Jump to content
Red Warrior 22

[ODRZUCONE] Skarga THE CHEATER!!FLN

Recommended Posts

Skarga na: gracza
Nick podczas gry: Red Warrior 22
Nick osoby oskarżonej: THE CHEATER!!FLN
Dlaczego składasz skargę: Obraza graczy
Data zdarzenia: 07.03.2021, około 14:15
Opis zdarzenia: Jakiś nieogar wyzywa graczy Ct od Kut**iarzy
Dowód: DD2, dopiero bedzie 

• Laugh 8
  • Smutek 1

@ INK_FaLLeN , ty kutasiarzu, jak mogłeś...

• Karambit (-) 1
  • Laugh 7

Przepraszam :( Jak mogłem być tak niemiły i nazwać  drużynę w której nawet nie grałeś że są..... Nawet nie mogę wymówić tak potwornego słowa ;/ Przyznaje że rzuciłem w nich zaklęciem z ksiąg zakazanych :( Proszę wielmożnego Pana o wybaczenie i obiecuję poprawę <uciekam> 

• Extra 1
  • Laugh 7

22 minuty temu, INK_FaLLeN napisał:

Przepraszam :( Jak mogłem być tak niemiły i nazwać  drużynę w której nawet nie grałeś że są..... Nawet nie mogę wymówić tak potwornego słowa ;/ Przyznaje że rzuciłem w nich zaklęciem z ksiąg zakazanych :( Proszę wielmożnego Pana o wybaczenie i obiecuję poprawę <uciekam> 

Idź się powieś, oszczędź mi roboty prosze :)

• Laugh 1

Co do skargi to słowo "kutasiarz" jest na serwerze powszechnie używane i to nie w celu obrazy a bardziej pieszczotliwa nazwa na graczy. Ale przepraszam jak zostałeś urażony tym sformułowaniem , bo na pewno @ INK_FaLLeN nie miał na celu twojej obrazy. Proszę cie Fallen o mniej sarkazmu w wypowiedziach na forum bo masz dawać przykład. A tobie  @ Red Warrior 22 się coś nie popierdoliło pisząc "Idź się powieś, oszczędź mi roboty prosze "

Przypominam nie musimy się lubić ale mamy się szanować.

Skargę Odrzucam .

• Shoot frag! (+) 3
  • Love Frag (+) 1

fg_gun.png

Twoja skarga została odrzucona

Powód: Dostarczony dowód nie jest wystarczający lub nie wykazał złamania regulaminu

- - -

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a rozpatrzymy skargę ponownie!

53 minuty temu, Murzyn napisał:

Co do skargi to słowo "kutasiarz" jest na serwerze powszechnie używane i to nie w celu obrazy a bardziej pieszczotliwa nazwa na graczy.

Ba, pozwolę sobie dodać - słowo "kutasiarz" jako tako nie ma żadnego "oficjalnego" znaczenia i pomimo posiadania w sobie członu (hehe) "kutas", raczej niewiele ma z nim wspólnego. Zazwyczaj jednak używa się go w kontekście ludzi kampiących, chowających się. Jako zaczepka? Bardzo niski poziom, o ile można to za jakąkolwiek obrazę uznać.

Kutasiarz =/= Kutas/kutasek etc.

• Love Frag (+) 1
  • Shock 1
  • Laugh 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By ~#AkaZabijaka__
      Skarga na: opiekuna / admina / gracza
      Nick podczas gry: _-FM-_ Player xd
      Nick osoby oskarżonej: 109.163.232.119 [STEAM_0:1:223601618] 
      Dlaczego składasz skargę: Reklama
      Data zdarzenia: 18.06.2021r ,Godzina 00:00 a 01:10
      Opis zdarzenia: Po pewnym czasie wbił gracz z nickiem w którym było IP
      Dowód: http://217725.node30.pukawka.pl/hltv-2106180032-zm_dust2_long-1623969120-1623971220.zip
      Czas na demku to : 16:10:00 widać gracza.
    • By RojberT c:
      Skarga na: opiekuna, @ chicken
      Nick podczas gry: DeltA
      Nick osoby oskarżonej: chicken
      Dlaczego składasz skargę: z powodu hipokryzji opiekuna i wyżywaniu się na mnie na serwerze z osobistych powodów 
      Data zdarzenia: 17.06.21, ok. godz. 14:00
      Opis zdarzenia: no więc niejaki jegomość vaniish zaczął na początku rundy blokować kampe mi i FM- Playerowi. Na początku normalnie napisałem by tamten poszedł dalej i nie blokował, gracz jawnie protestował pisząc "nie" itd.. Więc w pewnym momencie podniósł mi ciśnienie i napisałem "wypierdalaj tam dalej"- fakt, nie było to miłe czy zachęcające, ale na normalnie prośby również nie reagował. I dokładnie w tym momencie wszedł chicken- na pewno czytał logi, więc pomyślałem, że przyszedł dać kicka bądź bana panu vaniishowi za blokowanie kampy z premedytacją, a co zrobił chicken? Wszedł, dał mi kicka " przemyśl swoje zachowanie" i wyszedł XD. Rozumiem, że nie było to miłe itd., ale ludzie na tym serwerze zwracają się do siebie nawzajem w dużo gorszy sposób i często i gęsto uchodzi im to na sucho albo nie są wyciągane żadne konsekwencje wobec nich . Ponadto, skoro opiekun od razu kickuje za takie rzeczy, to może sam przestanie je praktykować jak na opiekuna przystało? Mam na myśli np. powody co niektórych banów, również kicki z powodem: "wypierdalaj", "japa", "morda" są na porządku dziennym. Rozumiem, że pan chicken ma do mnie personalny uraz czy coś, ale niech sprawy prywatne pozostaną prywatnymi i nie przelewajmy jadu na serwer. To, że kazałeś reszcie adminów mnie pilnować i patrzeć czy czasem noga mi się nie powinęła też wiem. Już nie wspomnę o zrobieniu mi ekspresowych screenów przez admina @ KolegaDaniel  po tym jak wziąłem szalonego do kampy, gdzie przebywała wasza koleżanka. Owszem, każdy admin ma prawo zrobić screeny graczowi, ale w momencie kiedy podejrzewa go o oszustwo w postaci posiadania rozjaśnień lub wh, a ile to już "lewych" screenów było przyjętych, gdzie np. dany gracz był zombie i patrzył się w ścianę?
      Dowód:
      http://217725.node30.pukawka.pl/hltv-2106171406-zm_fg_fox-1623931560-1623933720.zip
      Czas- 10:45
      w/w bany pana opiekuna:

• By Mategros
      Skarga na:  gracza
      Nick podczas gry: Mategros 
      Nick osoby oskarżonej: Saymunq
      Dlaczego składasz skargę: Spychanie z kładki, podkladnie się, obrażanie. 
      Data zdarzenia: 13.06.2021
      Opis zdarzenia: Gracz celowo spycha z kładki. 
      Dowód: http://217725.node30.pukawka.pl/hltv-2106131442-ze_escapetrain-1623588120-1623589320.zip

Czas: 
      03:06 - Zrpchniecie mnie z kładki. 
      11:47 - Blokowanie kampy jako matka zm. 
      15:52 - Zamiast cofać to specjalnie przebiega obok, by został zarazony. A chwilę później 16:27 szyszka. 

• Create New...

Important Information

Privacy Policy