Jump to content
LOLYOU

[PRZYJĘTE] Odwołanie - LOLYOU

Recommended Posts

Serwer:  Multi arena 1vs1 128tr
Nick podczas gry:  LOLYOU
Nick admina podczas gry:  freakly
Powód bana:  Obrażanie  graczy
Wydruk z konsoli: https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1662358684754506281/21B417EA73FB4AEE6D77D29F5E891F544AA5A45C/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, postaram się zaraz rozpisać.

 • Love Frag (+) 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze, sprawdziłem demko. Zbanowałem Cię przez pomyłkę. Ktoś napisał coś niestosownego na czacie i wyszedł z serwera, chwilę przed tym, jak wcisnąłem jego nick w rozłączonych graczach, Ty też opuściłeś grę. Przez to nie zauważyłem, że wskoczyłeś mi na pierwsze miejsce i dałem bana Tobie. Przepraszam za mój błąd. <3

 • Shoot frag! (+) 1
 • Love Frag (+) 1
 • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma problemu chciałem tylko rozwiązać sytuacje.

 • Love Frag (+) 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Haizo
   Gdy gralem z nim to normalnie zabijal, jak dla mnie czysty z 2 strony faktywnie gdyby mial cheaty to po co mialby pisac podanie o unbana
  • By Dunder
   Serwer: [ ONLY DD2 ] Fragujemy.com :: [DARMOWY VIP|RANGI CS:GO|SKINY|ASYSTY] (de_dust2)
   Nick podczas gry:  Jogobella | Dunder.:.
   Nick admina podczas gry: zBaKaNy RafaBiceps
   Powód bana: Wstaw 5 screenow na Fragujemy.com!
   Wydruk z konsoli: 
   Prosze o informacje gdzie znajde screeny, poniewaz nie moge ich znalezc
  • By Kolejorz1922
   Skarga na: admina
   Nick podczas gry: Kaja Godek jest sexy
   Nick osoby oskarżonej: SPORTOWA WARSZAWA (L)
   Dlaczego składasz skargę: Zostałem niesłusznie zbanowany.
   Data zdarzenia: 16 stycznia 2021, 13:05:31
   Opis zdarzenia: Jak co rundę, wraz z innymi graczami, biegłem sobie w kierunku helikoptera (bo graliśmy eskejpa). Starając się wyminąć zombie pech chciał, że jeden mnie zaraził. Admin potraktował to oczywiście jako celową podkładkę, co jest bzdurą.
   I teraz tak - na początku mapy admin coś tam wspomniał o cofaniu się na respa jak jestem CT bla bla bla. Dwa punkty regulaminu, które pozwalają mi biec na koniec mapy typu escape i jedynie umożliwiają pozostanie na respie jeśli zombie jest za dużo:
    
   Teraz podkładanie się:
   Moją reakcją obronną było strzelanie w celu odepchnięcia zombie oraz próba obiegnięcia zombie po łuku. To chyba już jest JAKAKOLWIEK reakcja obronna?
    
   Na respie nie ma kamp, jedyna jaką znam to helikopter na końcu mapy. Tak więc moim priorytetem - zgodnie z regulaminem - było jego odnalezienie. Nie udawałem AFK, zombie nie był AFK (uciekał a potem mnie gonił), strzelanie do pojedynczego zombie - nie wiem jak to interpretować na mapie typu escape, ciężko tam nie być w kampie i jednocześnie nie strzelać do zombie.
    
   Nie było tu kamp, więc to pominę. Czy zrobiłem wszystko aby uchronić się przed infekcją? Zombie przede mną początkowo biegł do przodu, gdy się odwrócił i zaczął biec na mnie miałem już zombiaka na plecach. Nie wiedziałem czy mogę się cofnąć, mogło być tak, że ktoś biegł centralnie za mną i bym go przyblokował (co też jest złamaniem regulaminu). Więc moim zdaniem zrobiłem wystarczająco dużo by się nie zarazić, ale pech chciał że zombie jest szybsze i spudłowałem czy tam nie wystrzeliłem w porę.
    
   Regulamin nijak mnie również nie zobowiązywał do pozostania przy tym pierwszym zombiaku - nie muszę polować, mogę szukać kampy.
    
   Generalnie chyba poszło o to, że rzuciłem szyszunię (o jej, jak tak można). Dosyć oczywistym jest, że na mapach escape ludzie biegną do przodu. Ja myślałem, że ludzie za mną byli w stanie dotrzymać mi kroku i ktoś mi z tym zombiakiem pomoże (tak jak sprawnie wjechali w zombiaka, którego minąłem). Nie było więc tu ani trochę celowości, co widać nawet oglądając moje poprzednie rundy - po prostu staram się dobiec do końca mapy BO TO ESCAPE.
    
   Dowód: http://217725.node29.pukawka.pl/hltv-2101161255-ze_dust_escape_remake_dp-1610798100-1610799300.zip - 10:45, lub dla ułatwienia: https://streamable.com/dzrmfu (celowo na x0.5)
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy