Jump to content
Rafałek

[ODRZUCONE] Podanie na admina - Rafałek

Recommended Posts

Imię: Norbert
Aktualny wiek: 17
Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 1780h

Nick na serwerze: Rafałek
Staż gry na serwerze: 20g
Godziny w jakich grasz na serwerze: 15-21 w tych godzinach mniej więcej
Link do wykresu aktywności na serwerze: http://rank.fragujemy.com/?page=profiles&profile=STEAM_1:0:158948178&server_group=0

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina:  NIE
Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK 
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]

1. ...Jestem często bardzo na serwerze codziennie w różnych godzinach
  2. ...Mam dużo godzin w cs wiem kiedy ktoś cheatuje
  3. ...Większość osób powinna mnie kojarzyć na serwerze

Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam:  NIE

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: [ https://steamcommunity.com/profiles/76561198278162084/ ]

• Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (+) 1
  • Confused 4

Witaj! Hmm zacznę od tego ze napisałeś "Jestem bardzo często ma serwerze", a masz 20h stażu. Ja nie kojarzę cie kompletnie. Daje NIE. Daj się poznać i napisz podanie za 2-3 tygodnie. Pozdrawiam!

Edited by P1xa
  • Shoot frag! (+) 1

Hej,

przedstawię standardowo plus i minusy, a  zacznę od minusów:

-konto pod podanie

-nie widze cie prawie w ogóle na serwerze, według mnie jesteś nowy i powinieneś się zapoznać z serwerem. :D

-bardzo mało gadasz, chyba nawet w ogóle XD 

+wiek

+-godziny na serwerze

+staż gry w CSGO

Ogólnie jestem na NIE

pograj dłużej na serwerze i zapoznaj się z innymi graczami. -Pomagaj graczom w różnych sprawach, gdy nie ma adminów i nie krzycz! :D

Pozdro! :)

• Shoot frag! (+) 1

Siema, zacznę może od aktywności: 20g jak dla mnie jest to nie wystarczająca ilość godzin abyś dobrze mógł się zapoznać z serwerem oraz graczami na nim, konto na forum zrobione typowo pod podanie, z serwera cię nie w ogóle nie kojarzę. W chwili obecnej jestem na NIE  daj się lepiej poznać udzielaj się aktywnie na forum. Napisz podanie za jakieś 2-3 tygodnie.

• Shoot frag! (+) 1

player_time.php?nameb64=cmFmYcWCZWs=&hos

Być może GT pokazuje błędnie, lecz nie wydaje mi się. Mimo to 20 godzin to nie jest tragedia, ale nie jest też wybitnie.

Z wielką chęcią chciałbym, aby w naszych szeregach pojawiła się nowa osoba. Taka osoba jednak musi pokazać, że jej zależy.

12 godzin temu, Rafałek napisał:

...Większość osób powinna mnie kojarzyć na serwerze

Ja Cię nie znam :( 

12 godzin temu, Rafałek napisał:

...Mam dużo godzin w cs wiem kiedy ktoś cheatuje

Nie tylko ilość godzin świadczy o tym czy rozpoznasz cheatera czy nie.

No i konto pod podanie troszku. :/

Ode mnie wskazówka:

Udzielaj się na forum. Zgłaszaj cheaterów. Rozmawiaj na serwerze przede wszystkim.

Na tą chwilę przykro mi ale NIE

• Love Frag (+) 2

13 godzin temu, cry ¿ napisał:

Hej,

przedstawię standardowo plus i minusy, a  zacznę od minusów:

-konto pod podanie

-nie widze cie prawie w ogóle na serwerze, według mnie jesteś nowy i powinieneś się zapoznać z serwerem. :D

-bardzo mało gadasz, chyba nawet w ogóle XD 

+wiek

+-godziny na serwerze

+staż gry w CSGO

Ogólnie jestem na NIE

pograj dłużej na serwerze i zapoznaj się z innymi graczami. -Pomagaj graczom w różnych sprawach, gdy nie ma adminów i nie krzycz! :D

Pozdro! :)

Jestem co chwila tylko że zmieniałem nick ostatnio miałem nazwy może kojarzysz 

Rafałek

this is not zuhn

Kaczka dziwaczka

lil♡peep abov3n

13 godzin temu, P1xa napisał:

Witaj! Hmm zacznę od tego ze napisałeś "Jestem bardzo często ma serwerze", a masz 20h stażu. Ja nie kojarzę cie kompletnie. Daje NIE. Daj się poznać i napisz podanie za 2-3 tygodnie. Pozdrawiam!

Miałem nicki :

Rafałek

this is not zuhn

Kaczka dziwaczka

lil♡peep abov3n

Może teraz kojarzysz ?

4 godziny temu, Rafałek napisał:

Jestem co chwila tylko że zmieniałem nick ostatnio miałem nazwy może kojarzysz 

Rafałek

this is not zuhn

Kaczka dziwaczka

lil♡peep abov3n

Miałem nicki :

Rafałek

this is not zuhn

Kaczka dziwaczka

lil♡peep abov3n

Może teraz kojarzysz ?

W takim razie powinieneś wrzucić tutaj Gt również z tych nicków. Teraz cie kojarzę, chociaż moje zdanie dalej zostaje takie jakie było.

• Shoot frag! (+) 2

4 godziny temu, P1xa napisał:

W takim razie powinieneś wrzucić tutaj Gt również z tych nicków. Teraz cie kojarzę, chociaż moje zdanie dalej zostaje takie jakie było.

Dokładnie, również zacząłem kojarzyć. :P

Siemkanko.

Zacznę od tego, że kojarzę cię z serwera i rzeczywiście na nim grasz, ale 20h to trochę za mało, żeby zapoznać się z całym serwerem. Do tego samo konto na forum założone tylko pod podanie, gdzie tutaj aktywność też jest bardzo ważna. Na plus na pewno jest ilość godzin, lecz same godziny w grze to za mało na zostanie adminem. Pograj dłużej na serwerze, zachowaj aktywność, udzielaj się częściej na forum i spróbuj ponownie za jakieś 2 tygodnie :fg_pepe_wink:.

Witam.

Widuje Cię na serwerze ale twój staż gry na serwerze jest zdecydowanie za mały. Jestem na NIE. Daj się poznać również na forum,  pograj jeszcze trochę, nabierzesz stażu to spróbuj ponownie.

Hej,

Niestety również jestem na NIE, powody przedstawili chłopaki wyżej, trochę za mały staż jeszcze, i jakoś niezbyt Cię kojarzę..... Również te twój trzeci argument w podaniu jest taki... no średni. Generalnie twoje podanie jakoś mnie nie przekonuje.

Witaj ! 

Niestety, podzielam uwagi moich adminów, więc nie widzę sensu, żebym pisał drugi raz to samo.

Jeżeli naprawdę Ci zależy na tym stanowisku, oto moje skromne wymagania; pograj dłużej na serwerze, pozwól się poznać i przy następnym podaniu, poświęć te 10,20 minut na bardziej przekonującą argumentację. 

Mam nadzieję, że podejmiesz wyzwanie i spełnisz moje warunki.

Powodzenia! :) 

fg_gun.png

Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie

Powód: Nie spełniasz określonych wymogów lub potrzebujesz jeszcze więcej czasu by zostać przyjętym

- - -

W dalszym ciągu masz prawo do ubiegania się o stanowisko admina.
Dlatego proponujemy złożenie ponownego podania po upływie minimum 10 dniach.

[!] Pamiętaj, że zbyt krótki odstęp czasowy pomiędzy dwoma kandydaturami może skutkować kolejnym, negatywnym rozpatrzeniem Twojego podania!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kazi JTCNW
      Imię: Kacper
      Aktualny wiek: 17
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 1582 h

Nick na serwerze: Kazi JTCNW
      Staż gry na serwerze: 84 h
      Godziny w jakich grasz na serwerze: Rano/Popołudnie/Wieczór

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina:  NIE
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]
      Rozważny Umiem podejmować trudne decyzje Mam dystans do siebie i innych Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam:  NIE
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198249492458/
    • By Zezollek_Pl(Kuba)
      Podanie dotyczy serwera: ARENA #02

Imię: Jakub/Kuba
      Aktualny wiek: 18
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 1572h

Nick na serwerze: Zezollek-PL(Kuba)
      Staż gry na serwerze: 45,5h ( https://www.gametracker.com/server_info/54.37.238.78:27015/top_players/?query=Zezollek-PL(Kuba) )
      Godziny w jakich grasz na serwerze: Każda-zdarza się rano, po południu, wieczorem, w nocy,
      Link do wykresu aktywności na serwerze: http://rank.fragujemy.com/?page=profiles&profile=76561198885409919&search=1&server_group=7 

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: NIE-osobiście nie pełniłem tej roli nigdy, ale z 45h podczas gry na Arenie 40 spędziłem z adminem na ts3 więc dużo wiem,
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:
      Na arenie jestem aktywny(pomagam, upominam, Gracze i Admini rozpoznają mnie), Jestem aktywny na forum, Znam regulamin, Jestem spokojny, trzymam nerwy na wodzy, Jestem uczciwy, Chciałbym pełnić funkcje Admina, aby trzymać porządek na serwerze! Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: NIE
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198885409919/

Aktualnie od soboty mam duży problemy z Internetem, dlatego zamiast mieć już 70h mam tylko 45h 

• Create New...

Important Information

Privacy Policy