Jump to content
gtx

[PRZYJĘTY] Podanie powrotne - gtx

Recommended Posts

Nick jakiego używasz: gtx

Zajmowane wcześniej stanowisko: Administrator serwerów, sędzia ocen, główny sędzia ocen, moderator, admin, admin teamspeak

Staż na zajmowanym wcześniej stanowisku: Administratora piastowałem parę miesięcy, a wszystkie funkcję od powrotu w styczniu 2019 to ponad rok

Na jakie zatem chcesz wrócić stanowisko: Moderator

Kilka argumentów przemawiającym za powrotem na stanowisko:

• Zaangażowany
  • Sprawiedliwy
  • Obiektywny
  • Shoot frag! (+) 6
  • Love Frag (+) 2

Twój wniosek złożony w celu powrotu na stanowisko został przyjęty do rozpatrzenia.

Poczekaj cierpliwie na ostateczną decyzję.

---

[!] Tylko Administracja sieci lub osoby uprawnione mają prawo wypowiadać się w tym temacie!

Tutaj za dużo nie ma co się rozpisywać. Ten ,kto siedzi z nami już trochę czasu GTX'a powinien znać. Dojrzały, mądry, opanowany... To jedne z wielu cech, które mógłbym wymieniać.

Oczywiście, że jestem za przyjęciem!

• Shoot frag! (+) 5
  • Love Frag (+) 1

Twój wniosek o powrót na stanowisko został rozpatrzony pozytywnie.

Jeśli zostałeś przyjęty ponownie jako Admin serwera, otrzymasz wpierw rangę Nowo Przyjęty!
Po jej otrzymaniu wypełnij wszystkie formalności zgodnie z tym ( click ) tematem.

Jeśli zostałeś przyjęty na inne stanowisko, oczekuj cierpliwie na otrzymanie właściwej rangi!

---

[!] W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z administracją sieci!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Anana$
      Nick jakiego używasz: Anana$
      Zajmowane wcześniej stanowisko: Główny Redaktor, Redaktor, admin MIRAGE 64tick oraz ONLY AWP
      Staż na zajmowanym wcześniej stanowisku: Trudno określić, ale sumarycznie dwa lata.
      Na jakie zatem chcesz wrócić stanowisko: Admin Mirage 64tick
      Kilka argumentów przemawiającym za powrotem na stanowisko: You know what they're sayin... ONCE YOU GO FRAG YOU NEVER GO BACK. Tak na serio, znowu mam czas na jakieś dłuższe granie, więcej zapału do pracy jakiejkolwiek oraz zawsze staram się pomagać na serwerze, jak nie jestem adminem. Nie mam nic więcej do dodania. No może, że nudno trochę bez fraga.

Przepraszam, że tak nieformalnie, ale, jak narazie, mam dosyć formalności. Nie chcę też żeby zostało to odebrane jako brak szacunku, dlatego poświęcam linijkę temu 'wyjaśnieniu'.

Pozdrawiam,
      Paweł   

Edit. Jeżeli dostanę szansę na ponowne wstąpienie w szeregi Fragujemy.com to pobędę przez parę miesięcy. Nie będę mydlił oczu, kiedy pójdę na studia pewnie znowu zrezygnuję, ale to jeszcze nie jest postanowione.

• By betteer__
      Nick jakiego używasz: betteer__
      Staż gry na serwerze: z rok zależy czy moge łączyć wszystkie konta jakie miałem jeśli nie to 3 miesiące

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK
      Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Niestety Tak  (nie   mogłem    znaleść    na    stronie    od    banów)
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]

- chętnie pomogę w kontroli serwera oraz wyczyszczeniu go z wszystkich oszustów

- zachowuje się dojrzale wobec użytkowników jak i adminów serwera 

- często przebywam na serwerze chyba że mi coś wypadnie

Oświadczam, iż przebywam na serwerze: po południu / wieczorem /
      Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu:  https://steamcommunity.com/profiles/76561199121264084/
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy