Skocz do zawartości
rumcajs_powraca

wygasła ranga, brak rangi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem, z csem a mianowicie po wygranej grze na trybie skrzydłowym po pierwsze spadła mi ranga na tym trybie do g4 oraz ranga wygasła na trybie turniejowym. Jak najade na wygaśniętą rangę pisze mi, że mam 0 wygranych, mimo tego, że miałem około stu wygranych meczy oraz, że muszę wygrać 10 meczy w trybie turniejowym aby odkryć rangę. Dodatkowo w zakładce "twoje mecze" są poprzednie mecze i można je nawet pobrać. Nie mam kary czasowej ani VACa  a mecze mogę normalnie grać. Spotkał się ktoś z czymś takim i czy jest jakiś sposób na odzyskanie rangi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś te wszystkie wygrane z jakimś kolegą może? Takie cofnięcie wygranych ma miejsce kiedy w twojej drużynie była osoba, która cheatowała. Wtedy tracisz też rangę.

Ewentualnie jest to jakiś bug z połączeniem do sieci CS:GO. 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graliśmy przeważnie w 5 osób, ale tylko ja mam taki problem. Nikt z nich nie dostał żadnej kary za cheatowanie, a nawet gdyby to z tego mi się wydaje jeśli grałbym z haxem to cofnęło by mi range lub coś w tym stylu. A ja musze grać jakby od początku, czyli 2 wygrane mecze dziennie przez 5 dni żeby dostać rangę. Ale wsm są tego plusy może dropnie jakąś lepszą rangę ;D

Ogólnie problem występował od wczoraj, dlatego zdecydowałem się napisać na forum, ale ranga ni stąd ni z owąd wróciła. jeszcze chwile temu jej nie było. może się pośpieszyłem z pytaniem. W woli wyjaśnienia ranga jeat taka sama. Dziękuje za pomoc i przepraszam za niepotrzebną "panikę"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoc została udzielona.

Temat Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności