Jump to content
somehoww

[PRZYJĘTY] Podanie powrotne - somehoww

Recommended Posts

Nick jakiego używasz: somehoww

Zajmowane wcześniej stanowisko: Opiekun Only Mirage #2, Admin Only Mirage #1, Sędzia ocen CS:GO.

Staż na zajmowanym wcześniej stanowisku: Jako opiekun będą to gdzieś 3-4 miesiące, łącznie z adminowaniem 7 miesięcy.

Na jakie zatem chcesz wrócić stanowisko: Admin Only Mirage #2

Kilka argumentów przemawiającym za powrotem na stanowisko: Stanowczość, neutralność, doświadczenie, chęć pomocy serwerowi od którego zaczęła się moja przygoda tutaj, dużo wolnego czasu więc będę wstanie nadrabiać braki.

Edited by somehoww
  • Shoot frag! (+) 5
  • Love Frag (+) 3
  • Karambit (-) 3
  • Extra 1
  • Confused 1

Twój wniosek złożony w celu powrotu na stanowisko został przyjęty do rozpatrzenia.

Poczekaj cierpliwie na ostateczną decyzję.

---

[!] Tylko Administracja sieci lub osoby uprawnione mają prawo wypowiadać się w tym temacie!

• Shoot frag! (+) 1
  • Laugh 2
  • Confused 2

Kompletnie nie rozumiem zachowania użytkowników w powyższym podaniu poprzez przyznawanie takich, a nie innych reputacji. 

Mam tutaj na myśli chociażby te "Karambity w plecy", gdzie przydzielają je osoby, które nie miały żadnej styczności zarówno z serwerem ONLY MIRAGE #2 jak i samym kandydatem

Idealnie widać tutaj tzw. "psychologię tłumu". Dla użytkownika wygląda to co najmniej nieprofesjonalnie.

Kolejna sprawa - reakcje pod postem moderacyjnym @ GET . Jakiego innego posta miałby wrzucić? Przecież to szablon. 

Proceduralnie, temat złożony w dziale podań powrotnych musi zostać przyjęty do rozpatrzenia.

Szkoda, że nie mam funkcji "odzobaczenia" tego wszystkiego.

• Shoot frag! (+) 4
  • Love Frag (+) 2

Sytuacja z moim VAC banem wyglądała następująco, jak większość osób wie dostałem go kiedy byłem na urlopie, gdzie nawet nie miałem swojego PC, szczerze do dzisiaj sam mam tylko domysły, co mogło spowodować ową blokadę na moim koncie. Moim zdaniem blokada spowodowana była posiadaniem przeze mnie cheatów w folderze cs'a na laptopie, na którym grałem zanim kupiłem komputer mniej więcej 5-6 lat temu. Gdy zalogowałem się na steam na laptopie automatycznie zaczął aktualizować mi się CS:GO, co idzie w parze ze sprawdzeniem spójności plików gry.  Pewnie ktoś zapyta dlaczego miałem cheaty w folderze z grą, otóż nigdy tego nie kryłem, że testowałem kiedyś cheaty, żeby pojąć jak one działają, jak to ogólnie wygląda i też poniekąd dla zabawy, jak mówię miało to miejsce długi okres czasu wstecz. To że testowałem i bawiłem się tym kiedyś, może nie jest czymś, czymś powinienem się chwalić, ale jest to prawda, więc to tutaj pisze. Osobiście mogę powiedzieć z ręką na sercu, że nigdy ale to nigdy na tym koncie nie grałem nigdzie na czitach, czy to na naszych serwerach, matchmakingach czy też mixach z ekipą, skarg również nigdy na mnie nie było. To czy ktoś w to uwierzy czy nie, zostawiam wam do interpretacji.

2 godziny temu, Abananek napisał:

Wraz z twoją osobą wiązało się wiele kłótni i awantur pośród adminów projektu Fragujemy.

Wiem do czego zmierzasz, kłótnie i spory zawsze będą, ale czy było ich wiele? Nie wydaję mi się. Wspominasz zapewne o spinie z @ Ruku , mogę nadmienić że dzisiaj wraz z nim usiedliśmy na Discordzie i wyjaśniliśmy Sobie pewne sprawy przy obecności @ luter  czy też @ Ricio  i obiecaliśmy sobie że jeżeli miałbym wrócić na admina, będziemy robili wszystko dla dobra serwera i przestaniemy odwalać tą dziecinadę którą odwalaliśmy w przeszłości. Przeprosiliśmy się nawzajem, nie mówię że będziemy najlepszymi kolegami, ale na pewno będziemy siebie nawzajem szanować (przynajmniej mam taką nadzieję). Nawet jeśli moje podanie zostanie odrzucone, ten konflikt jest dla mnie zapomniany i nie mam nic za złe Maksowi, to też mam nadzieję że on wybaczy mi te wszystkie kompletnie niepotrzebne ataki w jego stronę. Napisałem podanie powrotne tylko w dobrej myśli, adminów tam brakuje przez co nie oszukujmy się serwer na tym traci. 

Zostawiam to do waszej oceny, decyzja jaka będzie taka będzie, pozdrawiam.

• Shoot frag! (+) 6
  • Love Frag (+) 1
  • Laugh 1

Myślę że możesz dostać szansę na powrót do Administracji tego serwera, po tych naszych rozmowach na tsie przy @ Ruku  i @ Abananek jestem w stanie stwierdzić że zależy ci na dołączeniu do grona Mirage 2, oraz masz chęci na zostanie tam Adminem. Co prawda były potyczki w przeszłości, ale według mnie powinieneś dostać tą szanse na wykazanie się teraz. Nie zważając na to co było wcześniej myślę że nie masz złych intencji i chcesz naprawdę pomóc. Podanie powrotne akceptuje.

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 2

fg_gun.png

Twój wniosek o powrót na stanowisko został rozpatrzony pozytywnie.

Jeśli zostałeś przyjęty ponownie jako Admin serwera, otrzymasz wpierw rangę Nowo Przyjęty!
Po jej otrzymaniu wypełnij wszystkie formalności zgodnie z tym ( kliknij tu ) tematem.

Jeśli zostałeś przyjęty na inne stanowisko, oczekuj cierpliwie na otrzymanie właściwej rangi!

- - -

[!] W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z administracją sieci!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Ricio
      Nick: @ somehoww
      Awans z rangi: Użytkownik
      Awans na rangę: Admin ONLY MIRAGE #02
      Dodatkowe informacje: 

Serdecznie gratulujemy awansu!
      Życzymy miłej oraz owocnej współpracy na naszym projekcie - Fragujemy.com
    • By Marooo
      Imię: Damian
      Aktualny wiek: 17
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 3k godzin , 5 lat

Nick na serwerze: Marooo
      Staż gry na serwerze: Kilka tygodni 
      Godziny w jakich grasz na serwerze: Gram najczesciej pod wieczor lub popołudniu
      Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/Marooo/54.37.238.78:27015/

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  NIE
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: NIE
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK 
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]
      Chce przyczynić się do poprawy poziomu serwera;
      Dostaje obstrukcji w momencie jak widzę że ludzie się wyzywają na serwerze (nawet przez kilka map) lub jak wchodzi jakieś dziecko, które włączyło sobie pakiet świąteczny cheatów i psuje grę innym;
      Mam dużo wolnego czasu i prawie ciągle jestem dostępny na steam, stali fragowicze raczej mnie już kojarzą z serwerem 128tr, więc łatwo by im było ze mną nawiązać kontakt w celu interwencji;

Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam:  NIE
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198202334645/

• By Byalk00^^
      Imię: Szymon
      Aktualny wiek: 20 
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: Ponad 2k godzin

Nick na serwerze: Byalk00 #RTS
      Staż gry na serwerze: Kilka tygodni
      Godziny w jakich grasz na serwerze: Popołudnie ale głównie wieczory
      Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/Byalk00 %23RTS/54.37.238.78:27015/

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  NIE
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: NIE
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK 
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 
      Czasami , gdy gram na serwerze wejdzie jakieś dziecko które nie umie się zachować to jest to mocno irytujące albo które wyzywa innych graczy  i denerwuje inne osoby na serwerze Swoją osobą wniósł bym kulturę  na serwerze i pomoc w niektórych sytuacjach i na pewno ograniczyłbym dzieci które dopiero co kupiły Csa i zaczęły sobie dla fanu czitować . Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: NIE
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/sdfgsrt4/
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy