Skocz do zawartości
PaLadyn

[KOSZ] Problem z ss i tematem na forum

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze znalezieniem ssow na steam, mam tez problem z wyszukaniem tematu  odwolania sie od bana.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj 5 screenów w formacie .tga wykonanych przez admina.
[!] Screeny znajdziesz w folderach Counter-Strike, tj. cstrike lub cstrike_downolads

Nie możliwe żebyś nie miał ss. Dobrze poszukaj a przed wszystkim przeczytaj co jest napisne w tym dziale 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, pajper napisał:

Poszukaj 5 screenów w formacie .tga wykonanych przez admina.
[!] Screeny znajdziesz w folderach Counter-Strike, tj. cstrike lub cstrike_downolads

Nie możliwe żebyś nie miał ss. Dobrze poszukaj a przed wszystkim przeczytaj co jest napisne w tym dziale 

Zobacz sam

179147699_1037111826697399_3394544930278385375_n.jpg

  • Śmiech 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ? Nie interesuje mnie to czy masz ten ss czy, pomimo że jestem zwykłym użytkownikiem forum starałem ci pomóc ale widzę że chyba komenda **_**** (lepiej żeby gracze jej nie znali ;)) była w użytku. Tu na litość ludzi nie weźmiesz i lepiej dla Ciebie jak jej jednak znajdziesz bo jak na razie to wydaje mi się że ban jest słuszny. Tyle w temacie. Dostałeś czarno na białym co masz zrobić a gadanie typu że nie masz ty ss to raczej nie przejdzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ty kurwa na steam grałeś... szukaj w \Steam\steamapps\common\Half-Life\cstrike, tam gdzie masz steam zainstalowany, a nie w jakiej słabej wesji ns'a xd

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, pajper napisał:

Szczerze ? Nie interesuje mnie to czy masz ten ss czy, pomimo że jestem zwykłym użytkownikiem forum starałem ci pomóc ale widzę że chyba komenda **_**** (lepiej żeby gracze jej nie znali ;)) była w użytku. Tu na litość ludzi nie weźmiesz i lepiej dla Ciebie jak jej jednak znajdziesz bo jak na razie to wydaje mi się że ban jest słuszny. Tyle w temacie. Dostałeś czarno na białym co masz zrobić a gadanie typu że nie masz ty ss to raczej nie przejdzie 

Wydaje ci sie ze sluszny? Chlopie oganij sie na calym moim C dysku nie mam 5 ssów ( zobacz date tych plików TGA ) skoro ssy sa w formacie TGA w wyszukiwarce powinno mi wyszukac. Poprzednio gdy dostawalem bana na ssy za kazdym razem wstawialem na forum i tym sposobem wyszukiwalem ssów tak jak na zdjeciu.

178941791_1168652093581189_5710356566199284703_n.jpg

22 godziny temu, Szyderca napisał:

Jak ty kurwa na steam grałeś... szukaj w \Steam\steamapps\common\Half-Life\cstrike, tam gdzie masz steam zainstalowany, a nie w jakiej słabej wesji ns'a xd

 

Sorry zrobilem foto obu folderow gdzie mialem ns non steam ktory juz usunolem i folder steam, w Folderze cstrike ( steam ) takze szukalem plikow TGA, 5 ssów ale nic nie ma 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji aby screeny się nie zrobiły.

 

 

  X:/steam/steamapps/common/Half-Life/cstrike  lub cstrike_downloads

 

 

----

 

screeny masz ale sie nie podzielisz ;p 

Edytowane przez AMI
dodanie komentarza
  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na innej sieci też dostałem kiedyś bana a ssow nigdzie nie było. Musiałem za darmo robić reklamy, żeby mnie odbanowali, ale az sto. Wtedy pewien admin zaproponował ze jak przesle mu 5 dyszek to mnie odbanuje i tak się zastanawiałem czy nie zostalem brzydko mówiąc wydymany.. xd Czy może tak w ogóle się stać, że ban będzie nadany a ssy się nie zrobią? 

  • Śmiech 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ban został nadany to ssy zostały zrobione. A to gdzie i czy się zapisały na kompie zbanowanego to już blackmagic. 

 

Spróbuj wpisać w wyszukiwarkę windowsa halflife. (Przeszukaj cały dysk) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, SPORTOWA WARSZAWA (L) napisał:

Ja na innej sieci też dostałem kiedyś bana a ssow nigdzie nie było. Musiałem za darmo robić reklamy, żeby mnie odbanowali, ale az sto. Wtedy pewien admin zaproponował ze jak przesle mu 5 dyszek to mnie odbanuje i tak się zastanawiałem czy nie zostalem brzydko mówiąc wydymany.. xd Czy może tak w ogóle się stać, że ban będzie nadany a ssy się nie zrobią? 

Dokladnie mnie to zastanawia gdzie ssy sie podzialy. Skoro opiekun ktory banowal zrobil 5 ssow niech wstawi dowod tego ze wykonal 5 ssow .

2 godziny temu, Hayu napisał:

Jeśli ban został nadany to ssy zostały zrobione. A to gdzie i czy się zapisały na kompie zbanowanego to już blackmagic. 

 

Spróbuj wpisać w wyszukiwarkę windowsa halflife. (Przeszukaj cały dysk) 

W wyszukiwarce half-life jak i cstrike czy cstrike downloads nie ma zadnego pliku TGA w którym sa SSY dobrze wiem ze sa opisane 01, 02 , 03 ,04, 05 bo juz takiego bana mialem i wstawialem na forum temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fg_gun.png

 

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***
 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez TygryS
      Tworząc temat automat podstawia Ci wzór. Tak ciężko przeczytać i poprawnie wszystko uzupełnić? Wszystkie informacje wpisałeś w tagi 
    • Przez Easybizis
      Siemka, tutaj Easybizis. Kiedy chce połączyć się do servera GG, to wyskakuje mi komunikat, żebym zgłosił się na stronkę, a więc jestem. Cóż przeskrobałem? Jestem niewinny, prosze o ułaskawienie
    • Przez fporiuk
      Siema. Kupiłem VIP'a na 30 dni przez sms i pokazuje mi, że kod został albo wykorzystany albo jest błędny.
      Proszę o kontakt na priv.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności