Jump to content
skul

[ZREALIZOWANA] Informacja o zabiciu, zdjęcie limitu "godzinowego" nominowania map

Recommended Posts

Posted (edited)

Cześć.

Pogrywam trochę na serwerze, ostatnio w sumie codziennie po kilka godzin jak nie więcej XD W każdym razie dwie propozycje:

1) coś czego nie rozumiem czyli to że nie można nominować map o jakiejś tam godzinie, np mapa ship której nie wiadomo kiedy można nominować bo przy nominowaniu jest informacja że TA MAPA NIE MOŻE BYĆ WYBRANY W TEJ GODZINIE

2) brakuje mi informacji o tym, że zabiliśmy kogoś - czasem jest taki rozpiernicz że nie wiadomo czy się kogoś zabiło czy nie - wcześniej pokazywało komunikat VIPowi że DOSTAŁEŚ 10 HP ZA ZABICIE aktualnie tego nie ma, w dodatku uważam że fajnie jakby był jakiś napis lub jakiś dzwięk że się kogoś zabiło

3) wyrzucanie AFK - nagminnie ktoś wchodzi na serwer i kończy mapę z wynikiem 0 zabić i 40 śmierci, przez co ten tryb totalnie traci sens, zrobiłbym jakiś automat do wywalania AFK (tym bardziej jest problem że jak ktoś wchodzi to od razu jest spawnowany, nie ma wyboru drużyny ani nic takiego co mogłoby odsiać ewentualnych afkowiczów)

4) WIĘCEJ MAP - tak, to jest problem, ciągle grane są te same mapy, momentami do porzygu. Ostatnio się to zmienia i widzę trend na nowe mapy, ale i tak ciągle jest mario, spongebob, italy, inferno, pool_day, dusty itd...

5) zastanawiałem się nad propozycją innego antyspawn killa, takiego że my nie możemy zabić ale i nas nie można zabić, pytanie czy to by nie zepsuło całej frajdy z tej gry, bo wydaje mi się, że z jednej strony jest to w chuj irytujące, a z drugiej że faktycznie serwer odróżnia się tym od innych serwerów...

Dobra, jednak więcej propozycji xD no ale tak to wygląda

Edited by skul

Nie mogłem edytować, a przypomniałem sobie coś jeszcze.

Mianowicie jest informacja na czacie że roundsound z rozgrzewki dostępny na forum - jednakże przy rozgrzewce nie ma żadnej muzyczki. Ja bym dodał jakąś muzyczkę żeby sobie grało :D

Ja takze jestem zwolennikiem wolnego wyboru map. Grywam o roznych porach dnia, czasem rano, czasem po poludniu lub wieczorem a takze w nocy. Jak na serwerze sa gracze i mam ochote popykac w csa to wbijam. Zazywaczaj mam pewna pule map ktore chcialbym zagrac choc raz jak wchodze, niezaleznie ilu jest graczy na serwerze, czy to mala/duza mapa, czy to 5/20 graczy. Kazda opcja jest spoko, 5 osob na malej mapie? Czemu nie. Masakra w 20 osob na malej mapie? Czasem ciezko sie wybic z bronmi ale jak najbardziej sie to fajnie gra. W druga strone 20 osob na duzej mapie - normalka, a 5 na duzej mapie? Rzeczywiscie czasem moze irytowac szukanie sie (gorzej jak ktos kampi w jednym miejscu) ale taka gra takze ma swoj urok. Niemniej poza tymi mapami ktore chcialbym zagrac za kazdym razem kiedy zagladam na serwer, to oprocz nich zagralbym takze jakas inna, co akurat mi podejdzie danego dnia. Dlatego podzial godzinowy mi nie sprzyja, to swego rodzaju blokada. Mozliwosc swobodnego wyboru dowolnej mapy do glosowania to jest to co pozwala nam wybrac nasze ulubione mapy o dowolnej porze dnia. Ja np bardzo lubie gg_strelbak, jak wejde za pozno i bedzie wiecej graczy to juz nie zagram tej mapy. A tak zawsze jest rtv i w razie czego gracze moga glosowac za zmiana.

Co do kwestii afk, mysle ze po 60-120 sec bezczynnosci powinno gracza wyrzucac na specta albo z serwera. A takze po zmianie mapy nie powinno wrzucac nas do gry, tylko na specta.

6 godzin temu, skul napisał:

1) coś czego nie rozumiem czyli to że nie można nominować map o jakiejś tam godzinie, np mapa ship której nie wiadomo kiedy można nominować bo przy nominowaniu jest informacja że TA MAPA NIE MOŻE BYĆ WYBRANY W TEJ GODZINIE

Póki co system ten musi zostać w taki sposób.

2) brakuje mi informacji o tym, że zabiliśmy kogoś - czasem jest taki rozpiernicz że nie wiadomo czy się kogoś zabiło czy nie - wcześniej pokazywało komunikat VIPowi że DOSTAŁEŚ 10 HP ZA ZABICIE aktualnie tego nie ma, w dodatku uważam że fajnie jakby był jakiś napis lub jakiś dzwięk że się kogoś zabiło

Naprawiłem więc informacja będzie się już prawidłowo wyświetlać.

3) wyrzucanie AFK - nagminnie ktoś wchodzi na serwer i kończy mapę z wynikiem 0 zabić i 40 śmierci, przez co ten tryb totalnie traci sens, zrobiłbym jakiś automat do wywalania AFK (tym bardziej jest problem że jak ktoś wchodzi to od razu jest spawnowany, nie ma wyboru drużyny ani nic takiego co mogłoby odsiać ewentualnych afkowiczów)

Zostało dodane właśnie dziś w nocy.

4) WIĘCEJ MAP - tak, to jest problem, ciągle grane są te same mapy, momentami do porzygu. Ostatnio się to zmienia i widzę trend na nowe mapy, ale i tak ciągle jest mario, spongebob, italy, inferno, pool_day, dusty itd...

Nie licz na to, że co 5 dni będziemy dodawać nowe mapy. Na ten moment dokonujemy co chwile korekt w mapcyklu, ale skoro grane są takie mapy to może dlatego, że gracze je lubią? Nie mam ochoty tłumaczyć zasad funkcjonowania tego, bo każdy pierdoli głupoty, że ile można grać te same mapy, ale właśnie one zwiększają frekwencję na serwerze.

5) zastanawiałem się nad propozycją innego antyspawn killa, takiego że my nie możemy zabić ale i nas nie można zabić, pytanie czy to by nie zepsuło całej frajdy z tej gry, bo wydaje mi się, że z jednej strony jest to w chuj irytujące, a z drugiej że faktycznie serwer odróżnia się tym od innych serwerów...

To byłaby przesada.

Dodatkowe informacje:

• Dodałem dźwięk przy zabiciu gracza, gdy kill został zaliczony.
  • System map zostanie przywrócony od ilości graczy, ale potrzebujemy trochę czasu na wdrożenie poprawek.

Pozdrawiam

fg_gun.png

- - -

Drogi Użytkowniku, 

Twoja propozycja została zrealizowana.

Z każdą zmianą dążymy do dalszego rozwoju Naszego projektu. 

Szczerze wierzymy, za ta propozycja nie będzie jednak Twoją ostatnią!

Pozdrawiamy,

FGTeam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By [BOT] Fraguś
      Spis map dostępnych na serwerze

W tym temacie znajdziesz listę map
      dostępnych w danych godzinach w kolejności alfabetycznej!

am_fg_breakout_day_fl am_fg_custom_aztec_fl am_fg_custom_cache_beta am_fg_custom_dust_fl am_fg_custom_nuke_fl am_fg_grubashi_rain_fl am_fg_headshot_grass_beta am_fg_headshot_ramps_beta am_fg_headshot_sidestep_fl am_fg_headshot_skydrop_fl am_fg_inferno_banana_fl am_fg_map1v1_beta am_fg_must_fl am_fg_plain_beta am_fg_ramps_beta am_fg_redline_beta am_fg_redline_mini_beta am_fg_sky_clouds_fl am_fg_water_fl am_fg_breakout_night am_fg_must_night am_fg_skydrop_night_beta am_fg_water_night ---

Chciałbyś, aby Twoja mapa znalazła się na tej liście?
      To bardzo proste! Złóż propozycję w dziale:
      https://fragujemy.com/forum/466-arena-propozycje-i-uwagi/
    • By [BOT] Fraguś
      Spis dostępnych map na serwerze ZOMBIE INFECTION

W tym temacie znajdziesz listę dostępnych map
      w kolejności alfabetycznej!

ze_airstrike_dp ze_dust_escape_remake_dp ze_escapetrain zm_2day zm_adytzasfantu zm_anekin_house_v4 zm_aztec_infinity zm_aztec_kamp_garf zm_battleground_foda zm_bunkiery zm_camp_place zm_clinic_emergency zm_cobra zm_colores zm_colors zm_compilation zm_cross zm_crystal zm_csdevils zm_darktown_2020 zm_domek zm_dust2_2k15 zm_dust2_long zm_dust_world zm_dust_world_wwz zm_effect zm_energy_neon zm_epic_kamp zm_fa_world_3 zm_fg_anekin_beta2 zm_fg_anekin_remix2 zm_fg_bunkiery zm_fg_defense zm_fg_ez zm_fg_family_house zm_fg_fox zm_fg_graveyard_rd zm_fg_las zm_fg_vietnam_d zm_five zm_forffun zm_frosty zm_fun_world_b zm_fun_world_night zm_gbox2 zm_gbox5 zm_gbox6 zm_gbox7 zm_good_kamp_v2 zm_green zm_horror zm_horror_mix zm_hs_hangar zm_ice_attack_af zm_ice_attackv2_lg zm_ice_csd zm_iceworld_humans zm_inferno_nature zm_jw zm_killdust2 zm_kopalnia_v2 zm_krkestyle zm_madafakus zm_madera_box zm_max_payne zm_minecraft_sdl zm_minifive_lab zm_nokaut zm_oblivion zm_ojciec zm_perfect zm_poland zm_puma zm_queens_d2 zm_sdl_house zm_snow_attack zm_snowing zm_terrible_invasion_v2 zm_trakinax_tubo zm_urbanstep zm_vicetone zm_virus zm_westwood zm_winter zm_winterdust_mini zm_wiocha_final2 zm_wooden_house_rmx zm_zonecs  
      Dostępne mapy
      poniżej 18 graczy na serwerze
      zm_2day zm_anekin_house_v4 zm_aztec_kamp_garf zm_bunkiery zm_cobra zm_colores zm_colors zm_crystal zm_domek zm_dust2_long zm_dust_world_wwz zm_effect zm_fa_world_3 zm_fg_anekin_remix2 zm_fg_bunkiery zm_fg_ez zm_fg_family_house zm_fg_fox zm_fg_graveyard_rd zm_fg_vietnam_d zm_frosty zm_fun_world_b zm_fun_world_night zm_gbox2 zm_gbox5 zm_gbox6 zm_gbox7 zm_green zm_horror zm_horror_mix zm_hs_hangar zm_ice_csd zm_jw zm_kopalnia_v2 zm_krkestyle zm_madafakus zm_madera_box zm_minecraft_sdl zm_minifive_lab zm_nokaut zm_oblivion zm_ojciec zm_perfect zm_poland zm_puma zm_sdl_house zm_snowing zm_terrible_invasion_v2 zm_trakinax_tubo zm_winter zm_winterdust_mini zm_wiocha_final2 zm_wooden_house_rmx zm_zonecs  
      ---

https://fragujemy.com/topic/13180-propozycje-nowych-map-dyskusja/
    • By [BOT] Fraguś
      Spis map dostępnych na serwerze

W tym temacie znajdziesz listę map
      dostępnych w danych godzinach w kolejności alfabetycznej!

am_fg_basement_beta am_fg_breakout_day_fl am_fg_brick_snow_beta am_fg_custom_aztec_fl am_fg_custom_cache_beta am_fg_custom_dust_fl am_fg_custom_nuke_2018_beta am_fg_custom_nuke_fl am_fg_custom_vertigo_fl am_fg_desert_island_fl am_fg_dusty_row_beta am_fg_grass2_fl am_fg_headshot_bionic_fl am_fg_headshot_multimust_beta am_fg_headshot_sidestep_fl am_fg_headshot_skydrop_fun am_fg_inferno_banana_fl am_fg_map1v1_beta am_fg_minecraft_blue_night_fl am_fg_minecraft_orange_day_beta am_fg_mix_warmup_beta am_fg_must_fl am_fg_redline_beta am_fg_redline_mini_beta am_fg_sky_clouds_fl am_fg_surf_burken_fl am_fg_water_fl am_fg_breakout_night am_fg_must_night am_fg_skydrop_night_beta am_fg_water_night ---

https://fragujemy.com/forum/466-arena-propozycje-i-uwagi/
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy