Jump to content
PSINA❤

[PRZYJĘTE] Podanie na admina - PSINA❤

Recommended Posts

Imię: Adam
Aktualny wiek: 17
Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 1900h 

Nick na serwerzePSINA❤
Staż gry na serwerze: 180h
Godziny w jakich grasz na serwerze: 14-22
Link do wykresu aktywności na serwerze: 1) https://www.gametracker.com/player/PSINA❤/193.33.176.61:27015/   

2) https://www.gametracker.com/player/PSINA%2B16/193.33.176.61:27015/ 
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [ linku nie posiadam, ponieważ było to ok. w połowie 2019r . Był to mute na 1h za 2 zbyt mocne słowa do cheatera ]
Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję adminaNIE
Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK 
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem

1. Mam dość duży staż gry na serwerze przez co jestem rozpoznawalnym fragowiczem.

2. Zawsze gdy widziałem osobę łamiącą regulamin serwera upominałem ją, gdy to nie poskutkowało zgłaszałem to w wiadomości prywatnej do administracji serwera. 

3. Jestem aktywny na forum (może nie w dużym stopniu, lecz dopiero się rozpędzam).

4. Wprowadzam miła i zabawną atmosferę na serwerze. 

5. Posiadam podstawową wiedzę z angielskiego więc nie ma problemu bym dogadał się z zagranicznymi fragowiczami.

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/psinek

Edited by PSINA❤
  • Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 1
  • Extra 1

Cześć ^_^

Zacznę może od plusów :P

Plusy:

- staż na serwerze, słupki na GT ładnie się prezentują,

- staż w grze,

- jesteś rozpoznawalny na serwerze i nie sprawiasz problemów,

- ostatnio udzielasz się a forum, co jest dużym plusem! 

- po rozmowach zarówno na serwerze, jak i na tsie wydajesz się osobą rozgarniętą,

- zgłaszasz w wiadomości prywatnej na steam, gdy na serwerze jest cheater.

Minusy:

- minusem jest tutaj to, że nie sprawowałeś nigdy funkcji admina, lecz nie jest to wielki problem (nie są to trudne rzeczy do opanowania),

- czasami mam wrażenie, że ponoszą Cię lekko emocje, ale nie posuwasz się do sytuacji, w której obraziłbyś kogoś (możliwe, że dlatego był kiedyś ten ban).

Osoba rozgarnięta, zabawna, która potrafi wprowadzić fajną atmosferę na serwerze, ale również upomnieć osobę łamiącą regulamin. Podsumowując - jestem na TAK

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 3

Siema siema.

Znam Cię bardzo dobrze, prawie codziennie widzimy się na serwerze, rzeczywiście często upominasz graczy łamiących regulamin. Wiek na plus, GT na plus, staż na plus, minusem jest mute chociaż myślę, że można przymknąć na to oko, to było dawno i nigdy nie miałem z tobą problemów więc to musiała być jednorazowa akcja. Minusem jest też, że nie masz doświadczenia w byciu adminem, chociaż każdy kiedyś zaczyna (miałem to samo). Podsumowując mój głos jest zdecydowanie na TAK

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 2

Jedynymi minusami dla mnie są to że ponosi cię czasami i musisz trochę ogarnąć słownictwo które kierujesz do graczy i że byłeś karany na serwerze a tak to jestem na TAK. To że nie byłeś adminem nie zaliczam jako minus, ponieważ każdy kiedyś zaczynał role jako admin ( dla mnie to ani minus ani plus ) 

Edited by Koyot
  • Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (+) 1
  • Extra 1

Witam gracza :D

Fajnie, że złożyłeś podanie.

Jeśli chodzi o PLUSY to:

- forum nie jest zerowe, udzielasz się co jest zauważalne 

- ilość godzin w CSie jak i na serwerze

- gdy jesteś na serwerze dużo osób cię kojarzy

- GT

- trochę godzin z tobą przegadałem i wydajesz się być ogarnięty :P

- gdy na serwerze przebywa osoba łamiąca regulamin piszesz do admina na pv aby pomógł

- czytelne podanie

- będąc na serwerze upominasz delikwentów łamiących regulamin

Były plusy więc czas na... MINUSY

- @ Koyot  jak i @ olusia  - stwierdzili, że czasem mogą ponosić cię emocje no i kiedyś miałeś mute ale moim zdaniem to bardzo mały minusik  - dlaczego? Ban był dawno temu, a poprawa w zachowaniu od opisywanego przez które dostałeś mute jest widoczna. Ja osobiście nie spotkałem cię jeszcze poniesionego emocjami. Kolejnej "przerwy" od udzielania się nie miałeś.

Można by było zaliczyć do minusów to, że wcześniej nie sprawowałeś funkcji admina, ale sam teraz zaczynam i jest to na spokojnie do opanowania :D 

Przechodząc do sedna - ja jestem na TAK :P 

Pozdrawiam!

• Love Frag (+) 4

21 minut temu, Koyot napisał:

ponosi cię czasami i musisz trochę ogarnąć słownictwo które kierujesz do graczy

Dostanie mojego **** do buzi to raz dwa zamknie japę :)

• Love Frag (+) 1
  • Shock 2
  • Laugh 6

Cześć, 

Znamy się z serwera, jesteś ogarnięty, rzeczywiście upominasz innych, gdy łamią regulamin, jesteś miły i według mnie mało wybuchowy (nie wiem co tamci o Tobie piszą, ale gdy ja jestem na serwerze to jesteś spokojny ^^), zatem plusy i minusy. 

PLUSY:

- duży staż w grze, 

- duży staż na serwerze, 

- znajomość podstaw admina, 

- forum nie zrobione pod podanie, a to rzadkość :D, 

- ładnie napisane i czytelne podanie, 

- wiek, 

- godziny, w których grasz, 

MINUSY:

- otrzymałeś kiedyś mute i bana, ale wydaje mi się, że od tamtego zdarzenia jesteś "inną osobą", 

Zatem nic nie stoi na przeszkodzie byś dołączył do grona adminów FG, jestem na TAK

Pozdrawiam, 

ToM

• Shoot frag! (+) 3
  • Love Frag (+) 2

No to cóż pozostało zrobić jak tylko przyjąć podanie, skoro wszyscy admini Ci dają zielone światło to jestem skłonny zacząć z Tobą współpracę. Moja jedna uwaga, jak nie masz admina to się w niego nie wcielaj na serwerze, po za tym wszystko w porządku .

Twoje podanie na admina zostało przyjęte. Gratulacje!

Po otrzymaniu uprawnień obowiązkowo zapoznaj się z tym tematem.

• Shoot frag! (+) 5
  • Love Frag (+) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...