Skocz do zawartości
pEpekkkkkkkkkk

[ODDZIELONY] Skarga na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, KolegaDaniel napisał:

Dobra zacznę od tego twojego  wiecznego polowania na więcej niż jednego zombi które odbywa się regularnie. Ja niestety nie będę tego tolerował  za każdym razem kiedy dasz się zarazić Ponieważ bieganie po mapie kiedy jest więcej niż jeden zombie, i dać się zarazić  jest to PODKŁADKA. Mamy tak samo dużo na ciebie zgłoszeń z tym , że jak zwykle polujesz.

Wtf?? A co Ty masz swoj prywatny regulamin? Można i na 5 polować byle z głową!! Te wiele zgłoszeń to takie same pierdolenie jak mi ostatnio sugerowales jakieś swoje chore domysły że wiesz co bym robił jal bus wyszedl i ze Ty mnie znasz nie od dziś 😂😂 udzielam się tylko dlatego że ostatnio poczestowales mnie i 3 inne osoby banem na 4 h w analogicznej sytuacji. 

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Karambit w plecy (-) 2
  • Śmiech 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że napisałeś polować z głową bo ty jej niestety nie używasz .Wszystkie twoje polowania są nieudane i brak myślenia na grę. Udzielasz piszesz skargi na każdego a pierw spójrz na siebie i na to co piszesz. 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez WeLeS
      Skarga na: admina
      Dlaczego składasz skargę: mutuje mi saya bez powodu 

      Nick z gry: WeLeS
      Nick osoby oskarżonej: Hops

      Data zdarzenia: 12:39 14.03.24
      Opis zdarzenia: zabilem z noza pana Hopsa jak wszedl na server po czym napisalem mu ze 
      - "kosa na dzien dobry" na co on odpowiedzial
      - "masz juz mokro? " do tego dodal cos w stylu" gowniarzu"
      - odpowiedziałem mu ze" chyba admin do glowki uderza " po tym ban =na seya i jeszcze grozba ze dluzej dostane.


      Dowód: nie mam demkia ani ssow zamknalem konsole .
      dodam tylko,ze wczoraj tez dostalem od niego bana za seya,zle nie pisalem skargi chociaz moim zdaniem tez nie do konca byla zasadna nie widze w regulaminie pkt. ktory mowi ,ze nie moge pisac na seyu do innych graczy jak to ujal pan admin placz i za to ban.
    • Przez Kaymansky420!
      Kolego, z takim nieładem w tym podaniu to jedyne czego możesz się spodziewać, to odrzucenia ;d 
      Proponuję Ci podpatrzeć inne podania "przyjęte", w jaki sposób powinno wyglądać Twoje
       Nie tylko występuje ten bajzel w podaniu, ale dodatkowo założone konto typowo pod podanie. Po udzielaj się troszkę na forum, udowodnij swą zależność na sprawowanej funkcji, którą chcesz osiągnąć, a Twoje podanie ma szansę na powodzenie
      Bo puki co to klapa totalna  
       
    • Przez gr33n hornet ***
      Imię: 
      Aktualny wiek: 
      Staż gry w Counter-Strike 1.6: zaczynam po 10letniej przerwie ale bylem juz adminem na kilku serwerach w tamtych czasach i cos jeszcze pamietam
      Nick na serwerze: gr33n hornet ****
      Staż gry na serwerze: krotki moze byc 4h
      Godziny w jakich grasz na serwerze: rozne
      Link do wykresu aktywności na serwerze: [ STATYSTYKI SPRAWDZISZ NA GAMETRACKERZE ]
       
      Czy posiadasz aktywną usługę typu V.I.P: TAK / NIE [ JEŚLI MIAŁEŚ, NAPISZ ]nie
      Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [ LINK DO TWOICH BANÓW NA bany.fragujemy.com ] / NIE nie
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK [ JEŚLI POSIADASZ INNE DOŚWIADCZENIE, OPISZ JE ] / NIE posiadam info o adminowaniu
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK / NIE mysle ze tak
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]
      ...mysle ze wieczorami czasem brak admina a lubie wlasnie wieczorem pograc i wylapac kogos kto gra nie ferr ...lubie porzadek i duza ilosc osob na serwerze ...sam widzialem gdy nie ma admina i sa glosowania map na jakich mapach jest wiecej osob graczy Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: TAK [ WSKAŻ, JAKA BYŁA PRZYCZYNA ] / NIE Nie
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike 1.6. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198019190218/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności