Skocz do zawartości
♛>RoKi< /

[Oddzielony] Podanie na admina - ♛>RoKi<♛

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, cry ¿ napisał:

Hej,

staż masz bardzo fajny, widuje Cię dosyć często na serwerze, aczkolwiek osatnio swoje demka oglądałem i udalo Ci sie krzyknąć pare razy, gdy Cie zabilem. :P 

 

+- wiek, liczy się dojrzałość

+godziny

+pomagasz innym w grze

-jest to, ze startujesz od admina na bardzo mocnej sieci, na twoim miejscu zaczalbym od gorszych, gdzie tez jest sporo graczy

-napsiales, ze chcesz aby gralo wiecej graczy. Tu prawie o kazdej godzinie jest pelny serwer, moze 22:30 jest z 12, ale pozniej dodchodzi pod 25.

 

Aktualnie jestem na NIE, choc masz wiecej plusow. 

Na twoim miejscu sprobowalbym za kilka miesiecy, choc zobaczymy jak inni sie wypowiedza. 

 

Pozdrawiam :D 

hahaha, dzieki <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, P1xa napisał:

Cześć! Aktywności na serwerze nie można ci zarzucić jaki i chęci do pomocy innym graczą tak jak napisałeś. 

 

+Staż serwerowy

+Chęci do pomocy innym

-Jesteś strasznie wulgarny i myślę że nie jedna osoba jest w stanie się tu zemna zgodzić.

-Potrafisz kogoś zwyzywać po czym zaraz uciekasz z serwera.

 

Z tego co pamiętam muta i bana dostałeś odemnie. Zwyzywaleś przeciwnika jak dobrze pamiętam przez to ze cie zabił i uciekłeś. Zdarza ci się to dosyć często. 

 

Jestem na Nie.

oki dzieki za ibnformacje <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Kaymansky420!
      Kolego, z takim nieładem w tym podaniu to jedyne czego możesz się spodziewać, to odrzucenia ;d 
      Proponuję Ci podpatrzeć inne podania "przyjęte", w jaki sposób powinno wyglądać Twoje
       Nie tylko występuje ten bajzel w podaniu, ale dodatkowo założone konto typowo pod podanie. Po udzielaj się troszkę na forum, udowodnij swą zależność na sprawowanej funkcji, którą chcesz osiągnąć, a Twoje podanie ma szansę na powodzenie
      Bo puki co to klapa totalna  
       
    • Przez gr33n hornet ***
      Imię: 
      Aktualny wiek: 
      Staż gry w Counter-Strike 1.6: zaczynam po 10letniej przerwie ale bylem juz adminem na kilku serwerach w tamtych czasach i cos jeszcze pamietam
      Nick na serwerze: gr33n hornet ****
      Staż gry na serwerze: krotki moze byc 4h
      Godziny w jakich grasz na serwerze: rozne
      Link do wykresu aktywności na serwerze: [ STATYSTYKI SPRAWDZISZ NA GAMETRACKERZE ]
       
      Czy posiadasz aktywną usługę typu V.I.P: TAK / NIE [ JEŚLI MIAŁEŚ, NAPISZ ]nie
      Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [ LINK DO TWOICH BANÓW NA bany.fragujemy.com ] / NIE nie
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK [ JEŚLI POSIADASZ INNE DOŚWIADCZENIE, OPISZ JE ] / NIE posiadam info o adminowaniu
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK / NIE mysle ze tak
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]
      ...mysle ze wieczorami czasem brak admina a lubie wlasnie wieczorem pograc i wylapac kogos kto gra nie ferr ...lubie porzadek i duza ilosc osob na serwerze ...sam widzialem gdy nie ma admina i sa glosowania map na jakich mapach jest wiecej osob graczy Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: TAK [ WSKAŻ, JAKA BYŁA PRZYCZYNA ] / NIE Nie
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike 1.6. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198019190218/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności