MTA:DayZ. Musicie jednak brać poprawkę na to, że ilość osób technicznych w naszym gronie jest niewystarczająca, dlatego też nie sposób jest wykonać wszystko zgodnie z planem, a w szczególności na czas.
       
      Pamiętajcie, że nasz projekt trwa od początku 2012 roku, czyli 11.5 roku i chcemy dumnie dociągnąć do magicznej liczby 15.
      Nie będzie łatwo, bo lata lecą, człowiek staje się coraz starszy, a przecież zawsze jako Wasz Właściciel prowadziłem to w ramach hobby.
      Kiedy zakładałem Fragujemy.com, mając 12-13 lat, nigdy nie myślałem, że rozwinę to do takiego stopnia i że będę trwał w tym stanie po dzień dzisiejszy.
       
      Cóż mogę więcej powiedzieć?
       
      Pomimo, że nie uniknąłem błędów, to zawsze robiłem to wszystko od serca dla Was i to się nie zmieni.
      Na koniec pozostaje mi poprosić Was do wzięcia udziału w ankiecie.
       
      Pozdrawiam,
      Wasz ukochany Właściciel
    • Przez GET
      Drodzy Fragowicze,
       
      Z przyjemnością informujemy, że w nocy z piątku 23 czerwca na sobotę 24 czerwca 2023 odbędzie się reset rankingu na wszystkich naszych serwerach, zarówno CS 1.6, jak i CS:GO.
      Oprócz niego, zaplanowane są również do poniedziałku aktualizacje na serwerach CS:GO i to tuż przed premierą Counter-Strike 2!
       
      Szczegóły dowiecie się już w ten weekend.
      Zapraszamy wszystkich do wspólnego fragowania!
       
      @ Nowy fragowicz @Fragowicz @ Emerytowany Fragowicz
      @ Elitarny fragowicz @ Zasłużony
       
      Pozdrawiamy,
      FGTeam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności