Jump to content
PACIU

Paluch ft. Szpaku - To Wszystko Kruche (BraKe Blend)

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By WaleWiadro
      Imię: Piotr
      Aktualny wiek: 17 w listopadzie 18
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 6lat

Nick na serwerze: wszystko okej?
      Staż gry na serwerze:  nie jest krótki nie jest też długi  ale myśle że sporo osób może mnie już kojarzyć i lubić
      Godziny w jakich grasz na serwerze:  od 10rano do 3 w nocy w różnych godzinach
      Link do wykresu aktywności na serwerze: http://rank.fragujemy.com/?page=profiles&profile=STEAM_1:1:512407874&server_group=2

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK dwa razy raz na 40min za nieświadomego bloka a drugi raz za napisanie cos na rage na 12h 
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: NIE ale często pomagałem helperom albo adminom tylko w innej grze 
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: raczej tak myśle że każdy może mieć taka wiedze 
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]
      1. na pierwszym miejscu jest oczywiście czas jaki spędzam na serwerze bardzo często jestem gram i czasami sie udzielam z innymi graczami 
      2. na drugim miejscu ląduje argument że często nie ma żadnego admina na serwie i trzeba sie zmagać z toxicami lub co gorsze cheaterami 
      3. jestem przyjazny nie wdaje sie w bójki słowne i wydaje mi się że jest to duży plus dla admina 
      Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: TAK w 2018 dostałem vaca na moim głównym koncie z myślą że ta gierka umiera i mi sie znudziła zacząłem cheatować młody i głupi popełniłem duży błąd 
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198985081477
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy