Skocz do zawartości
GET

Najnowszy CS - rozwiązanie

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowszy CS - rozwiązanie

Opiszę Wam tutaj jak zrobić, aby grać na sprawnym najnowszym CS wydanym 14 lutego 2013 roku.

Po 1. Wejdź do folderu gdzie zainstalowany jest Twój CS. Przypomnienie: .../steam/steamapps/common/Half-Life - zmień nazwę na byle jaką lub skopiuj / przenieś pliki do innej lokalizacji, np. pulpit.

Po 2. Wejdź do biblioteki, a następnie naciśnij "usuń zawartość lokalną", następnie sprawdź czy możesz zainstalować na nowo CS-a. Jeśli tak, to kliknij instaluj.

Po 3. Po instalacji, wejdź w grę, a wtedy pobierze Ci się aktualizacja.

Po 4. Po ukończonym przebiegu zmiany CSa, nie wchodź do gry czyli nie klikaj "graj". Zamknij okno pobierania ów aktualizacji, a następnie wejdź do biblioteki. Kliknij na właściwości, a potem "parametry startowe".

Po 5. W parametrach startowych dodaj:

-nofbo

Po 6. Podmień CFG na ten w załączniku lub z poprzedniego skopiowanego bądź przeniesionego CS-a weź swój config. Jeśli tak uczyniłeś, podmień chociażby userconfig.cfg z załącznika, który zapobiegnie efektu posiadania większej ilości FPSów niż 100, bo jak wiadomo w najnowszym CSie, developer włącza się automatycznie powyżej 100 FPSów.

Po 7. Ciesz się dobrą grą, nie zapomnij że gdy skorzystasz z tego configu w załączniku, musisz ustawiać swoje ustawienia klawiszy!

---

Warto wiedzieć!

1# Warto zadbać o to, aby z punktu 1 jak skopiowanego CS-a, przenieść foldery "sound" "models" "sprites" oraz wszystkie pliki .wad do folderu cstrike_download. Ponieważ mimo tego, że FastDL już działa poprawnie, źle jest ściągany plik wad.

2# Wejdź do ustawień, następnie "wideo" zakładka [ tam, gdzie wybieramy rozdzielczość ], odznacz wszystkie opcje oprócz "allow custom" po prawej stronie i ciesz się jeszcze lepszą jakością CS-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegancko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jak włączam cs to mam na samym dole bialy pasek i nawet na serwer nie moge wejsc bo tak laguje cs ze katastrofa;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jak włączam cs to mam na samym dole bialy pasek i nawet na serwer nie moge wejsc bo tak laguje cs ze katastrofa;/

Cały czas tak masz? Czy przez te rozwiązanie?

A spróbuj do linii startowej dodać:

-nomsaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciągam cs dodam configi od nowa i do lini startowej napisze -nofbo i -nomsaa jak coś z edytuje post czy dało rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi działa normalnie cs tylko gdy wejdę na serwer mam ping 80/90 co wcześniej miałem 10/15 jednak gdy wejdę na ns i na ten sam serwer mam ping 10. Nie robiłem nic tak jak tutaj napisałeś, po prostu włączyłem ściągnęła się aktualizacja i normalnie działa tylko są bardzo duże lagi i pingi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi działa normalnie cs tylko gdy wejdę na serwer mam ping 80/90 co wcześniej miałem 10/15 jednak gdy wejdę na ns i na ten sam serwer mam ping 10. Nie robiłem nic tak jak tutaj napisałeś, po prostu włączyłem ściągnęła się aktualizacja i normalnie działa tylko są bardzo duże lagi i pingi.

No dobrze, ale config podmieniłeś na ten, co masz na NS czy ten z postu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic nie robiłem. Powiedz mi gdzie mam wrzucić to nowe cfg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z tego poradnika i muszę przyznać ,że działa.Jest jeden problem,że nie słychać nikogo na mikro i ktoś też nie słyszy.Dobrze ustawione fps gra płynna.Nesty good poradnik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z mikrofonem nie naprawi się "ot tak". Jest to błąd od nowego CS-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nadal ten sam problem bialy pasek na dole laguje cs eh zjebali jednym slowem bylo dobrze to po co to ruszali teraz na nS bede musial grac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodano "warto wiedzieć" nr 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodano nowy userconfig.cfg Ci, którzy nie mają w config-u na dole dopisku:

exec userconfig.cfg - koniecznie muszą go dodać!!

Aktualizacja "warto wiedzieć" - 2.

Zaleca się zaktualizowanie userconfig, łata wiele błędów, jednym z nich to prawdopodobnie "mikrofon". Dodatkowo należy spojrzeć do "warto wiedzieć" szczególnie oznaczone numerem 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się ustawić stałą wartość fps np. 100?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się ustawić stałą wartość fps np. 100?

Ja po skorzystaniu z tego poradnika mam cały czas 99 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiesz mi gdzie mam wrzucić to nowe cfg ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiając fps_max 99, mam 100 FPSów stałych. Wiadome jest to, że jak się przechodzi w różne miejsca, np. na ZM to to będzie spadać.

Spróbujcie ustawić fps_max na 100, nie testowałem i sprawdzić czy developer nie włącza się automatycznie.

A powiesz mi gdzie mam wrzucić to nowe cfg ?

W nowym CSie, obsługiwane są tylko foldery:

cstrike

cstrike_hd

cstrike_download

nie ma już cstrike_polish. Więc musisz config wrzucić prosto do cstrike.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry poradnik, pomógł mi i "załatał" błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem poprawkę dla tych, co korzystają z aktualizacji "beta-beta". Radzę poprawić userconfig.

beta-userconfig.cfg będzie dla tych, co korzystają z "bety", a userconfig - oficjalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradnik już jest nieauktualny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności