Jump to content
Sign in to follow this  
Mategros

[ODRZUCONY] Podanie na manager social media - [Mategros]

Recommended Posts

Posted (edited)

Imię: Paweł 

Aktualny wiek: 21

Krótkie przedstawienie się: -
Czy kiedykolwiek pełniłeś funkcję podobną do managera social media: TAK
Ile średnio dziennie spędzasz czasu w świecie social mediów: Różnie, zależy od dnia. 
W jaki sposób wyobrażasz sobie zarządzanie social mediami i co mógłbyś wnieść: Chciałbym odpowiadać na wiadomości, pomóc w rozwoju fanpage. Chciałbym wkoncu czymś się zająć na sieci. 

Dlaczego chciałbyś otrzymać rangę redaktora fanpage

• Lubię się zajmować fanpage. 
  • Mam doświadczenie. 
  • Mam chęci. 

Dodatkowe informacje: - 

Edited by Mategros
  • Shoot frag! (+) 3
  • Shock 2
  • Laugh 12
  • Confused 1

Myślę, że jednak Panu podziękujemy.

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 2
  • Laugh 7

Masz zbyt kontrowersyjną i pełną trollingu przeszłość. A temat wyżej to tylko czubek góry lodowej. W dodatku sam obiecywałeś, że nie będziesz starał się o żadne rangi. Nie wiem co na to podanie administracja, ale reakcje użytkowników mówią same za siebie. 

• Shoot frag! (+) 3
  • Love Frag (+) 1

Spoko, ale najpierw się naucz ssy robić ekranu bo takie foty telefonem monitora spoko nie są i na sołszjal mediach sie nie sprawdzą.

• Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (+) 2
  • Laugh 2

Dobry wieczór co do podania to przejdę do plusów i minusów. 

+wiek i to wszystko z plusów. 

- nie będziesz się pchał na rangi pisałeś. 

- nie będę wspominał co robiłeś na sieć. 

Podanie mnie nie przekonuje i niestety ale jestem na Nie. 

Pozdrawiam Wers. 

• Shoot frag! (+) 1

+wiek

+doświadczenie

+chęci

-twoje przypały z kiedyś 

Ja Ci powiem tak sam widzisz reakcje fragowiczów… ja też mam swoje za uszami i mimo że teraz staram się pomagać na swój sposób zdążyłem się przekonać, że będę w pierwszej kolejności sądzony z tego za co już odpokutowałem to samo widzę w Twoim przypadku, więc jeżeli masz pragnienie aktywnego uczestniczenia na sieci pomocy w jej rozwoju może spróbuj na innej, świat na fragujemy się nie kończy nie załamuj się i próbuj tam gdzie się da.

Powodzenia!

• Shoot frag! (+) 2
  • Laugh 1

image.png

Postarałeś się...

Dodatkowo -

image.png

Wiem, że chcesz pomóc na sieci ale niestety mało kto zaufa Tobie na tyle byś dostał rangę funkcyjną. 

Blisko Tobie też do blokady konta, patrząc na to, że warnów miałeś sporo to kolejny już się może źle dla Ciebie zakończyć.

image.png

Podsumowując, jakbyś napisał lepsze podanie to może byś mnie przekonał, a tak to niestety jestem na nie...

Sam widzisz i przekonałeś się na własnej skórze, ile kosztują błędy popełnione w przeszłości. Fajnie, że się starasz udzielać i nie ma już z Twoją osoba żadnych chorych, akcji. Ale zostawiłeś porządnie odciśnięte piętno swoim zachowaniem na tym forum i będzie Ci to zapamiętane na długi, długi czas.

Ranga, którą obecnie posiadasz dla Ciebie samego powinna znaczyć tyle ile ranga Administratora. Bo za te Twoje wybryki, tylko jedna Ci się należy, ale jednak są tu ludzie dobrego serca i Ci darowali niejednokrotnie Twoje zachowanie.

I nie wygłupiaj się już dalej ze swoim podaniami na jakąkolwiek rangę, bo robisz tylko z siebie pośmiewisko, a Prima Aprilis już było.

• Shoot frag! (+) 4
  • Love Frag (+) 1
  • Extra 1

fg_gun.png

Twoje podanie na Manager Social Media zostało rozpatrzone negatywnie

Powód: Nie spełniasz określonych wymogów lub potrzebujesz jeszcze więcej czasu by zostać przyjętym

- - -

W dalszym ciągu masz prawo do ubiegania się na powyższe stanowisko.
Dlatego proponujemy złożenie ponownego podania po upływie minimum 10 dniach.

[!] Pamiętaj, że zbyt krótki odstęp czasowy pomiędzy dwoma kandydaturami może skutkować kolejnym, negatywnym rozpatrzeniem Twojego podania!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kazi JTCNW
      Imię: Kacper
      Aktualny wiek: 17
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 1582 h

Nick na serwerze: Kazi JTCNW
      Staż gry na serwerze: 84 h
      Godziny w jakich grasz na serwerze: Rano/Popołudnie/Wieczór

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina:  NIE
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]
      Rozważny Umiem podejmować trudne decyzje Mam dystans do siebie i innych Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam:  NIE
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198249492458/
    • By Zezollek_Pl(Kuba)
      Podanie dotyczy serwera: ARENA #02

Imię: Jakub/Kuba
      Aktualny wiek: 18
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 1572h

Nick na serwerze: Zezollek-PL(Kuba)
      Staż gry na serwerze: 45,5h ( https://www.gametracker.com/server_info/54.37.238.78:27015/top_players/?query=Zezollek-PL(Kuba) )
      Godziny w jakich grasz na serwerze: Każda-zdarza się rano, po południu, wieczorem, w nocy,
      Link do wykresu aktywności na serwerze: http://rank.fragujemy.com/?page=profiles&profile=76561198885409919&search=1&server_group=7 

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: NIE-osobiście nie pełniłem tej roli nigdy, ale z 45h podczas gry na Arenie 40 spędziłem z adminem na ts3 więc dużo wiem,
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK 
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:
      Na arenie jestem aktywny(pomagam, upominam, Gracze i Admini rozpoznają mnie), Jestem aktywny na forum, Znam regulamin, Jestem spokojny, trzymam nerwy na wodzy, Jestem uczciwy, Chciałbym pełnić funkcje Admina, aby trzymać porządek na serwerze! Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: NIE
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198885409919/

Aktualnie od soboty mam duży problemy z Internetem, dlatego zamiast mieć już 70h mam tylko 45h 

• By u8m
      Podanie dotyczy serwera: ARENA #01 

Imię: Mikołaj
      Aktualny wiek: 16
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 4lat

Nick na serwerze: u8m
      Staż gry na serwerze: na razie 5h lecz wciąż są wbijane 
      Godziny w jakich grasz na serwerze: różne czasami 12 a najczęściej 16
      Link do wykresu aktywności na serwerze: http://rank.fragujemy.com/?page=profiles&profile=76561199111612528&search=1&server_group=6

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: Jeszcze nie lecz szybko się uczę i chcę spróbować na platformie cs 
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: Tak 
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]
      Po pierwsze jestem osobą pomocną zawszę próbuje pomóc na tyle co umiem 
      Po drugie jak ja jestem na serwerze to nie ma adm a jest często dużo osób toxiców lub najgorsze cheaterzy
      Po trzecie jestem osobą z dużym dystansem do siebie i nie wchodzę w bójki słowne
      Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: Tak to za czasów kiedy cs zaczął umierać lecz żałuję tego ponieważ miałem tam parę ładnych skinów i ok 2k godzin 
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561199111612528/
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy