Jump to content
GET

Szybka propozycja - połączenie banów

Ankieta dotycząca systemu banów  

67 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Czy popierasz pomysł ujednolicenia linku do banów?

• Tak
    • Tak, choć z małymi zastrzeżeniami
    • Nie

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 05/08/2021 at 09:59 PM

Recommended Posts

Ja jestem za ^^ 

• Shoot frag! (+) 1

Moim osobistym zdaniem pomysł jest jak najbardziej dobry. Teoretycznie nie będzie to jakaś rewolucyjna zmiana, jednakże ujednolicenie zarówno Sbans'a z gry cs:go, a także cs 1.6 przyniesie same korzyści, a przede wszystkim nie będzie już konieczności podawania dwóch różnych adresów do praktycznie tego samego (czyli do strony na które znajdują się wszystkie bany) oraz od strony wizualnej zapewne lepiej będzie się to prezentowało. Natomiast jeżeli chodzi o nazewnictwo to pozostawałbym przy polskiej wersji tzn.: "bany.fragujemy.com", gdyż będzie to lepiej pasowało. Podsumowując, pomysł wspaniały, który tak jak wspomniałeś, powinien usprawnić użytkownikom poruszaniu się po całym projekcie.

• Shoot frag! (+) 2

Bardzo dobry pomysł :) 

• Shoot frag! (+) 1

Jak dla mnie bardzo dobry pomysł, ułatwi to poruszanie się po stronach i odnajdowanie banów itp.

• Shoot frag! (+) 1

Dobry pomysł, większy porządek zawsze pomaga w odnalezieniu się :D 

• Shoot frag! (+) 1

Za

• Shoot frag! (+) 1

Również za

• Shoot frag! (+) 3
  • Love Frag (+) 1

ja również jestem za 

• Shoot frag! (+) 3
  • Love Frag (+) 2

I ja też jestem za

• Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (+) 3

Dobry pomysł jestem za :)

• Shoot frag! (+) 2

dobry pomysł :)

• Shoot frag! (+) 1

Jestem Za! 

• Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (+) 1

Ułatwi to życie użytkownikom forum, jak najbardziej jestem za!

• Shoot frag! (+) 1

Jak najbardziej za. Ułatwi to logistykę domen i będzie wszystko w jednym miejscu  ;)

• Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (+) 1

Również jak inni powyżej jestem za, ułatwi to szybsze sprawdzenie danej rzeczy i łatwiejsze posługiwanie się :)

• Shoot frag! (+) 1

Dobry pomysł. 

nic dodać nic ująć! 

• Shoot frag! (+) 1

Wspaniały pomysł :)

• Shoot frag! (+) 1

Moim zdaniem super pomysł.

• Shoot frag! (+) 1

Centralizacja zawsze pomaga, przy dobrej organizacji. Jak najbardziej za:fg_new_200iq:

• Shoot frag! (+) 1

Wszystkie zmiany na lepsze co ułatwią to nowym czy nawet już starszym graczom jest na moje tak :)

Pozdrawiam

• Shoot frag! (+) 1

Jestem za. 

• Shoot frag! (+) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By ekipatonosi
      Możliwość ustawienia sobie innej kosy po TT jak i CT tak jak rękawiczki, niby to wiele nie zmienia, ale do to możliwość robienia sobie ładnych zestawów
    • By Jestem tu bo moge
      Witam! Dawno się nic nie udzielałem niestety z różnych powodów, ale już jestem. Wychodzę z propozycja wprowadzenia nowej komendy, która będzie działa przez cały dzień, a brzmi ona „mala mapa”,  działałaby ona tak, że jak jest mało ludzi na serwerze a jest duza mapa, to jeśli odpowiednia ilość osób wpisze wyżej wymieniona komendę to pojawi się vote losowych małych map. Myśle ze była by to bardzo przydatna komenda. Co o tym myślicie? 

P.S. Nie jest to komenda wymyślona przeze mnie, zauważona na innym serwerze po prostu, myśle ze bardzo dużo osób ją zna. 
    • By GET
      Szybka rekrutacja na serwerze ONLY MIRAGE #04

Szybka rekrutacja jest przyspieszoną formą przyjęcia kandydata na stanowisko Admina danego serwera.
      Decyzję o jej otwarciu lub zamknięciu podejmuje Opiekun serwera lub wyznaczony do tego Administrator serwerów.

Jeśli chciałbyś zgłosić swoją kandydaturę upewnij się, że Szybka Rekrutacja jest otwarta!
      Jeśli tak, zapoznaj się z wymaganiami, a następnie napisz podanie zgodnie z poniższym wzorem.
      Jeśli nie, napisz normalne podanie do oceny dla wszystkich.

Wynik rekrutacji jest ogłaszany za pomocą notatek, co za tym idzie w podaniach nie wolno komentować czegokolwiek!

Wymagania
      Kilka sensownych postów na forum. STEAM oraz brak blokady VAC na nim. Brak posiadania funkcji lub przywilejów ( np. admin serwera, moderatora ) na innych sieciach serwerów. Chęć do stałego poszerzania swojej wiedzy i podnoszenia własnych kwalifikacji. Ukończenie mutacji lub głos na poważnym poziomie. Posiadanie i używanie mikrofonu. Humor! Oczekiwania
      Aktywność w życiu forum, jak i serwera. Rzetelne wypełniania obowiązków admina. Zdobywania wiedzy w zakresie serwera i gry. Znajomości regulaminów - szczególnie Regulaminu Admina. Integracja z graczami i innymi adminami serwera. Systematyczność.  
      Obowiązkowy wzór do wypełnienia...

Pozostałe informacje...

Pamiętaj, że im bardziej bogate, treściwe podanie tym lepiej dla Ciebie - podanie świadczy o Tobie!
      Jakiekolwiek oszukiwanie lub podawanie błędnych informacji w podaniu jest surowo karane!
      Podanie bez wzoru zostaje natychmiastowo odrzucone!

---

Copyright © Fragujemy.com - zakaz kopiowania!
      Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy