Jump to content

Recommended Posts

Siemka, chciałbym zaproponować komendę !afk/sm_afk-która po wpisaniu na chat lub w konsole przenosi danego gracza na spekta.

#include <sourcemod>
#include <cstrike>

public OnPluginStart() {
    RegConsoleCmd("sm_afk", AFK);
}

public Action AFK(int client, int args) {
    if (!IsValid(client))
        return Plugin_Handled;
    ChangeClientTeam(client, CS_TEAM_SPECTATOR);
    return Plugin_Handled;
}

bool IsValid(int client) {
    if (!IsClientConnected(client) || !IsClientInGame(client) || IsFakeClient(client))
        return false;
    return true;
}

afk.smxafk.sp

• Love Frag (+) 4

Like it! Da się ustawić jakiś max czas afk? Chodzi o to, żeby gościu nie siedział na specie 15 minut i blokował slot

18 godzin temu, Gorniczek napisał:

Like it! Da się ustawić jakiś max czas afk? Chodzi o to, żeby gościu nie siedział na specie 15 minut i blokował slot

to już chyba cvary gry 

To nie jest dobry pomysł. Jak wiemy powszechne jest przechodzenie na Spekta i wchodzenie do drużyny po pieniążki, więc lepiej dodać już system AFK, co sam to ureguluje niż komendę.

• Shoot frag! (+) 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By cry ¿
      Hej, 
      może zacznę od tego co się stało  -  dwóch administratorów wchodzi na serwer, jeden do drugiego: "co się odjebało?" ... Drugi na to: "nie wiemXD"..

Piszę w imieniu całego serwera MIRAGE #1.

Po pierwsze, myślę, że powrót rang CS:GO byłby lepszym pomysłem, niż są aktualnie rangi FACEit. - Jest to niewygodne, głównie z tego powodu, że miesiąc temu był reset rankingu i cały serwer kłóci się, o to że chce powrót swojego ranku, rangi oraz godzin.
      Dodam tylko, że rangi FACEit strasznie szybko się wbijają, ale no szkoda tamtego ranku i czasu, jaki się na to zużyło.  

Po drugie, VIP PRO to jest totalna przeginka względem dodawania HP.
      @ Anana$ , czy inny gracz z VIPEM PRO w kulminacyjnym momencie miał 135hp...  (myślę, że Anana$ sam doda temat, nt Vipa Pro jeszcze dziś.)

Do tego nie zostaliśmy poinformowani o wczorajszych/dzisiejszych zmianiach przez @ Właściciel. 
      (oczywiście nikt Ci nie ma tego za złe z powodu ostatnich sytuacji, jakie działy się na mirku #2 i ile syfu było trzeba się pozbyć. ) 
      Według mnie przed zmianami administracja powinna pogadać z GET'em, aby nie było problemów jakie wystąpiły dzisiaj. 

W skrócie, chcielibyśmy, aby serwer wrócił do stanu w jakim był przed dodaniem rang FACEit. (reset ranku, zmiana rang na CeSowskie, zmiana HP Vipa Pro)

@ [CS:GO] Admin ONLY MIRAGE #01

Pozdrawiam!
              Cry!  

EDIT: Najlepiej wejść na TS'a, zrobić małe spotkanie dot. zmian na serwerze z @ GET , bądź @ Administrator serwerów/ @ Administrator techniczny z powodu, że GET ma dużo na głowie ostatnimi czasy... No i obgadać te tematy na spokojnie.  

• By KADAS
      Witam!
      Jak wiemy na serwerze od wprowadzenia aktualizacji do csa z pingami musieliśmy je wyłączyć aby pozbyć się syfu z serwera, ale niestety wraz z pingami zniknęły również informacje z chatu takie jak: kto używa komendy głosowej agenta, bądź kto rzuca granaty (głównie błyskowe). I moją propozycją jest powrócenie widoczności tych wiadomości z chatu, ponieważ utrudnia to adminom pracę, mam na myśli sytuacje w której ktoś trolluje fleszami na starcie lub w trakcie rundy, przez co musimy wytężać wzrok aby wyłapać daną osobę  
    • By 𝓤𝓵𝓮𝔀𝓪
      Witam serdecznie z tej strony wasz ulubiony gracz Ulewa (#JOKE) 
      Zarzuciłem propozycją podczas gry aby na serwer zombie wprowadzić /rank i zdziwiłem się odzewem graczy którzy byli "zachwyceni" tym pomysłem. Nie jest to coś wielkiego co mogłoby wprowadzić na serwer dużą innowację, lecz bardziej "powiew świeżość" jeśli można to tak nazwać, za chwilę mamy nowy rok a więc można spróbować czegoś nowego
      Pozdrawiam.  
      Prosiłbym graczy o wyrażenie opinii #Tak/#Nie ( dlaczego )

• Create New...

Important Information

Privacy Policy