Jump to content
palcio

[ODRZUCONE] Podanie na admina - palcio

Recommended Posts

Imię: Mateusz
Aktualny wiek: 15
Staż gry w Counter-Strike 1.6: +/- 8lat

Nick na serwerze: palcio

Staż gry na serwerze: około 30h

Godziny w jakich grasz na serwerze: 9/13/19 około 

Link do wykresu aktywności na serwerze: [ STATYSTYKI SPRAWDZISZ NA GAMETRACKERZE ]

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:NIE
Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina:  NIE
Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK 
Kilka argumentów dlaczego właśnie

Ty powinieneś zostać adminem

1. ... Chciałbym zostać adminem ponieważ sporo czasu spędzam na serwerze 
  2. ... chciałbym zostać adminem ponieważ chcę się nauczyć po 8 latach być w administracji
  3. ...chciałbym być admininem ponieważ zauważyłem ostatnio że gracze coraz bardziej się wyzywają podczas rozgrywek i chce by serwer się rozwijał 

Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam / NIE

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike 1.6. Mój link do profilu: niestety nie posiadam tej gry na steamie

• Laugh 1
  • Smutek 1

fg_gun.png

Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie

Powód: Nie spełniasz określonych wymogów lub potrzebujesz jeszcze więcej czasu by zostać przyjętym

- - -

W dalszym ciągu masz prawo do ubiegania się o stanowisko admina.
Dlatego proponujemy złożenie ponownego podania po upływie minimum 10 dniach.

[!] Pamiętaj, że zbyt krótki odstęp czasowy pomiędzy dwoma kandydaturami może skutkować kolejnym, negatywnym rozpatrzeniem Twojego podania!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By DZANAS
      Imię: Mateusz
      Aktualny wiek: 26
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: ok 3 lata

Nick na serwerze: DZANAS
      Staż gry na serwerze: ok 100h
      Godziny w jakich grasz na serwerze: 16-22
      Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/DZANAS/54.37.133.162:27015/

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK 
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: NIE
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]
      Przebywa na ów serwerze średnio 1/2h dziennie Znam regulamin serwera oraz często nawołuje do jego przestrzegania  Spełniam wszystkie kryteria i zaangażuję się w projekt Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: NIE
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198072106766/
    • By moonlight
      Imię: Emilia
      Aktualny wiek: 23
      Krótkie przedstawienie się: cześć wszystkim! Jestem Emilia, w Projekcie Fragujemy biorę udział od marca 2019 roku, trafiłam tutaj przez stronę cssetti szukając jakiegoś serwera only DD2 w sympatycznym towarzystwie, moja kariera się tutaj znacznie rozwinęła, aktualnie jestem Opiekunem Ts3, wcześniej posiadałam rangi takie jak: Admin DD2, Admin ZM, czy debiut jako Sędzia Ocen cs 1.6. 
      W tym momencie chciałabym spróbować moich sił jako Moderator Forum, lubię nowe wyzwania i staram się brać aktywny udział w życiu Forum jak i całego Projektu.

Czy kiedykolwiek pełniłeś funkcję moderatora forum: NIE
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie moderowania forum: TAK, podstawowa : przenoszenie tematów do odpowiednich działów, zamykanie tematów.

Ile czasu dziennie spędzasz na naszym forum:   Wchodzę średnio co 1,5h sprawdzić co nowego się dzieje.
      Dlaczego chciałbyś otrzymać rangę moderatora forum: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]
      Chciałabym spróbować swoich sił sprawując te funkcje Chciałabym pomóc zachować ład i porządek na forum Chciałabym nauczyć się czegoś nowego i pomóc w dalszym rozwoju całego Projektu Dodatkowe informacje: Szybko się uczę, potrzebuje tylko dobrego instruktora. Serdecznie wszystkich czytających pozdrawiam!
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy