Jump to content

Recommended Posts

Hejka!
Moim zdaniem warto byłoby usunąć możliwość zakupu granatów na rozgrzewce, gdyż są one totalnie nie potrzebne i powodują spadki fps (i ból oczu przez flesze) :) 

• Shoot frag! (+) 3
  • Love Frag (+) 2

Zgadzam się. Ostatnio strasznie dużo jest granatów na rozgrzewce, co powoduje (przynajmniej moim zdaniem) trochę mniejszą przyjemność z tej rozgrzewki. Pomijam fakt, że kiedy jedna osoba zaczyna rzucać granaty, dołącza wtedy inna z przeciwnej drużyny i zaczyna się kółko, „akcja-reakcja”. Co przekłada się na jeszcze większy spam granatami.

• Shoot frag! (+) 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By KADAS
      Nick: ✪KADAS
      Nazwa nagrody: Losowanie darmowych usług #3 - edycja 2021
      Dodatkowe informacje: STEAM_0:0:198164119 serwer: OM #3
      Link potwierdzający nagrodę: 

• By 𝓤𝓵𝓮𝔀𝓪
      Witam serdecznie z tej strony wasz ulubiony gracz Ulewa (#JOKE) 
      Zarzuciłem propozycją podczas gry aby na serwer zombie wprowadzić /rank i zdziwiłem się odzewem graczy którzy byli "zachwyceni" tym pomysłem. Nie jest to coś wielkiego co mogłoby wprowadzić na serwer dużą innowację, lecz bardziej "powiew świeżość" jeśli można to tak nazwać, za chwilę mamy nowy rok a więc można spróbować czegoś nowego
      Pozdrawiam.  
      Prosiłbym graczy o wyrażenie opinii #Tak/#Nie ( dlaczego )

• By KAEL
      A więc moja propozycja dotyczy trybu 1v1 na karabiny. Jako, że jest to domyślna opcja, której nie da się wyłączyć to przydałoby się ją trochę urozmaicić. W jaki sposób? Usunięcie hełmów na tym pojedynku! Czemu? Odpowiedz jest prosta: 98% ludzi gra only ak-47 na tym, bo tylko kałach ze wszystkich dostępnych broni zabija na hit'a w głowę. Jakby nie było hełmu to wszystkie bronie byłyby na tym (prawie) samym "poziomie". Myślę, że jest to dobra propozycja, bo ja osobiście (i zapewne wiele innych osób) zgrałbym jakąś m4, ale po prostu mi się to nie opłaca, przede wszystkim w trybie only-hs. Pozderki!

P.S Jeżeli dalej chcemy się trzymać zasady p2w to hełmy mogą zostać dla vip'ów  
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy