Jump to content
Rekroment

[ROZWIĄZANY] Problem z hasłem do vipa

Recommended Posts

Forma zapłaty:  psc 
Data złożenia zamówienia: 2021-02-17 22:46:29

Nazwa zakupionej usługi: V.I.P PRO

Dane identyfikacyjne usługi:  Rekroment

Serwer, którego dotyczy problem: ZOMBIE INFECTION

Opis problemu:  Wpisując w konsoli setinfo "_pw" "haslo" i wejściu na serwer nie mam aktywowanej usługi VIP.  Co robię nie tak?

Cześć,

Zakupiłeś V.I.P'a na STEAM:ID, a nie nick z hasłem.

Pozdrawiam

Szef wsparcia technicznego,

Fragujemy.com

Rozumiem swój błąd. Jest możliwość zmiany na nick z haslem?

Nie widzę powodu do zmiany w usłudze, która po naszej stronie działa prawidłowo. Posiadasz tego V.I.P'a na STEAM:ID zamiast nick i to nie jest żaden błąd.

Pozdrawiam

Tak tylko ja źle zrobiłem, bo zakupiłem vipa przez stem id, a samego csa 1.6 na moim koncie nie posiadam i tu jest mój problem.

Dobrze, w takiej sytuacji napisz na priv wszystkie dane na jakie przepisać usługę.

Pozdrawiam

fg_gun.png

Zgłoszenie techniczne zostało rozpatrzone

Problem został rozwiązany przez wsparcia techniczne

---

W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami ponownie!

[!] Pamiętaj, że wsparcie techniczne jest do Twojej dyspozycji w dni powszednie w godzinach 12 - 22!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By cry ¿
      Hej, 
      może zacznę od tego co się stało  -  dwóch administratorów wchodzi na serwer, jeden do drugiego: "co się odjebało?" ... Drugi na to: "nie wiemXD"..

Piszę w imieniu całego serwera MIRAGE #1.

Po pierwsze, myślę, że powrót rang CS:GO byłby lepszym pomysłem, niż są aktualnie rangi FACEit. - Jest to niewygodne, głównie z tego powodu, że miesiąc temu był reset rankingu i cały serwer kłóci się, o to że chce powrót swojego ranku, rangi oraz godzin.
      Dodam tylko, że rangi FACEit strasznie szybko się wbijają, ale no szkoda tamtego ranku i czasu, jaki się na to zużyło.  

Po drugie, VIP PRO to jest totalna przeginka względem dodawania HP.
      @ Anana$ , czy inny gracz z VIPEM PRO w kulminacyjnym momencie miał 135hp...  (myślę, że Anana$ sam doda temat, nt Vipa Pro jeszcze dziś.)

Do tego nie zostaliśmy poinformowani o wczorajszych/dzisiejszych zmianiach przez @ Właściciel. 
      (oczywiście nikt Ci nie ma tego za złe z powodu ostatnich sytuacji, jakie działy się na mirku #2 i ile syfu było trzeba się pozbyć. ) 
      Według mnie przed zmianami administracja powinna pogadać z GET'em, aby nie było problemów jakie wystąpiły dzisiaj. 

W skrócie, chcielibyśmy, aby serwer wrócił do stanu w jakim był przed dodaniem rang FACEit. (reset ranku, zmiana rang na CeSowskie, zmiana HP Vipa Pro)

@ [CS:GO] Admin ONLY MIRAGE #01

Pozdrawiam!
              Cry!  

EDIT: Najlepiej wejść na TS'a, zrobić małe spotkanie dot. zmian na serwerze z @ GET , bądź @ Administrator serwerów/ @ Administrator techniczny z powodu, że GET ma dużo na głowie ostatnimi czasy... No i obgadać te tematy na spokojnie.  

• By kicha original
      siema nie mogę wbić na serwer gdy jest rozgrywana nowa mapka komunikat jaki się pojawia:
      Cannot continue without model maps/zm_fg_ez_b3.bsp, disconnecting.
      taki problem pojawia mi się przy nowych mapkach moja wersja cs 1.6 v48 ktoś zna rozwiązanie problemu?:
    • By Rekroment
      Siemano
      Nie wiem czy to ja taki nietutejszy jestem, ale po wpisaniu do konsoli setinfo "_pw" "haslo" i wejsciu na serwer dalej nie mam vipa. Czy to ja coś źle robię czy jak?
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy