Jump to content
Red Warrior 22

[ODRZUCONE] Podanie na admina - WPISZ SWÓJ NICK

Recommended Posts

ImięKrzysiek
Aktualny wiek: 27
Staż gry w Counter-Strike: coś koło 14 lat jeśli początki na lanie się liczą xd. Internet z 12.

Nick na serwerze: Red Warrior 22

Staż gry na serwerze: ~6,5 roku

Godziny w jakich grasz na serwerze: Różne

Link do wykresu aktywności na serwerze: [ LINK DO GAMETRACKER ] https://www.gametracker.com/player/Red Warrior 22/193.33.176.234:27015/

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK, http://fbans.fragujemy.com/bans/6514.html,
Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: NIE
Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina:  NIE
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem

1. Charakter 

2. Bywam w godzinach kiedy na serwerze nie ma admina, bo potrafie wejść pare razy dziennie na niewielki okres czasu (dyspozycyjnosc?)

3. No i chcialem sie sprawdzic xd, choć tu może być że zdarzyli się gracze którzy mylnie mieli mnie za admina, może przez staż gry.

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike 1.6. Mój link do profiluhttps://steamcommunity.com/profiles/76561198439177363

Edited by Red Warrior 22
  • Shoot frag! (+) 4

Widzę, że parę osób widziało to podanie, ale nikt się nie kwapi do wypowiedzi.

Tak, więc pierwsza zabiorę głos. 

+wiek

+staż gry

+/- kultura, nigdy nie widziałam, żebyś przeklinał i obrażał graczy na serwerze, ale ten ban trochę mnie zaskoczył.

gt, słabo się to prezentuje

2.png.649fb86cd888c7a8713132d375158842.png

- mikrofon, zacznij go używać

- brak zgłoszeń na [email protected],  nie zauważyłam, żebyś kogoś zgłaszał 

Podsumowując, na chwilę obecną jestem na nie, popraw swoje GT,  zacznij używać mikrofonu i  zacznij zgłaszać graczy na [email protected] 

• Shoot frag! (+) 5
  • Extra 1

+ staż

+ wiek

- brak zgłoszeń z Twojej strony.

- mikro, nigdy nie słyszałem, żebyś się odzywał.

- słabe gt.

Póki co jestem neutralny.

• Shoot frag! (+) 5
  • Shock 1

@ czekoladka~ wszystko opisała dokładnie, zgadzam się z nią.

Wybacz lecz, zostaję na NIE.

Zacznij używać mikrofonu, popraw GT.

Edited by LeV
Dopisywałem uwagę.
  • Shoot frag! (+) 5
  • Confused 1

W sumie wszystko zostało już napisane wyżej.

Ja również jestem niestety na nie. Zacznij bardziej się udzielać na serwerze, korzystaj z [email protected], starasz się o admina więc popraw gt. 

Gracze Cię kojarzą więc to już plus. Popraw to co masz wymienione i próbuj ponownie :D 

Powodzonka ^^ 

• Shoot frag! (+) 5

Odkąd pamiętam to stały gracz, kulturalny i z poczuciem humoru. Nie rozumiem poprzednich wypowiedzi, bo używa mikrofonu w niektórych sytuacjach. Nie przyjęcie go, choćby na próbę, będzie tylko na stratę...

Jestem na tak.

• Shoot frag! (+) 1

W dniu 22.11.2020 o 02:20, Red Warrior 22 napisał:

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK, http://fbans.fragujemy.com/bans/6514.html,

Chciałbym żebyś odniósł się do tego bana. Pragnę przypomnieć, że obraźliwe, wulgarne teksty były kierowane głównie w stronę @ Kociaczek , ale również do mnie. Szczerze to byłem w szoku bo wcześniej też uważałem Cię za spokojnego gościa.

• Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (+) 1

Po ostatniej mojej wypowiedzi, kandydat był dwa razy w temacie lecz niestety nie raczył odnieść się do mojej prośby, więc nie będę dłużej czekał na jaśnie Pana. Podejrzewam już zlewke przez to, że większość adminów jest na nie, gdzie i tak ostateczna decyzja należy do mnie i nie musi zawsze zgadzać się z resztą.

Aktualny wiek: 27

To jest wielki i chyba jedyny plus. Szkoda, że dojrzałość, którą powinieneś już mieć dawno, nie przelewa się na podejście do niektórych spraw.

Btw. Co Ty masz w głowie, że najpierw obrobiłeś mi dupę na serwerze a za jakiś czas zaprosiłeś mnie do znajomych na steam i teraz dodatkowo napisałeś podanie? Masz aż taki tupet czy to po prostu dwulicowość? A może jedno i drugie?

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem

1. Charakter 

Zajebiście przemyślany pierwszy argument, który idealnie odnosi się do bana, którego miałeś.

2. Bywam w godzinach kiedy na serwerze nie ma admina, bo potrafie wejść pare razy dziennie na niewielki okres czasu (dyspozycyjnosc?)

Trafne pierwsze słowo "bywam". Twoja gra na naszym serwerze wygląda tak, że przychodzisz pograć systematycznie około 3 dni i później znikasz na tydzień lub dłużej. To nie jest dyspozycyjność.

3. No i chcialem sie sprawdzic xd

No i se chciałem mieć admina tak dla tescika xd a jak mi się nie spodoba, to se zrezygnuję za tydzień czy miesiąc xd ale myślę, że i tak będzie fajnie xd

choć tu może być że zdarzyli się gracze którzy mylnie mieli mnie za admina, może przez staż gry.

To była wielka pomyłka, tak jak teraz to podanie, które odrzucam ;)

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 6

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...