Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam problem z graniem na serwerach cs go czy to faceit czy mm , czy tez zwykły serwer ffa.
problem polega na tym, ze gdy gram zaczyna mi się pobierac cos na steam i to nie jest zadna gra bo mam wylaczone aktualizacje gier podczas grania .
Ping mi rosnie  do 1000 i gra staje w miejscu. Dzieje sie tak tylko gdy jestem na serwerze .
Fakt faktem mam bardzo słaby internet, aczkolwiek wczesniej nie mialem tego problemu. Probowałem instalowac gre  oraz calego steam na nowo, lecz bez efektów.
Na pewno to nie wina komputera, gdyż komputer jest bardzo dobrej specyfikacji.
Prosze o pomoc w rozwiązaniu problemu.spacer.png

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Czy na innych serwerach też jest ten problem ?

2. Czy sprawdzałeś jak zachowuje się gra na non steamie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Również miewam taki sam problem. Tak samo powyłączałem pobieranie aktualizacji podczas gry, mimo to Steam nadal coś pobierał. Nie pamiętam co z tym robiłem dokładnie, bodajże robiłem spójność plików CS'a i resetowałem Steama. Spróbuj także włączyć tą opcję i następnie ją wyłącz. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Hak3R   1. Na kazdym serwerze wymagajacym polaczenia z internetem. Niekiedy trwa to 10 min , 5 minut jest dobrze a pozniej znowu to samo .
2. W zasadzie gre mam na steam wiec nie wiem jak to wyglada jezeli chodzi o non steam.

@ VetraX  Zrobiłem spojnosc  plików , wykryło 1 plik nieprawidłowy i nagle pojawila mi sie do pobrania aktualizacja " Steamworks  Common Redstributables ".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, melas1 napisał:

@ Hak3R   1. Na kazdym serwerze wymagajacym polaczenia z internetem. Niekiedy trwa to 10 min , 5 minut jest dobrze a pozniej znowu to samo .
2. W zasadzie gre mam na steam wiec nie wiem jak to wyglada jezeli chodzi o non steam.

Sprawdź na non steam , jeśli będzie ok to steam pod lupę , jeśli nie to coś ci neta zjada przy grze. Możesz spróbować zwiększyć przepustowość ale nie wiem czy to coś pomoże. Najlepiej najpierw sprawdź to co napisałem , coś będzie już wiadomo. 

Edytowane przez Hak3R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Hak3R  czyli sugerujesz zebym pobrał gre non steam i sprobował czy tam nie wystepuje ten problem  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, melas1 napisał:

@ Hak3R  czyli sugerujesz zebym pobrał gre non steam i sprobował czy tam nie wystepuje ten problem  ?

Dokładnie tak . Ściągnij ns zainstaluj gdzieś indziej . Wyłącz steam całkowicie i sprawdź czy tak się robi też na ns czy są te skoki pingów. Jesli tak to coś jest z internetem nie halo , jeśli będzie dobrze to coś nie tak że steamem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odinstalowywałeś Steama z wszystkimi plikami ? Jak posiadasz, to spróbuj na drugi dysk go wrzucić. Albo włącz pobieranie i przepustowość na najniższą jaką można wybrać. 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak zainteresowania tematem.

Temat Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez GET
      Reset rankingu na serwerach CS 1.6

      Drodzy Fragowicze,
       
      Informujemy, że w nocy z 09 na 10 marca odbędzie się reset rankingu na serwerach CS 1.6.
      Dodatkowo tradycyjnie, jak zawsze, przewidziane są nowe usprawnienia, dlatego serdecznie zapraszamy!

      @ Nowy fragowicz @Fragowicz @ Emerytowany Fragowicz
       @ Elitarny fragowicz @ Zasłużony
       
      Pozdrawiamy,
      FGTeam
    • Przez TygryS
      Tworząc temat automat podstawia Ci wzór. Tak ciężko przeczytać i poprawnie wszystko uzupełnić? Wszystkie informacje wpisałeś w tagi 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności