Jump to content
pawlo93

[ROZWIĄZANY] Hasło z sms (VIP)

Recommended Posts

Nazwa zakupionej usługi:  V.I.P 

Dane identyfikacyjne usługi:  NICK na Zombie Mod : CoVid-19

Serwer, którego dotyczy problem: Zombie Mod

Opis problemu:  Ostatnio miałem problem z VIP i PREMIUM na zombie mod bo miałem dwa inne hasła. Teraz gdy właściciel zmienił mi VIP i PREMIUM na jedno hasło dalej się nie mogę zalogować do gry. Nawet wpisując komendę setinfo _pw "mojehasło" czy nie wpisując. do gry mogę wejść jedynie pod innym nickiem ale bez zadnego vipa itd. pomocy. 

Cześć,

Wpisz setinfo "_pw" "Z9F...." - znasz hasło, po czym wyjdź z cs'a i wejdź na serwer.

Pozdrawiam

Szef wsparcia technicznego,

Fragujemy.com

Dalej nie działa :( 

"Wpisz setinfo "_pw" "Z9F...." - znasz hasło, po czym wyjdź z cs'a i wejdź na serwer."

Ja w pw na początku hasła Y napisałem nie Z :D:D:D Może dlatego?? :D

Ciągle pisze, że hasło nieprawidłowe lub mam zmienić nick....

Edited by pawlo93

Przed chwilą sprawdziłem Twoją usługę i wszystko działa prawidłowo. Hasła są identyczne, bo naprawiliśmy je w poprzednim zgłoszeniu na Twoje życzenie, ale nie odpowiadamy niestety na to, iż masz problem z wpisaniem prawidłowego hasła. Wiesz doskonale, a przynajmniej powinieneś wiedzieć, jakie masz hasło do usług zaczynające się od Z9F i skoro u mnie działa dobrze, to u Ciebie musi być tym bardziej.

Po prostu, przeczytaj i wykonaj zgodnie z instrukcją wskazaną przeze mnie wyżej wszystko i będzie działać. 

Pozdrawiam

Fragujemy.com

Robię tą komendą jaką mi podałeś i nic. Hasło przecież znam i zobacz w prywatnej wiadomości, że na początku hasła podałem Y a Ty mi Z piszesz :D pogubiłem się xD

No to wpisz hasło z literą początkową "Z" - w czym problem?! Poza tym dlaczego w tej chwili opowiadasz takie androny? Hasło Ci praktycznie dałem takie, jakie miałeś do V.I.P'a czyli do pierwszej usługi więc te Y to akurat Twój wymysł na PW.

Pozdrawiam

Fragujemy.com

mało ważne to z tam literą ale wpisuję z Z i lipa xD trudno 

Zgłoszenie techniczne zostało rozpatrzone.

Problem został rozwiązany przez wsparcia techniczne.

---

W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami ponownie!

Pamiętaj, że wsparcie techniczne jest do Twojej dyspozycji w dni powszednie w godzinach 12 - 20.

[!] W nagłych przypadkach, prosimy o kontakt poprzez e-mail: kontakt[at]fragujemy.com | [at] = @

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...