Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo ^_^ 

Jako, że mi mocno klawiatura szwankuje to potrzebuję nowej.

Aktualnie mam na oku:

-glorious gmmk compact/TKL

-Razer blackwidow v3 TKL

-Logitech G pro (wersja z gx lub romer g)

-Razer huntsman mini (clicky optical - purple)

Potrzebna mi jest mała klawiatura (mało miejsca mam na biurku), ale musi też być na tyle użyteczna by gra w gry typu Arma 3 nie była większym problemem. 

Gdyby ktoś miał jakieś inne propozycje byłoby mi miło :D (przełączniki mogą być brązowe/niebieskie lub tego samego typu), taki limit górny to 650zł.

Dzięki za pomoc ^^ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj poczytać coś o tej klawce > MSI Vigor GK70 TKL (Cherry MX RED - RGB)

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KADAS napisał:

spróbuj poczytać coś o tej klawce > MSI Vigor GK70 TKL (Cherry MX RED - RGB)

Byłaby super gdyby nie te switche... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłeś na tą: LOGITECH GPRO US USB MECHANICZNA GAMING, ona chyba będzie według mnie najlepsza ;)

 

Ale jeżeli nie odpowiada, to mam dla Ciebie pewien rarytas ;P mechaniczna, białe switche, nie do zajechania, spersonalizowana tak, aby miała kilka kolorów, natomiast jej minusem jest to, że nie posiada podświetlenia :/

Oto ona <3

86a1ece64389a8404c7965e3931e.jpeg

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie wybrałem gloriousa gmmk tkl. Przekonała mnie do tego możliwość hotswappu. Dzięki za rady :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Kasto
      Rozglądam się za nową klawiaturką, obecnie od ~2019 siedzę na Razer Huntsman Clicky Optical Switch no i jedno zastrzeżenie - jest jednak za głośna przez ten klik w momencie aktywacji. Nie powiem pisze się na niej całkiem wygodnie i efektywnie, no ale pora na zmianę.
      Wymagania:
      - mechaniczna, ale najlepiej ciche przełączniki
      - z podświetleniem (ale dopuszczam też opcje bez)
      - idealnie jakby była bezprzewodowa (2,4ghz), ale z możliwością podłączenia po kablu
      - budżet <1,5k
      - TKL
      Zastanawiam się nad Steelseries Apex Pro TKL Wireless 
    • Przez TygryS
      Firma SteelSeries wprowadziła do sprzedaży kolejną klawiaturę mechaniczną – SteelSeries Apex M500. Łatwa do przetransportowania, wyposażona w gamingowe przełączniki Cherry MX Red, niebieskie podświetlenie LED oraz autorskie oprogramowanie SteelSeries Engine, została stworzona przede wszystkim z myślą o rozgrywkach turniejowych.
       


      Cherry MX Red to najczęściej wybierane przez profesjonalnych graczy na całym świecie przełączniki, zapewniające niezwykłą szybkośći trwałość użytkowania. Ze względu na swoją wysoką pozycję w światowym rankingu przejściówek dla graczy i gwarancję na 50 milionów kliknięć, klawisze Cherry MX są bardzo istotnym elementem zestawu każdego profesjonalnego gracza.

      Oprogramowanie dostarcza graczom możliwość personalizacji peryferiów komputerowych. Użytkownicy mogą samodzielnie zaprogramować każdy przycisk na klawiaturze tworząc unikalne kombinacje, zaawansowane makra służące do szybszego i łatwiejszego wydawania komend oraz automatycznie uruchamiać profile gier, mając do dyspozycji nieskończoną liczbę możliwości gamingowych.

      SteelSeries Apex M500 oferuje inteligentny system zarządzania okablowaniem z trzema prowadnicami kabli, które dostosowują się do ustawień klawiatury, aby wyeliminować zakłócenia i splątania. Klawiatura została w pełni wyposażona w technologię Anti-Ghosting z aktywnymi 104 przyciskami zapewniającymi precyzję niezależnie od preferowanej szybkości gry.

      Klawiatura SteelSeries Apex M500 jest dostępna w Ameryce Północnej. Można ją kupić za 99,99 USD w sklepie Newegg i na SteelSeries.com. W Europie pojawi się ona w sprzedaży już wkrótce i będzie kosztować 119.99 USD. Więcej informacji o Apex M500 i wszystkich gamingowych produktach SteelSeries jest dostępne na stronie internetowej producenta.
       
      Źródło: http://www.polsatsport.pl/esport-news
    • Przez TygryS
      Nie odczytuje mi klawiatury. Kilka minut temu usunąłem esed noda, zainstalowałem avasta, trzeba było uruchomić ponownie kompa, wiec to zrobiłem. Komp uruchamia się ponownie, pokazuje się bios jak zawsze, klawiatura działa a gdy już system prawie się uruchomił, gdy mam wpisać hasło to już klawiatura nie działa. Na pulpicie również nie działa.. Przekladałem końcówkę w inne wejścia USB i nadal nic. Usunąłem avasta i nadal nic. Włączyłem kompa w trybie awaryjnym i nadal nic.... Nie wiem co robić, może ktoś wie jak mi pomóc? Pisze z telefonu, wiec ciężko mi będzie coś znaleźć na googlach
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności