Jump to content
pjeta

[ODRZUCONE] Skarga bartuś

Recommended Posts

Skarga na: admina
Nick podczas gry: pieta
Nick osoby oskarżonej: bartuś
Dlaczego składasz skargę: Witam, zdecydowałem się napisać skargę z powodu złej interpretacji, lub złego zrozumienia(czy braku zrozumienia) regulaminu przez w/w admina. Dziś dostałem tylko upomnienie słowne, jutro mogę dostać kick/a lub bana, więc chciałbym tę sprawę wyjaśnić na forum. :)
Data zdarzenia: Ostatnia runda mapy am_fg_mix_warmup_beta2 godzina 17:16/17:17 16.02.2021
Opis zdarzenia:  Na w/w mapie w ostatniej rundzie, zrespiło mnie na przeciwko admina "bartuś"w pojedynku na scouty, słysząc że przeciwnik raszuje mnie do mojej prawej strony, wyczekałem i następnie zabiłem go.  Zdaję się że w wyniku złości, zaczął mnie upominać że to jest kampienie i jest zabronione. Gdy spytałem o punkt regulaminu, zaczął mnie wyśmiewać bym nauczył się czytać(to już początku następnej mapy, niestety nie działa mi demo)W regulaminie jest napisane o "długotrwałym kampieniu", a ze słownika regulaminu na forum, cytuję "Kampienie - Chowanie się w miejscach skrytych lub pozostawanie przez dłuższy czas w jednym miejscu.:", bartuś był po jakiś 3 sekundach na moim respie, więc nie wydaje  mi się żeby to było długotrwałe kampienie. Na poniżej podanym demku nie wydaję mi się żebym kampił chociaż jedną runde, tym bardziej że jest serwer multiarena 1v1, więc większość pojedynków odbywa się z większego dystansu, najcześciej z miejsca spawnu. Tak jak napisałem skończyło się tylko na upomnieniu, ale nie chciałbym następnym  razem "za darmo" dostać bana. Pozdrawiam.

Dowód: http://e46.gotv.pro/srv24133/auto0-20210216-165725-448260576-am_fg_mix_warmup_beta2-____1v1_ARENA__01_____Fragujemy.com_____chal__ws__knife__gloves.dem.zip Tick: 78500 (ostatnia runda mapy)

• Shoot frag! (+) 5

Twoje obawy są zasadne, ale co miał pomyśleć bartuś skoro z jego perspektywy wyglądało to jakbyś kampił. Skoro nie wyciągnął żadnych konsekwencji i Cię nie ukarał, to nie mówimy tutaj jeszcze o banie "za darmo". Warto aby inni @ [CS:GO] Admin MULTI ARENA #01 zobaczyli ten wątek i starali się obiektywnie patrzeć na to czy ktoś kampił czy nie. Buzi ;* 

• Shoot frag! (+) 3
  • Love Frag (+) 3

Witam, cieszę się ,że chcesz wyjaśnić sprawę i chciałbym żebyś popatrzył na to z mojej perspektywy.

Tak jak napisał @ Gorniczek  z mojej perspektywy wyglądało to trochę inaczej. U mnie wyglądało to tak jakbyś siedział cały czas na respie.

Jeśli chodzi o wyśmiewanie to trochę popłynąłeś.

Sytuacja wyglądała tak, że zaraz po upomnieniu (już na kolejnej mapie) nie powiedziałeś, że to inaczej wyglądało tylko zacząłeś się pytać gdzie niby jest napisane w regulaminie, że nie można kampić.

Zapytałem ciebie "Jesteś ślepy?" sugerując, że masz to napisane w regulaminie grubymi literami i ciężko ten punkt pominąć.

Jedno mnie zastanawia dlaczego napisałeś o tym gdzie w regulaminie jest wspomniane o kampieniu zamiast powiedzieć jak to wyglądało z twojej perspektywy.

Zazwyczaj takie pytanie zadają osoby które notorycznie kampią i uważają, że tak można ,więc jak to napisałeś to tym bardziej obstawiałem, że celowo kampiłeś.

• Shoot frag! (+) 3
  • Love Frag (+) 1

Nie wiem gdzie spodziewasz się przeciwnika, będąc już 3 sekundy po rozpoczęciu rundy na drugim respie. O osobie nawet która nawet by się nie ruszyła za tej skrzynki, nie można by było mówić o kampieniu, a co dopiero od "długotrwałym kampieniu", o którym jest napisane w regulaminie. Trochę nie rozumiem po co jest co dwie rundy wyświetlne "dżentelmeni nie raszują" skoro admini tego nie respektują. :) Mi to nie przeszkadza, raszowanie i gra agresywna to część gry, tak samo jak wyczekiwanie i gra defensywna. Poprostu nie rozumiem twojej reakcji, rozumiem jakbym siedział tam 15-20 sek, nie wychylił nosa za skrzynki...

Skoro traktujesz ten punkt regulaminu jako mający cokolwiek wspólnego z tą sytuacją, to wydaje mi się że to nie jest problem z moją "ślepotą", tylko z twoją interpretacją regulaminu.

Edited by pjeta
  • Confused 1
  • Smutek 1

@ Gorniczek  prosił aby @ [CS:GO] Admin MULTI ARENA #01 spojrzeli na tę sprawę, więc jestem.

Po obejrzeniu dema stwierdzam, że z perspektywy @ bartuś1231  mogło to faktycznie wyglądać na kampienie gdyby nie fakt, że 3 sekundy po rozpoczęciu rundy @ bartuś1231  był już na spawnie przeciwnika ( @ pjeta 'y). @ pjeta  słyszał wroga który go rushował i  wyczekał, normalne zachowanie. Podsumowując, skarga nie mija się z faktycznym stanem rzeczy i rozumiem obawy @ pjeta  który nie złamał regulaminu w żaden sposób, a może zostać niesłusznie oskarżony o w/w próbę kampienia przez niedopatrzenie  @ bartuś1231 .

Pozdrawiam Frostyy

Witam,

@ Gorniczek   prosił o spojrzenie na tą sprawę, więc jestem.

Po przeanalizowaniu dema wywnioskowałem taką samą opinie jak admin @ Frostyy  i  @ Gorniczek  .

@ bartuś1231  miał prawo wywnioskować że było to kampienie gdyż tak jak wspomniał @ Frostyy  był już po około 3 sekundach na spawnie przeciwnika, lecz gracz @ pjeta  nie zagrał dynamicznie, tylko wyczekał na spawnie. Złożoną skargę uważam za słuszną gdyż gracz @ pjeta nie złamał regulaminu  i miał obawy przed  niesłusznym banem  nałożonym przez @ bartuś1231

Pozdrawiam Majkelo Krawężniko :)

Siema obejrzałem demo i rozumiem 2 strony;

@ bartuś1231  który gra dynamicznie i mogło mu się wydawać że @ pjeta  kampi

I @ pjeta e który poprostu wyczekał sobie bartusia który od razu leciał na niego po chwili od rozpoczęcia rundy.

Jednak @ pjeta  moim zdaniem nie złamał tu regulaminu , a @ bartuś1231  poprostu źle ocenił sytuację.

Pozdro 

Peppuś

• Love Frag (+) 1

Chciałbym przypomnieć ,że chodzi tu tylko i wyłącznie o upomnienie gracza.

• Love Frag (+) 1

Każda osoba która zabrała głos w tej sprawie zdaje sobie sprawę, że chodzi tylko i wyłącznie o upomnienie. Nie mniej jednak takie upomnienia też trzeba racjonalne argumentować i przemyśleć kilka razy czy dana osoba faktycznie na nie zasługuje. Bo w tym przypadku Twój rush spowodował tę sytuacje, a nie wymysł @ pjeta .

ps. każda osoba oprócz @ ELO Majkelo Krawęzniko | Stachu :D

Edited by Frostyy
jednak nie każdy
  • Love Frag (+) 1

Chciałbym tylko oznajmić wszystkich zgromadzonych ,że pisanie tego samego o tym , że źle zinterpretowałem sytuacje do niczego nie dąży. Biorąc pod uwagę wszystkie wypowiedzi to każdy @ [CS:GO] Admin MULTI ARENA #01 powiedział to samo co @ Gorniczek  tylko własnymi słowami takimi wypowiedziami do niczego nie dojdziemy!!:D

• Shoot frag! (+) 1

Godzinę temu, ELO Majkelo Krawęzniko | Stachu napisał:

@ pjeta  nie zagrał dynamicznie, tylko wyczekał na spawnie. Złożoną skargę uważam za słuszną gdyż gracz @ pjeta nie złamał regulaminu  i miał obawy przed  niesłusznym banem  nałożonym przez @ bartuś1231

Wszystko okej, ale @ bartuś1231  nie dał bana tylko upomnienie. Czytaj uważniej:D

11 minut temu, bartuś1231 napisał:

Chciałbym tylko oznajmić wszystkich zgromadzonych ,że pisanie tego samego o tym , że źle zinterpretowałem sytuacje do niczego nie dąży. Biorąc pod uwagę wszystkie wypowiedzi to każdy @ [CS:GO] Admin MULTI ARENA #01 powiedział to samo co @ Gorniczek  tylko własnymi słowami takimi wypowiedziami do niczego nie dojdziemy!!:D

Sens mojej wypowiedzi był trochę inny niż go zinterpretowałeś ale to mniejsza. Wszyscy @ [CS:GO] Admin MULTI ARENA #01 którzy się wypowiedzieli mieli podobne zdanie, więc myślę, że o czymś to świadczy. Nie wiem co chciałbyś usłyszeć jeszcze w tej sprawie skoro wszystko zostało powiedziane (nawet kilka razy przez kilka innych osób) i teraz czekamy tylko na ocenę sytuacji przez @ WiolQa .

• Love Frag (+) 1

Moim zdaniem w skardze na @ bartuś1231  nie widzę sensu, aczkolwiek upomnienie było bezpodstawne, ale z perspektywy @ bartuś1231  wygladalo jak byś kampił. Nie dostałeś kicka /bana wic nie widzę sensu pisania skargi na bartuśa za upomnienie. 

Pozdrawiam Kibic.

Edited by Kibic
  • Shoot frag! (+) 1
  • Confused 1

5 godzin temu, pjeta napisał:

Nie wiem gdzie spodziewasz się przeciwnika, będąc już 3 sekundy po rozpoczęciu rundy na drugim respie. O osobie nawet która nawet by się nie ruszyła za tej skrzynki, nie można by było mówić o kampieniu, a co dopiero od "długotrwałym kampieniu", o którym jest napisane w regulaminie. Trochę nie rozumiem po co jest co dwie rundy wyświetlne "dżentelmeni nie raszują" skoro admini tego nie respektują. :) Mi to nie przeszkadza, raszowanie i gra agresywna to część gry, tak samo jak wyczekiwanie i gra defensywna. Poprostu nie rozumiem twojej reakcji, rozumiem jakbym siedział tam 15-20 sek, nie wychylił nosa za skrzynki...

Skoro traktujesz ten punkt regulaminu jako mający cokolwiek wspólnego z tą sytuacją, to wydaje mi się że to nie jest problem z moją "ślepotą", tylko z twoją interpretacją regulaminu.

Nie zauważyłem tej odpowiedzi heh. 
Chciałbym ci tylko powiedzieć ,że nie będziesz mi mówił czy poprawnie czy nie poprawnie interpretuje regulamin.

W tej wypowiedzi również nie doszukałem się odpowiedzi na moje pytanie czemu nie powiedziałeś mi jak to wyglądało z twojej perspektywy?

• Love Frag (+) 1

Skończcie już, bo ten temat to jeden wielki burdel. @ [CS:GO] Admin MULTI ARENA #01 od kiedy osoby całkowicie niezwiązane z tematem wypowiadają się pod postem, który ich NIE DOTYCZY? Do tego co raczyliście tu odjebać wrócimy na pv w najbliższym czasie. Temat dotyczy @ bartuś1231  i @ pjeta . Sprawę rozpatrzę dzisiaj w nocy. Do tego czasu temat zamykam w celu uniknięcia dalszego spamu.

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 4

Obejrzałam całe demo. Stwierdzam, że macie całkowicie odmienne style gry. @ pjeta  pickuje i stara się strzelać pestki, gra ostrożnie. Natomiast @ bartuś1231  gra bardzo dynamicznie, rashuje i bawi się na arenach. Admin bardzo komunikatywnie podchodził do każdego na serwerze. Między czasie nawet wytłumaczył, że rush jest dozwolony, a kampienie zabronione. Było to w dodatku z 15 minut przed konfrontacją z @ pjeta .

9 godzin temu, pjeta napisał:

Trochę nie rozumiem po co jest co dwie rundy wyświetlne "dżentelmeni nie raszują" skoro admini tego nie respektują.

Jest to taka "zasada moralna" i nie ma w regulaminie punktu o jego zakazie.

Co do całej sytuacji, to tak, mamy rundę na scouty. @ bartuś1231  dojeżdża, a @ pjeta  na shift'cie okrążył skrzynię i zabawił się w ciuciubabkę.

@ bartuś1231  Twój rush był na własną odpowiedzialność. Poniekąd mogłeś się domyśleć, że jeżeli Ty dojeżdżasz, to druga osoba nie wybiegnie przed Ciebie jak z jakąś wiertarą i nie zacznie fullauto nawalać. Jest tu pewne niedopatrzenie z Twojej strony.

@ pjeta  Musisz pamiętać, że admini nie są robotami. Nie są też od siedzenia całe mapy na spectatorze. Mają również cały serwer do ogarnięcia i nie są w stanie skupić się na jednej osobie. Naprawdę napisałeś skargę, ponieważ admin Cię tylko i wyłącznie upomniał? Mogłeś na spokojnie wytłumaczyć adminowi, że nie kampiłeś i tylko tak to dziwnie wyglądało. Tym bardziej, że akurat @ bartuś1231  mimo swojego roztrzepania jest bardzo komunikatywny i otwarty na uwagi. 

W dniu 16.02.2021 o 18:41, pjeta napisał:

Tak jak napisałem skończyło się tylko na upomnieniu, ale nie chciałbym następnym  razem "za darmo" dostać bana.