Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć na moim drugim koncie wygasła mi ranga na turniejowym ale pisze mi że miałem 10 zwycięstw a miałem więcej na pewno czy jak wygram 1 mecz to ilość meczy wygranych wróci do poprzedniej ilości i ranga wróci?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ranga nie znika sama z siebie. Musiałeś nie grać na tym koncie turniejowych przez 2 tygodnie - po tym czasie ranga znika. Musisz wygrać 1 mecz, aby ranga znów się pojawiła. :)

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak w ogóle to grałem wczoraj lub przedwczoraj a więc xd naprawdę ale mi nie chodzi o to tylko o ilość wygranych

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, szyx34 napisał:

Cześć na moim drugim koncie wygasła mi ranga na turniejowym ale pisze mi że miałem 10 zwycięstw

Rozumiem, ale to nie działa tak, że jak wygrasz 10 meczy, to już nigdy ranga Ci nie zniknie. 

 

2 minuty temu, szyx34 napisał:

 naprawdę ale mi nie chodzi o to tylko o ilość wygranych

Jaką ilość wygranych meczy miałeś przed zniknięciem rangi? Z tego co piszesz, to mogę wywnioskować, że 10. Raczej mało prawdopodobne jest to, że odjęło Ci Twoje wygrane mecze, więc raczej wszystko jest w porządku - według mnie. 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogło odjąć wygrane w wypadku jakbyś grał z cheaterem w drużynie, który dostał banika od Valve. Wydaje mi się, że wtedy też wygasa Ci ranga - czyli dopiero się znowu wyświetli po 1 wygranym meczu.

 

Nie odzyskasz wygranych, one przepadły. Rangę natomiast jak najbardziej tak.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu miałem podobnie. Dwa dni po rozegranym meczu wygasła mi ranga. Jak sie okazało na następny dzień przyszła do mnie opóźniona informacja o tym, że ranga wygasa bo miałem cheatera w teamie i musze wygrać mecz by ona wróciła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dostałem to powiadomienie ale miałem 13 zwycięstw i zagrałem mecz niestety z dużą ilością cheterów ale nie wygrałem tego meczu i  dostałem 30 min za wyjście ale nie specjalnie wyszedłem i zresetowało mi inne winy to możliwe że zresetowało mi dawne bo zresetowało mi kilka zwycięstw a nie jedno na pewno jeszcze kiedyś grałem z innym cheterem  ale to zresetowało mi winy te stare tak?

Wydaje mi się że to rzadko działa bo grałem już z cheterem i on dostał bana i mi nic nie zresetowało. xd dziwna sytuacja

nawet mi nie chodzi już o te pare zwycięstw ale warto wiedzieć o co chodzi

 

z jakimi banami to tak działa z vaciem od nadzoru od stema czy od valve 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda twoja wygrana z cheaterem w drużynie jest kasowana - nieważne jak dawno temu mecz był grany (chyba).

Steam jest platformą, którą posiada Valve. 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoc na pytanie została udzielona.

 

Temat zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności