Jump to content
moonlight

[PRZYJĘTE] skarga Hyzoon

Recommended Posts

Skarga na: gracza
Nick podczas gry: moonlight
Nick osoby oskarżonej: Hyzoon
# 1 "Hyzoon" 490 STEAM_1:0:1295127528 
Dlaczego składasz skargę: obraza gracza
Data zdarzenia: 13:20 23.03.2021
Opis zdarzenia: gracz podał info, że jeden gracz uciekł galą z 2hp, a gracz hyzoon się stiltował i go zwyzywał
Dowód: 20210323132556_1.thumb.jpg.3fecf39fef6ecb0d2c2c76457a578b48.jpg

• Shoot frag! (+) 3
  • Love Frag (+) 1
  • Shock 1

Skargę przyjmuję.

Proszę @ [CS 1.6] Admin ONLY DD2 Abu nadać bana delikwentowi na 1 dzień z dopiskiem skarga na forum żeby odczuł karę a nie minęła.

Ps. Osobiście bym to zrobił ale chwilowo nie mam dostępu do gry

• Shoot frag! (+) 1

Gracz został zbanowany, temat do zamknięcia @ Murzyn

fg_gun.png

Twoja skarga została przyjęta

Odczekaj około 15 minut na nadanie kary w naszym systemie kar!

- - -

Dziękujemy za zgłoszenie.

Życzymy miłej gry na naszych serwerach oraz wielu fragów!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By ~#AkaZabijaka__
      Skarga na: opiekuna / admina / gracza
      Nick podczas gry: _-FM-_ Player xd
      Nick osoby oskarżonej: 109.163.232.119 [STEAM_0:1:223601618] 
      Dlaczego składasz skargę: Reklama
      Data zdarzenia: 18.06.2021r ,Godzina 00:00 a 01:10
      Opis zdarzenia: Po pewnym czasie wbił gracz z nickiem w którym było IP
      Dowód: http://217725.node30.pukawka.pl/hltv-2106180032-zm_dust2_long-1623969120-1623971220.zip
      Czas na demku to : 16:10:00 widać gracza.
    • By RojberT c:
      Skarga na: opiekuna, @ chicken
      Nick podczas gry: DeltA
      Nick osoby oskarżonej: chicken
      Dlaczego składasz skargę: z powodu hipokryzji opiekuna i wyżywaniu się na mnie na serwerze z osobistych powodów 
      Data zdarzenia: 17.06.21, ok. godz. 14:00
      Opis zdarzenia: no więc niejaki jegomość vaniish zaczął na początku rundy blokować kampe mi i FM- Playerowi. Na początku normalnie napisałem by tamten poszedł dalej i nie blokował, gracz jawnie protestował pisząc "nie" itd.. Więc w pewnym momencie podniósł mi ciśnienie i napisałem "wypierdalaj tam dalej"- fakt, nie było to miłe czy zachęcające, ale na normalnie prośby również nie reagował. I dokładnie w tym momencie wszedł chicken- na pewno czytał logi, więc pomyślałem, że przyszedł dać kicka bądź bana panu vaniishowi za blokowanie kampy z premedytacją, a co zrobił chicken? Wszedł, dał mi kicka " przemyśl swoje zachowanie" i wyszedł XD. Rozumiem, że nie było to miłe itd., ale ludzie na tym serwerze zwracają się do siebie nawzajem w dużo gorszy sposób i często i gęsto uchodzi im to na sucho albo nie są wyciągane żadne konsekwencje wobec nich . Ponadto, skoro opiekun od razu kickuje za takie rzeczy, to może sam przestanie je praktykować jak na opiekuna przystało? Mam na myśli np. powody co niektórych banów, również kicki z powodem: "wypierdalaj", "japa", "morda" są na porządku dziennym. Rozumiem, że pan chicken ma do mnie personalny uraz czy coś, ale niech sprawy prywatne pozostaną prywatnymi i nie przelewajmy jadu na serwer. To, że kazałeś reszcie adminów mnie pilnować i patrzeć czy czasem noga mi się nie powinęła też wiem. Już nie wspomnę o zrobieniu mi ekspresowych screenów przez admina @ KolegaDaniel  po tym jak wziąłem szalonego do kampy, gdzie przebywała wasza koleżanka. Owszem, każdy admin ma prawo zrobić screeny graczowi, ale w momencie kiedy podejrzewa go o oszustwo w postaci posiadania rozjaśnień lub wh, a ile to już "lewych" screenów było przyjętych, gdzie np. dany gracz był zombie i patrzył się w ścianę?
      Dowód:
      http://217725.node30.pukawka.pl/hltv-2106171406-zm_fg_fox-1623931560-1623933720.zip
      Czas- 10:45
      w/w bany pana opiekuna:

• By Mategros
      Skarga na:  gracza
      Nick podczas gry: Mategros 
      Nick osoby oskarżonej: Saymunq
      Dlaczego składasz skargę: Spychanie z kładki, podkladnie się, obrażanie. 
      Data zdarzenia: 13.06.2021
      Opis zdarzenia: Gracz celowo spycha z kładki. 
      Dowód: http://217725.node30.pukawka.pl/hltv-2106131442-ze_escapetrain-1623588120-1623589320.zip

Czas: 
      03:06 - Zrpchniecie mnie z kładki. 
      11:47 - Blokowanie kampy jako matka zm. 
      15:52 - Zamiast cofać to specjalnie przebiega obok, by został zarazony. A chwilę później 16:27 szyszka. 

• Create New...

Important Information

Privacy Policy