Skocz do zawartości
Hayu

[ODDZIELONY] [CS 1.6] Propozycje nowych map na serwer ZOMBIE INFECTION

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuciłeś ssy innej mapy :P 

 

Nie podoba mi się kilka rzeczy.

Zaraz na początku jest ciasno (korytarze z tymi drzwiami oraz screen poniżej)

Spoiler

_3161-.jpg

 

Druga sprawa:

Barierka zabija oraz można łatwo strollować bo gdy Cię zabije to cofa się z powrotem do góry uniemożliwiając przejście przez następne kilkadziesiąt sekund. (Mając nadzieje że gdy wróci do góry to po jakimś czasie znowu zjedzie na dół)

https://i.imgur.com/pnBsqAG.mp4

 

Trzecia sprawa:

Wyobrażasz sobie że wskakuje tutaj 20 osób jednocześnie ? :P 

Spoiler

ulsJ7su.jpg

Oczywiście jak ktoś używa mózgu to się poświęci i podsadzi wszystkich na 3 pudło. (dla tych co nie ogarnęli po screenie - to żeby pokonać to ogrodzenie należy przeskoczyć z lewego pudła na prawe)

 

I takie pytanie. Jak kończy się ta mapa? Bo dobiegłem do konsoli na końcu, czekam czekam i nic się nie dzieje :P

 

Mapa zajebista, dałbym ją na próbę. Na pewno będzie ciężko dla humanów wygrać gdy na serwerze będzie dużo ludzi. 

 

-

 

Szkoda tylko że na serwerze nie ma noblock'a (przenikanie) albo chociaż możliwości wpisania nb (5 sekund przenikania), przepatrzyłem sporo map escape i albo ciasne przejścia, albo teleporty albo parkour z więcej niż 2 pudłami (niemożliwe do szybkiego przejścia dla większości graczy na naszym serwerze XD).

Btw. nie da się zrobić tak by przenikanie było tylko na mapach escape? 

 

/edit.

 

Co do ze_egypt. Za dużo parkour'u (już na samym początku widzę jak gracze skakają po tych filarach), mała kładka. Skończyłem oglądanie mapy, gdy zabiłem się właśnie na tej wodzie gdzie ta kładka podpływa. Mapa wygląda świetnie, ma swój klimat i ogólnie fajna. Wątpie jednak by sprawdziła się na naszym serwerze... Szkoda.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Hayu napisał:

Wrzuciłeś ssy innej mapy :P 

ojj faktycznie mój błąd, przepraszam pomyliły mi się mapy 

1 godzinę temu, pajper napisał:

Nazwa mapy: ze_egypt_two_lg

link do mapy: https://gamebanana.com/maps/153583

Screeny lub opis mapy: Mapa jest nawet fajna, grałem na niej kilka razy jak innych serwerach, myślę że jest to dobra

propozycja. Jest przestronna i myślę że gracze nie będą się blokować 

 

20210122121052_1.thumb.jpg.efaebe30de42d1a95c37bf9633b0a33e.jpg20210122121205_1.thumb.jpg.e1435081495246ca47030f4348885840.jpg20210122121125_1.thumb.jpg.673314afa6026d9a6d3c9c360dbe7ef1.jpg20210122121023_1.thumb.jpg.a20024d781d4f737d98fc6eb56c7807f.jpg

 

tu powinna być nazwa mapy: ze_egypt_underground

Przepraszam za pomyłkę :), wyszła ona z mojego niedopatrzenia  

Edytowane przez pajper
  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pobieram to mam właśnie tylko ze_egypt.

Ale znalazłem ją w osobnym linku: https://gamebanana.com/maps/212604

 

Fajna, nawet bardzo! :D 

Jestem za dodaniem! ^_^ 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezcie dodawajcie co chcecie ale nie wiecej eskejpuw :D

 

Nie tylko ja tak sądze :D Widzę jak ludzie reagują na eskejpy :D

 

Pozdrawiam 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reaguje podobnie, bo te mapy są już nudne i nic się na nich nie dzieje. Jedyne co musisz robić to klikać W i zapierdalać, zero współpracy między humanami. Między zombiakami tym bardziej, bo każdy napalony na ten jeden czy dwa punkty byleby przypierdolić szyszką w helikopter jak najszybciej. Może jak dodamy jakąś ciekawszą, bardziej wymagającą mapę to ludzie zaczną myśleć bardziej zespołowo (w co wątpię, ale spróbować zawsze można). 

 

Btw. ty nie chcesz eskejpuw, a ja nie chce grać codziennie mapcyklu: fox, anekin, fox_fg, horror, 2day, horror_mix, domek, anekin, fox, horror i tak w kółko ._.

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Hayu napisał:

ludzie zaczną myśleć

 :fg_face_pog:

 

hospital wydaje sie spoko.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności