Jump to content
Zym

[ODRZUCONE] Skarga na Admina Livv

Recommended Posts

Skarga na: Admina
Nick podczas gry: CiasnoTu
Nick osoby oskarżonej: Livv
Dlaczego składasz skargę: Uważam, że administrator Livv jest nie kompetentną osobą na danym stanowisku, wulgarną, wykorzystującą swoja pozycję, żeby poprawić swoje ego banując i czuć wyższość nad graczem który nic nie może zrobić. Nie potrafiącą cieszyć się z gry i psując atmosferę na serverze.

Jakiekolwiek uwagi w stronę administratora wiążę się z odpowiedzią: 
1. Nie denerwuj mnie
2. W**rwiasz mnie!
     *Administrator powinien świecić przykładem a nie przeklinać na lewo i prawo. Wystarczy mały "Kick" z servera, czy słowne upomnienie,a na pewno gracz zrozumie zachowanie. Jeśli jest ku temu powód. Ban? Zawsze w ostateczności.
3. Może skończy się to banem...  
     *Po czym admin wchodzi na specta i próbuje znaleźć jakikolwiek problem, żeby zbanować, tak było w moim przypadku, ale jestem w stanie przejrzeć inne nagrania i zobaczyć czy nie powtarzają się takie sytuację 

Nie ukrywam, również przeklinam, nie jestem święty ale staram się nie obrażać nikogo.

Data zdarzenia: 12:01.2020  godzina 23:07 rozpoczęcie mapy ze_escapetrain
Opis zdarzenia: Początek mapy

0:50 Administrator zwraca uwagę...  w swój sposób. Ciężko jest na mapach escape nie wpychać zombi jak każdy wali z pompy. Jak nie strzelisz w zombi to zaraz będzie ban, że się podkładasz tutaj każdy stara się przetrwać, a i mapy escape to ucieczka nie kampienie.
1:02 Jest moja odpowiedź 

1:46-2:03 Groźba ze strony administratora

6:18- Kolejne przekleństwo ( nie chcę nic mówić ale na filmiku strzelanie w kierunku ludzi wygląda jak wpychanie bronią do kampy Pani Livv ;)
6:37  Moja odpowiedź i stawiam, że to już był gwóźdź do trumny bo, jak ja mogłem coś takiego powiedzieć?

10:45 Kolejne wulgarne słownictwo rozumiem jakby zombi atakowało to zwracam honor. A ten slap na pewno by wystarczył, niż przeklinać.  Sytuacji ciąg dalszy --->
11:25 Groźba w moją stronę, że rozmowa może skończyć się banem, Przejście na specta i obserwacją mojej osoby

11:45 - 15:21 Administrator doszedł do wniosku, że się podłożyłem.  Rzucając zamrażający granat, automatycznie zarażając zombie próbowałem przebiegnąć . Niestety nie udało się, tak działają mapy esacpe. Administrator ocenił sytuację, że się podkładam.  (Mam jeszcze asa w rękawie jeśli chodzi o podkładki "Livv"

19:53 Proszę zobaczy czat i co napisał administrator. Wnioskuje, że wie co zrobiła i że ban był nie słuszny. 

Na koniec uważam, że administrator powinien być dla nas, dla graczy. Banować, karać w ostateczności i minimalnym stopniu zachować kulturę osobistą, nie wykorzystywać swoich funkcji administracyjnych kiedy widzi mi się bo mam zły humor. Każdy przychodzi pograć, rozerwać się i dobrze się bawić. Bo po to są gry. Więcej kultury Pani Livv.

PEACE!

Dowód: Wstawiam całe demo 
 http://217725.node29.pukawka.pl/hltv-2101122307-ze_escapetrain-1610489220-1610490540.zip

Edited by Zym

14 godzin temu, Zym napisał:

0:50 Administrator zwraca uwagę...  w swój sposób. Ciężko jest na mapach escape nie wpychać zombi jak każdy wali z pompy. Jak nie strzelisz w zombi to zaraz będzie ban, że się podkładasz tutaj każdy stara się przetrwać, a i mapy escape to ucieczka nie kampienie.

Jestem człowiekiem każdemu mogą puścić nerwy :) Wiesz ucieczka ucieczką, ale jak już nie ma odwrotu to można sie schować do kampy jak na escapetrain. Ale trzeba pamiętać żeby nie wpychać do kamp.

Zastanawiam się czy wiesz co to jest groźba. Jak dla mnie powiedziałam żebyś mnie nie uspokajał, nie życzyłam sobie tego.

6:18- Kolejne przekleństwo ( nie chcę nic mówić ale na filmiku strzelanie w kierunku ludzi wygląda jak wpychanie bronią do kampy Pani Livv ;)
6:37  Moja odpowiedź i stawiam, że to już był gwóźdź do trumny bo, jak ja mogłem coś takiego powiedzieć?

Fakt nie powinnam powiedzieć "wkurwiasz mnie", lecz nie moja wina, że każdego prowokowałeś. ( Na filmiku nie widać, że wpycham zombii tylko patrzę się w ścianę :) ) 6:37 ja sobie też wiele rzeczy nie życzyłam z twojej strony.

10:45 Kolejne wulgarne słownictwo rozumiem jakby zombi atakowało to zwracam honor. A ten slap na pewno by wystarczył, niż przeklinać.  Sytuacji ciąg dalszy --->
11:25 Groźba w moją stronę, że rozmowa może skończyć się banem, Przejście na specta i obserwacją mojej osoby

Tylko wiadomo, że nie wolno bawić się pułapkami zwróciłam uwagę może dość wulgarnymi słowami, ale w końcu jestem tylko człowiekiem. Tobie wolno przeklinać to czemu mi nie? Może pamiętasz jak powiedziałeś, że wreszcie cisza będzie i krzyczałeś "chuje" (11:03-11:08) gdy twoim zdaniem poszłam na spec, żeby Cię obserwować. "Groźba w moją stronę, że rozmowa może skończyć się banem, Przejście na specta i obserwacją mojej osoby" Nie wiem czy można nazwać to groźbą, ostrzegałam Cię tylko, że może zakończyć się to banem za prowokację. 

11:45 - 15:21 Administrator doszedł do wniosku, że się podłożyłem.  Rzucając zamrażający granat, automatycznie zarażając zombie próbowałem przebiegnąć . Niestety nie udało się, tak działają mapy esacpe. Administrator ocenił sytuację, że się podkładam.  (Mam jeszcze asa w rękawie jeśli chodzi o podkładki "Livv"

15:05 rzuciłeś frosta okej, ale powiedz mi dlaczego nie uciekałeś w drugą stronę gdzie wiadomo, że tam nie przebiegniesz gdzie jest dziesięciu zombii a ty wbiegasz prosto w nich to była perfidna podkładka. Dlatego dostałeś bana. 

19:53 Proszę zobaczy czat i co napisał administrator. Wnioskuje, że wie co zrobiła i że ban był nie słuszny. 

To już żartować sobie nie można ? 

Na koniec uważam, że administrator powinien być dla nas, dla graczy. Banować, karać w ostateczności i minimalnym stopniu zachować kulturę osobistą, nie wykorzystywać swoich funkcji administracyjnych kiedy widzi mi się bo mam zły humor. Każdy przychodzi pograć, rozerwać się i dobrze się bawić. Bo po to są gry. Więcej kultury Pani Livv.

Akurat w sprawie kultury nie powinieneś się wypowiadać, jak dobrze słychać na demku to jej nie miałeś. Wiem że jako admin zombii nie powinnam być wulgarna i za dużo przeklinać, zawszę mogę się poprawić. A jak dla mnie nie przyszedłeś żeby sobie pograć i się rozerwać tylko prowokować wszystkich i bawić się tym. 

(Mam jeszcze asa w rękawie jeśli chodzi o podkładki "Livv"

To czekam na te twoje asy. Nie pozdrawiam Panii Livv.

Edited by Livv.
  • Shoot frag! (+) 1

Uważam, że administrator Livv jest nie kompetentną osobą na danym stanowisku, wulgarną, wykorzystującą swoja pozycję, żeby poprawić swoje ego banując i czuć wyższość nad graczem który nic nie może zrobić. Nie potrafiącą cieszyć się z gry i psując atmosferę na serverze.

Rozumiem Twoją frustrację na ten temat, lecz nikt się tutaj nie wywyższał, nie warto oceniać ludzi od razu, po jednej akcji.

Kto powiedział, że nie potrafi cieszyć się z gry ? - jesteś jedyną osobą, która twierdzi że moja adminka psuję atmosferę.

*Administrator powinien świecić przykładem a nie przeklinać na lewo i prawo. Wystarczy mały "Kick" z servera, czy słowne upomnienie,a na pewno gracz zrozumie zachowanie. Jeśli jest ku temu powód. Ban? Zawsze w ostateczności.

Fakt, faktem, lecz zwróć uwagę, iż admin jest również człowiekiem a nie robotem i czasami każdego ponosi. Nie jesteś od tego by dyktować adminom co mają robić, admin sam decyduję o karze dla danego gracza.

*Po czym admin wchodzi na specta i próbuje znaleźć jakikolwiek problem, żeby zbanować, tak było w moim przypadku, ale jestem w stanie przejrzeć inne nagrania i zobaczyć czy nie powtarzają się takie sytuację 

Tutaj, już jest to moja zasługa, przerzuciłem Livv na spect'a ponieważ miała lagi i mnie o to poprosiła, nie szukała żadnego problemu, więc proszę Cię nie kłam, że szukała problemu.

Nie ukrywam, również przeklinam, nie jestem święty ale staram się nie obrażać nikogo.

Nie raz byłem przy sytuacji, gdzie zwyzywałeś kogoś więc no, nikt nie jest święty, każdy jest człowiekiem każdemu puszczają kiedyś nerwy.

0:50 Administrator zwraca uwagę...  w swój sposób.

Livv się zdenerwowała, więc poszły słowa niecenzuralne na admin chacie, wiem wiem, mogła zatrzymać te słowa dla siebie, lecz czasami już po prostu nie da się wytrzymać i samo to wychodzi, bądźmy ludźmi, nie róbmy sobie ciągle pod górkę.

Ciężko jest na mapach escape nie wpychać zombi jak każdy wali z pompy.

Akurat tu się zgodzę, lecz tylko na tej mapie, wieże są naprzeciwko siebie, więc strzelając z pompy jest łatwo wpychać zombie do kampy.

Jak nie strzelisz w zombi to zaraz będzie ban, że się podkładasz tutaj każdy stara się przetrwać

Kto Ci tak powiedział, od kiedy za nie strzelanie można dostać bana za podkładkę? Wyrzuć to sobie z głowy, bo jest to kłamstwo.

a i mapy escape to ucieczka nie kampienie.

Przypominam, iż jest to serwer ZOMBIE INFECTION, nie zombie escape czy plague, tutaj jeżeli są "kampy", możesz kampić do woli, więc nie jest to tylko ucieczka, nie jesteśmy serwerem escape.

Już nie jednokrotnie na tej mapie, zdenerwowałeś Livv co jestem w stanie zobaczyć na demku, jak i usłyszeć, poniżej jak opisałem, zwróciła Ci uwagę w nerwach.

1:46 - Livv, nie życzyła sobie byś Ją uspokajał, powiedziała Ci to już w nerwach z tego co zauważyłem na demku, nie było tam groźby, tylko wspomniała iż źle się to może skończyć, nikt niczym Ci nie groził. (Taka moja opinia tej sytuacji).

6:18- Kolejne przekleństwo.

No i mamy wyrażenie od Livv, że już ją zdenerwowałeś mocno, lecz Ty dalej zamiast ustąpić, brnąłeś w swoje i dalej próbowałeś Ją uspokajać.

( nie chcę nic mówić ale na filmiku strzelanie w kierunku ludzi wygląda jak wpychanie bronią do kampy Pani Livv

Jak mogę zobaczyć na demku, jeżeli chodzi o wpychanie, to jak można wpychać zombie, strzelając do ściany obok i w jej stronę pchać zombie? - zaliczyłbym to pod wpychanie, gdyby Livv rzeczywiście strzelała w wejście do wieży, lecz zombiaka spychała do ściany obok.

10:45 Kolejne wulgarne słownictwo rozumiem jakby zombi atakowało to zwracam honor. A ten slap na pewno by wystarczył, niż przeklinać.

Również i w tej sytuacji, nawet mi puszczają nerwy, gdy ktoś zaczyna się bawić pułapkami co jest zabronione i wyraźnie napisane w naszym regulaminie, dla niektórych graczy nawet slap nie wystarcza, więc zwróciła mu uwagę na voice chacie.

11:25 Groźba w moją stronę, że rozmowa może skończyć się banem

11:31 - Cytuję Twoje słowa: "Ta, zamiast się skupić na pociągu, to Ona opierdalała tam jakiegoś gościa od przycisku" (szyderczo się zaśmiałeś) - dlaczego zwracasz jej uwagę co ma robić? - Postąpiła słusznie zwracając mu uwagę, przypomnę Ci raz jeszcze, że nie jesteś osobą, która ma zwracać uwagi adminom i mówić im co mają robić.

Livv odpowiedziała Ci byś przestał komentować, jej pracę.

(CYTUJĘ TWOJE SŁOWA, KTÓRE PODCHODZĄ POD PROWOKACJĘ! "Grozisz mi banem? pff proszę Cię")

Powiedziała również, że możesz zaraz wylecieć, bo nie ma co się oszukiwać, ciągle szukałeś problemu co by nie zrobiła to zaraz się odzywałeś. (Było to chamskie zachowanie z Twojej strony).

Przejście na specta i obserwacją mojej osoby.

Znowu dałem Livv na specta, tym razem już po prostu by odpoczęła, lecz najwyraźniej chciała jeszcze coś porobić, przypominam że admin na spectatorze nie obserwuję tylko Ciebie, a z tego co wiem nie posiadamy pluginu, który pokazuję kto Cię obserwuję.

11:45 - 15:21 Administrator doszedł do wniosku, że się podłożyłem.  Rzucając zamrażający granat, automatycznie zarażając zombie próbowałem przebiegnąć . Niestety nie udało się, tak działają mapy esacpe. Administrator ocenił sytuację, że się podkładam.

Mój ulubiony czas w tym demku, więc zaczynamy!

15:03-15:06 Dlaczego po zamrożeniu 4 zombie w tunelu, gdzie po drodze na środku stała jeszcze matka zombie przejścia nie było, postanowiłeś niczym RAMBO wbiec w 4 zombie? - podkładka była i to perfidna z Twojej strony, jeszcze śmiesz bronić się, że tak działają mapy escape? (PODKŁADKA JEST WIDOCZNA, ADMIN POSTĄPIŁ SŁUSZNIE)

W takiej sytuacji już się ucieka do tyłu, a nie wbiega w 4 zombie.

(Mam jeszcze asa w rękawie jeśli chodzi o podkładki "Livv"

Okej, więc dlaczego wspominasz o tym tutaj, zamiast napisać skargę? - brzmi to jak groźba w stronę adminki.

Jak wszyscy możemy zobaczyć na demku, był to żart skierowany w stronę Puszka, dobrze widzisz, że na końcu wiadomości mamy: "xd XD", więc tutaj nie wiem po co to dodałeś.

PEACE!

Jesteśmy dla Was wyrozumiali, aż za bardzo, czasami nawet perfidną podkładkę, jesteśmy w stanie Wam wybaczyć, karamy tylko i wyłącznie w ostateczności, kulturę również zachowujemy, lecz Ty ją po prostu prowokowałeś, nikt z Nas nie wykorzystuję funkcji admina, kiedy mu się widzi "bo ma zły humor", nie zwracaj już jej uwagi chociaż tutaj, Sam sobie z Nią porozmawiam, dziękuję.

Mam nadzieję, że rozwiałem wszystkie Twoje wątpliwości, na przyszłość dobrze Ci radzę, przestań prowokować i komentować pracę innych.

Skargę ODRZUCAM.

Pozdrawiam,

LeV

• Shoot frag! (+) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By ESSA gaming
      Imię: Kacper
      Aktualny wiek: 15
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 2000h+

Nick na serwerze: πguła
      Staż gry na serwerze: 100h+
      Godziny w jakich grasz na serwerze: Głównie wieczorem ale w czasie dnia też wbijam na serwer.
      Link do wykresu aktywności na serwerze: Będzie ich dużo gdyż często zmieniałem nick z góry przepraszam.
      https://www.gametracker.com/player/πguła wh/193.33.176.61:27015/
      https://www.gametracker.com/player/πguła/193.33.176.61:27015/
      https://www.gametracker.com/player/πguła %3A)/193.33.176.61:27015/
      https://www.gametracker.com/player/4IQ PLAYER πguła/193.33.176.61:27015/
      https://www.gametracker.com/player/ESSA gaming/193.33.176.61:27015/
      Jak to jedna osoba powiedziała zmieniam nick jak rękawiczki.

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK http://sbans.fragujemy.com/old/index.php?p=banlist&advSearch=πguła&advType=name
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: NIE ale jeśli zostanę adminem to postaram się wszystkiego nauczyć .
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:
      Chciałbym zostać adminem dlatego że:
      Promuję ten serwer wielu graczom.
      Mój kontakt z adminami jest bardzo dobry (przynajmniej ja tak myślę).
      Nie jestem osobą konfliktową.
      Szanuje każdego gracza na serwerze, nie ma osoby z którą miał bym jakiś konflikt.
      Jeśli nie ma żadnego admina na serwerze a jest osoba, która łamie regulamin to piszę wiadomość prywatną do jednego z administratorów lub upominam.
      Gracze mnie znają i nie mają do mnie problemów.
      Mimo takiego wieku mam nadzieję że nie uznajecie mnie za dzieciaka.
      Lubię tę sieć gdyż gracze powodują dobrą atmosferę na niej dlatego choć bym się na admina nie dostał (ale będę uparty i będę dążył do tego) to i tak nie będę obrażony.
      Wszystkie błędy w moim podaniu będę starał się poprawić.
      Uwierzcie że w moim przypadku wiek nie ma znaczenia jeśli chodzi o zachowanie i głos. 
      W tej sytuacji jaką mamy teraz w kraju więcej osób będzie teraz grało w gry między innymi w CSa więc sądzę żebym  się przydał.

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198874765650

Proszę wszystkie moje błędy w podaniu wypisać jeśli będą takie to będę starał się je jak najszybciej poprawić.
    • By eggs eggs tention
      LeV  ta skarga do mnie bo kupilem premke na KURCZAK  JEST WLOCHEM i chce se troche nim pograć a nie

• By QuickShot
      Skarga na: gracz
      Nick podczas gry: QuickShot
      Nick osoby oskarżonej: Kagraal Keydrop.com
      Dlaczego składasz skargę: łamanie regulaminu notorycznie
      Data zdarzenia: 19.01.2021 godz 20:10
      Opis zdarzenia: gracz po mimo próśb notorycznie nadużywał mikrofonu, śpiewał piosenki chociaż upominałem, że jest to niezgodne z regulaminem.
      Dowód: http://596279.node14.pukawka.pl/dem-awp_fg_kox_beta2-1611082653-1611083607.zip praktycznie od pierwszych minus gry notorycznie łamie regulamin
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy