Jump to content
Marcin07q

[ROZWIĄZANY] Problem ze Sklepem

Recommended Posts

Forma zapłaty: przelew
Data złożenia zamówienia: 10.01.2021 20:25

Nazwa zakupionej usługi: Nie mogę zrealizować zamówienia. 

Dane identyfikacyjne usługi:

Serwer, którego dotyczy problem: Każdy
Opis problemu: Założyłem konto w sklepie i nie mogę ustawić Sid'a. Nie ma nigdzie w ustawieniach żeby ustawić, przy rejestracji też nie było. 

Uwagi

Cześć,

6 minut temu, Marcin07q napisał:

Założyłem konto w sklepie i nie mogę ustawić Sid'a

W jaki sposób chcesz niby ustawić SID'a? Przecież masz bezpośrednie logowanie przez Steam?

Pozdrawiam

Szef wsparcia technicznego,

Fragujemy.com

1 minutę temu, GET napisał:

Cześć,

W jaki sposób chcesz niby ustawić SID'a? Przecież masz bezpośrednie logowanie przez Steam?

Pozdrawiam

Fragujemy.com

Nie logowałem się przez steam tylko założyłem konto. 

A po co zakładasz konto, jeśli masz steam? To gdzie Ty chcesz tego sid'a wynaleźć? W kosmosie? Czy naprawdę komunikat "Jeśli posiadasz konto steam, nie musisz się rejestrować, skorzystaj z logowania za pomocą steam." w sekcji http://sklep.fragujemy.com/?p=fgshop&t=zaloguj-email nie jest wystarczająco jasny?

Pozdrawiam

Fragujemy.com

7 minut temu, GET napisał:

A po co zakładasz konto, jeśli masz steam? To gdzie Ty chcesz tego sid'a wynaleźć? W kosmosie? Czy naprawdę komunikat "Jeśli posiadasz konto steam, nie musisz się rejestrować, skorzystaj z logowania za pomocą steam." w sekcji http://sklep.fragujemy.com/?p=fgshop&t=zaloguj-email nie jest wystarczająco jasny?

Pozdrawiam

Fragujemy.com

Nie jest tam napisane ,że jest to konieczne jeżeli chce skorzystać z zakupów używając sid'a. Na większości takich platform takie podstawowe dane mozna uzupełnic w założonym koncie :). Nie każdy przecież chce się logować na nieznane strony przez steam Pozdrawiam. 

Teraz, Marcin07q napisał:

Nie każdy przecież chce się logować na nieznane strony przez steam

stress i need a drink GIF

To jak nie chcesz logować się na nieznane strony to nie zawracaj tyłka, że chcesz u nas kupić usługę.

Pozdrawiam

Fragujemy.com

Zgłoszenie techniczne zostało rozpatrzone.

Problem został rozwiązany przez wsparcia techniczne.

---

W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami ponownie!

Pamiętaj, że wsparcie techniczne jest do Twojej dyspozycji w dni powszednie w godzinach 12 - 20.

[!] W nagłych przypadkach, prosimy o kontakt poprzez e-mail: kontakt[at]fragujemy.com | [at] = @

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By xones
      Forma zapłaty: psc
      Data złożenia zamówienia: 20.01.2021

Nazwa zakupionej usługi: SVIP
      Dane identyfikacyjne usługi:xones

Serwer, którego dotyczy problem: brak
      Opis problemu: Cześć chciałem zakupić SVIP'a na serwer ONLYMIRAGE#03 i się zalogowałem przez gmial i potem kolega mnie poinformował że trzeba się zalogować przez steam żeby zakupić i problem jest taki że kupi łem już fragi na konto za 26zł i czy by dało się je przenieść lub anulować płatność i zakupić na nowo (p.s kupowałem przez my paysafecard)
      Uwagi: brak
    • By Grzesiuu
      Serwer,którego dotyczy problem: FFA cs. 1.6
      Opis problemu:
      REJECTED : This server is using a newer protocol ( 48 ) than your client ( 47 ) . You should check for updates to your client. Connecting to 193.33.176.205:27015... Trying p47/auth3/revEmu... This servers accepts only legit clients. Go and buy it right now at http://store.steampowered.com/app/1
      taki mam problem posiadam 2 pc na jednym pc posiadam stema a, na drugim mam ns gdzie dzieciaki ze mną pogrywają i wystąpił od wczoraj taki problem jak temu zaradzić? 
    • By Damian.PL
      Problem w tym że adminów nie widać na serwerze, a ludzie wybierają mapę alexandre, i chodzą po txt, co bardzo denerwuje,
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy