Skocz do zawartości
Jisah

[KOSZ] Odwołanie - [Jisah]

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer: ZM infection
Nick podczas gry:  Jisah
Nick admina podczas gry:  KURCZAK PO WIETNAMSKU
Powód bana:  SKOŃCZ PROWOKOWAĆ
Wydruk z konsoli
[FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]
||| Zostales zbanowany na serwerze!
||| Nick: Jisah
||| IP: 176.97.254.220
||| STEAM_ID: STEAM_0:0:94338397
||| Nick admina: KURCZAK PO WIETNAMSKU
||| Powod: Skoncz prowokowac
||| Nalozony: 21.01.2021 - 19:27:46
||| Dlugosc: 10 godzin
||| Na: [ ZOMBIE INFECTION ] Fragujemy.com :: Classic - BossBaG! (zm_darktown_2020)
||| Musisz poczekac jeszcze: 10 godzin
||| Wygasa: 22.01.2021 - 05:27:46
[FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]

 

Krótko odnośnie sytuacji, gracze się unieśli, 2 adminów na serwerze żaden z nich nie pilnuje serwera, po kilkunasty dyskucjach do adminów, wybuchem z mojej jak i ich strony, nie dają dojść do słowa, kickają i nie ma nawet wglądu do ich spraw. Zamiast pilnować chociaż 1 serwera, siedzą i grają. Tłumaczą to tym, że nie widzą wszystkiego bo "GRAJĄ", jak dla mnie idzie skarga na 2 panów, oraz prośba o odbanowanie bo to dramat co oni wyprawiają.

Edytowane przez Jisah
  • Karambit w plecy (-) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pogrążaj się.

Chciałem dać Ci 3 dni odpoczynku ale przemyślałem to, że może po tych 10ciu godzinach zmądrzejesz prostaku. Najpierw naucz się kultury potem podejmuj się jakiekolwiek rozmowy z nami. 

Zawsze jak wchodzisz na serwer to wyzywasz, prowokujesz i szukasz powodu do zaczepki. 

 

ps. przed banem dostales bodajże 2 kicki za kulture.

 

Nie pozdrawiam

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 2
  • Karambit w plecy (-) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, KURCZAK PO WIETNAMSKU napisał:

Nie pogrążaj się.

Chciałem dać Ci 3 dni odpoczynku ale przemyślałem to, że może po tych 10ciu godzinach zmądrzejesz prostaku. Najpierw naucz się kultury potem podejmuj się jakiekolwiek rozmowy z nami. 

Zawsze jak wchodzisz na serwer to wyzywasz, prowokujesz i szukasz powodu do zaczepki. 

 

ps. przed banem dostales bodajże 2 kicki za kulture.

 

Nie pozdrawiam

Ty masz swoje śmieszne tłumaczenie, ja pobieram demko, wykres z konsoli. Leci skarga, jesteście żałosnymi adminami, na swoich serwerach nie dał bym was na choćby minutę na tą posadę. Tyle ode mnie, nie pozdrawiam. Skoro uważasz że wyzywam, śmiało zapraszam z demkiem udowodnij mi swoją rację, bo wiem, że tak nie jest. Ewentualnie przypierdole się do gracza jak się podkłada, gdy jest ze mną w kampie, blokuje.

  • Karambit w plecy (-) 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ty chyba jesteś śmieszny...

Kilka dni temu na zm_domek zgładziłam Cię, po chwili spytałeś się za co, powiedziałam, że wszedłeś mi pod celownik i to był missclick.

Oczywiście zaczęła Cię swędzić pewna partia ciała i zacząłeś się rzucać jak świnia przy korycie, której jedzenie się zabrało. 

 

Otrzymałeś wtedy kicka od @ KURCZAK PO WIETNAMSKU  zamiast ochłonąć to znów wielki ból dupy, grożenie nam, że napiszesz skargę na adminów i co DOCZEKAŁAM SIĘ

Dziwie się, że dostałeś tylko na 10h, bo za te twoje  teksty w naszym kierunku powinieneś dostać minimum tydzień.

 

20 minut temu, Jisah napisał:

prośba o odbanowanie bo to dramat co oni wyprawiają

Dramatem to jest te odwołanie.

 

Nie pozdrawiam.

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 2
  • Karambit w plecy (-) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, czekoladka~ napisał:

No ty chyba jesteś śmieszny...

Kilka dni temu na zm_domek zgładziłam Cię, po chwili spytałeś się za co, powiedziałam, że wszedłeś mi pod celownik i to był missclick.

Oczywiście zaczęła Cię swędzić pewna partia ciała i zacząłeś się rzucać jak świnia przy korycie, której jedzenie się zabrało. 

O właśnie tego mi brakowało, zgładzanie graczy przez "Missclick", nie rozwaga adminów, dziękuje za możliwość wrzucenia tego do skargi :)

  • Śmiech 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, Jisah napisał:

O właśnie tego mi brakowało, zgładzanie graczy przez "Missclick", nie rozwaga adminów, dziękuje za możliwość wrzucenia tego do skargi :)

 A mi tu brakuje jeszcze rzucania ,,CHUJAMI" do graczy, podkładania się zm. Szkoda że o tym nikt nie wspomniał bo ja osobiście dawałem ci kicki abyś przemyślał swoje zachowanie ale Ty oczywiście doświaczony gracz unosiłeś się honorem i twierdziłeś że admin są śmieszni i straszyłeś nas skargami. Także ciesz sie ze to tylko 10 h

Edytowane przez pajper
  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezczelny to mało powiedziane, zaczyna się od Twojego wychylania z kampy, co Kurczak uznał za podkładkę, następnie zwalasz, że to ich "refleks" powinien Cię uchronić, bo stanąłeś tak, żeby Cie obronili (xDDDD) kolejna rzecz, ktoś Cię przyblokował, zaczynasz się unosić, że czemu go nie zkickujemy (widać było, że zacząłeś już mieć złośliwy ton w stosunku do Nas). Kolejna rzecz, tłumaczyłem Ci, że nie banujemy na słowo, bo co Ty sobie myślisz, że powiesz "on blokował, to macie mu dać kicka, bo ja tak mówię", następnie każesz Nam wypierdalać na specta i oglądać wszystkich. Z takim czymś się jeszcze nie spotkałem u Nas na serwerze... Ja bym Ci przedłużył tego bana za takie coś.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, pajper napisał:

 

 A mi tu brakuje jeszcze rzucania ,,CHUJAMU" do graczy, podkładania się zm. Szkoda że o tym nikt nie wspomniał bo ja osobiście dawałem ci kicki abyś przemyślał swoje zachowanie ale Ty oczywiście doświaczony gracz unosiłeś się honorem i twierdziłeś że admin są śmieszni i straszyłeś nas skargami. Także ciesz sie ze to tylko 10 h

Straszenie skargami? To nie było straszenie tylko, upomnienie. Skarga to właśnie leci z 2 dni na was, podkładanie się zm? To też jest wspomniane w skardze, ludzie blokują wy gracie, nie widzicie co się dzieje na serwerze, no tyle, nic dodać nic ująć. Co tu dalej pisać? Sami się oracie.

Teraz, SPORTOWA WARSZAWA (L) napisał:

Bezczelny to mało powiedziane, zaczyna się od Twojego wychylania z kampy, co Kurczak uznał za podkładkę, następnie zwalasz, że to ich "refleks" powinien Cię uchronić, bo stanąłeś tak, żeby Cie obronili (xDDDD) kolejna rzecz, ktoś Cię przyblokował, zaczynasz się unosić, że czemu go nie zkickujemy (widać było, że zacząłeś już mieć złośliwy ton w stosunku do Nas). Kolejna rzecz, tłumaczyłem Ci, że nie banujemy na słowo, bo co Ty sobie myślisz, że powiesz "on blokował, to macie mu dać kicka, bo ja tak mówię", następnie każesz Nam wypierdalać na specta i oglądać wszystkich. Z takim czymś się jeszcze nie spotkałem u Nas na serwerze... Ja bym Ci przedłużył tego bana za takie coś.

A ja za takie coś bym ci po prostu odebrał admina, jest to po prostu bezczelne, bronicie się wzajemnie a żaden z was nie napisał tu nic sensownego, na premce mam 2 armory, grając sam w kampie, potrafiłem robić tak i się chować, jednak jak widać. Zostałem 1 zarażony przez takie coś i dostałem killa, dramat. 

  • Śmiech 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co widzę że nie masz zielonego pojęcia o tym co robią admini na serwerze. Admin jest też graczem i chce się wyluzować, ale nie tacy jak ty zawsze prowokują admina. Jeśli taki mądry jesteś to wytłumacz mi co by się działo jak my jako admini za każdą skargę mieli dawać bany. To co w tedy ? Ludzi by zabrakło do grania. Ale nie najlepiej napisać na u@ i mieć problem że admin nic nie robi, ale tak najlepiej prowokować admina i później pisać bez sensowne odwołania

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Jisah napisał:

Straszenie skargami? To nie było straszenie tylko, upomnienie. Skarga to właśnie leci z 2 dni na was, podkładanie się zm? To też jest wspomniane w skardze, ludzie blokują wy gracie, nie widzicie co się dzieje na serwerze, no tyle, nic dodać nic ująć. Co tu dalej pisać? Sami się oracie.

Żeś zajebał jak łysy o beton (przepraszam za słowa) doskonale pamiętam tą sytuację, jak osobiście jak matka zm zaraziłem jednego z graczy a następnie po około 10 sekundach ty biegałeś sobie po mapie, zaraziłem cie i powiedziałem przez mikro ,,a od kiedy to można polować na 2 zm ?" po czym dodałem ,,to zalicz się pod podkładkę" i dostałeś kicka (jeśli dobrze pamiętam). Ale nie pan hrabia wrócił i pisał na czacie że administracja ,,jest śmieszna", ,,że to trzeba zgłosić na forum " ,,albo najlepiej do właściciela jakich ma zajebistych adminów" Już w tamtym momencie powinieneś dostać bana.

21 minut temu, Jisah napisał:

A ja za takie coś bym ci po prostu odebrał admina, jest to po prostu bezczelne, bronicie się wzajemnie a żaden z was nie napisał tu nic sensownego, na premce mam 2 armory, grając sam w kampie, potrafiłem robić tak i się chować, jednak jak widać. Zostałem 1 zarażony przez takie coś i dostałem killa, dramat. 

Czy ty widzisz co piszesz ? ZAPAMIĘTAJ SOBIE ŻE Z ADMINAMI NIE WCHODZI SIĘ W GŁUPIE DYSKUSJE, twoje podkładki w mojej obecności są perfidne i CELOWE, gdyby tak nie było to nie dostał byś kicka. Także skończ temat ochłoń, a przede wszystkich SKOŃCZ PROWOKOWAĆ ADMINISTRACJĘ, bo to już jest przesada, wielokrotnie przymykałem na to oko, ale widzę po twoje postawie że trzeba było cię banować. Może byś się nauczył kultury dla innych a nie. Nie mam nic więcej do powiedzenia na twój temat, jest to po prostu śmiech na sali...

Pozdrawiam 

pajper 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałosne tematy przenoszę do kosza.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fg_gun.png

 

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności