Skocz do zawartości
[BOT] Raporcik

Ostrzeżenie nadane dla Jestem tu bo moge

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.02.2021 11:22 użytkownik Jestem tu bo moge otrzymał ostrzeżenie od Ruku.

 

Ostrzeżenie nadane naprofil użytkownika.

Typ ostrzeżenia: Spam

Ilość punktów karnych: 1 ( wygasa 14.02.2022 10:19 )

 

Notatka do użytkownika:

Zamiast pisać temat gdzie narzekasz na cheatera to mógłbyś napisać temat skargę w odpowiednim dziale. Byłoby szybciej i skuteczniej... Tak samo nie musisz zaznaczać, że serwer stoi pusty i żeby rozpatrzyli szybciej Twoje podanie na admina...

 

[!] Jeśli widzisz nieprawidłowość tego ostrzeżenia, napisz w tym temacie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Owszem chciałbym się odwołać od ostrzeżenia, ponieważ dział był odpowiedni nie zgłaszałem czitera, lecz była to informacja o 4fun, była tez informacja o tym ze stoi pusty i wyjaśnienie dlaczego, post odrazu skomentował @ taczka i zgodził się ze mną, to oczywiście nie było pierwszy raz, wczoraj rano było dokładnie to samo. Także wracając do sedna ostrzeżenie nie miało miejsca moim zdaniem i prosiłbym o usunięcie go. Owszem nie potrzebnie wspomniałem o podaniu moim na admina, za co szczerze przepraszam i to był jedyny minusik, który może wybaczycie mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zarówno prywatnie, jak i służbowo popieram decyzję o nałożeniu ostrzeżenia przez @ Moderator forum.

Z jednej strony piszesz, iż nie dotyczył cheater'a, a z drugiej narzekasz na wszystko, co chodzi, żyje i oddycha i ma z tym związek, zważywszy na fakt, że cały wywód opierasz na podwalinach oszusta.

 

Do tego dochodzi szantaż emocjonalny na administracji, który przekazujesz słowami:

3 godziny temu, Jestem tu bo moge napisał:

więc prosze o rozpatrzenie mojej szybkiej rekrutacji na admina, jeśli będzie negatywna dam sobie spokój i będziecie robić z tym co chcecie.

próbując wymusić na nas pewne przychylne Tobie decyzje, co tak naprawdę nie stawia Cię w dobrym świetle już na samym początku. Należy tutaj nadmienić, że takiego tworu w ogóle nie ma większego sensu tworzyć, bo nic nie wnosi.

 

W żaden sposób nie neguję Twojej chęci pomocy, a wręcz przeciwnie; cieszę się że chcesz wesprzeć nas w rozwoju serwera poprzez pilnowanie praw i obowiązków wszystkich współgrających. 

 

Mając na uwadze powyższe; wierzę, iż z całej tej sytuacji wyniesiesz stosowną lekcję i nie spotkamy się w tym samym miejscu po raz kolejny.

 

Pozdrawiam, Ricio.

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Ricio napisał:

Do tego dochodzi szantaż emocjonalny na administracji, który przekazujesz słowami:

3 godziny temu, Jestem tu bo moge napisał:

więc prosze o rozpatrzenie mojej szybkiej rekrutacji na admina, jeśli będzie negatywna dam sobie spokój i będziecie robić z tym co chcecie.

próbując wymusić na nas pewne przychylne Tobie decyzje, co tak naprawdę nie stawia Cię w dobrym świetle już na samym początku. Należy tutaj nadmienić, że takiego tworu w ogóle nie ma większego sensu tworzyć, bo nic nie wnosi.

Źle odebrane tutaj są moje słowa, o żadne wymuszenie ani tym bardziej szantaż nie chciałem używać. Chodziło mi w tych zdaniach o to iz po prostu nie interesowałbym się tym tematem więcej i zostawiłbym bym go wam, bo tak czy siak ostatnie słowo należy do was. Ogolnie już wiem o co chodzi z ostrzeżeniem, i odrazu tłumacze ze nie miałem złych zamiarów ani tym bardziej komuś na złość. Przepraszam i również mam nadzieje ze już nie będziemy rozmawiać w takich okolicznościach, tylko w milszych np. Na serwerze, Pozdrawiam.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności