Jump to content
Bilbo Baggins

[ODRZUCONE] Podanie na admina - Bilbo Baggins

Recommended Posts

Imię: Kacper
Aktualny wiek: 16
Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive

820 h na aktualnym koncie na innym około 1000h 

Nick na serwerze: Bilbo Baggins
Staż gry na serwerze: 282h 3 - 6 miesięcy 
Godziny w jakich grasz na serwerze: 13 - 15 lub 19 -20 
Link do wykresu aktywności na serwerze

http://rank.fragujemy.com/?page=profiles&server_group=0&profile=STEAM_1:0:243768999
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: NIE
Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK 
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem

- gdy są błędy na serwerze zgłaszam je do adminów,

- w miarę możliwości jestem dość często na serwerze,

- kontakt z graczami mam myślę że dobry ponieważ jestem wygadana osobą 

- jestem pomocny np: jak wchodzą nowe osoby staram się im pomóc np: gdy pytają jak kupić vipa lub jak wyłączyć muzyke, ile jest sekund na info 

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profiluhttps://steamcommunity.com/profiles/76561198447803726/

Na sam koniec chciałbym powiedzieć że nie jestem osobą perfekcyjną I nigdy nią nie byłem. Nawet jeżeli admini będą na "NIE" zmotywuje mnie do co raz częstego wbijania oraz lepszej pomocy nowym członkom serwera ONLY MIRAGE #01 i za jakiś czas znowu złożę podanie na admina.

• Shoot frag! (+) 5

33 minuty temu, Bilbo Baggins napisał:

"kontakt z graczami mam myślę że dobry ponieważ jestem wygadana osobą"

Cytat

"SRAJ TAK SIE MOWI TWOJ NICK? (po cyzm gdy spytalem "co?" dosyc chamsko zmieniles temat i nie przeprosiles.

No więc tak, jesteś wygadaną osobą. Do admina (w tym wypadku mnie) podchodzisz w stosunku "hehe jakis nowy admin, gram tu dluzej to sie z niego posmieje)

Wbijam Ci "karambita w plecy" - możliwe, że chciałeś mnie ośmieszyć przed innymi graczami bo jestem "świeżakiem".. ale nawet do nowego admina podchodzi się z szacunkiem..

+ aktywnosc na serwerze

- jestes zbyt chamski jak na rolę admina (przepraszam, zbyt wygadany), dużo słów powinieneś zachować dla siebie, ale grając z "lepszymi znajomymi" zaczynasz podśmiechiwać sie z innych graczy.

- konto stworzone tylko pod podanie

Na te chwile jestem na NIE.

Powinienes poprawic swoje zachowanie i na następny raz nie włączać mikrofonu, gdy jest niepotrzebny.

Życzę Ci sukcesów, ale podbuduj sobie reputacje na serwerze, traktuj wszystkich z szacunkiem i spróbuj za 2/3 miesiące.

Pozdrawiam.

PS. Nic do Ciebie nie mam i wydajesz się spoko, ale czasami coś w Ciebie wstąpi i zaczynasz odwalać.

Edited by cry ¿
  • Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 1
  • Extra 1

11 minut temu, cry ¿ napisał:

No więc tak, jesteś wygadaną osobą. Do admina (w tym wypadku mnie) podchodzisz w stosunku "hehe jakis nowy admin, gram tu dluzej to sie z niego posmieje)

Wbijam Ci "karambita w plecy" - możliwe, że chciałeś mnie ośmieszyć przed innymi graczami bo jestem "świeżakiem".. ale nawet do nowego admina podchodzi się z szacunkiem..

+ aktywnosc na serwerze

- jestes zbyt chamski jak na rolę admina (przepraszam, zbyt wygadany), dużo słów powinieneś zachować dla siebie, ale grając z "lepszymi znajomymi" zaczynasz podśmiechiwać sie z innych graczy.

- konto stworzone tylko pod podanie

Na te chwile jestem na NIE.

Powinienes poprawic swoje zachowanie i na następny raz nie włączać mikrofonu, gdy jest niepotrzebny.

Życzę Ci sukcesów, ale podbuduj sobie reputacje na serwerze, traktuj wszystkich z szacunkiem i spróbuj za 2/3 miesiące.

Pozdrawiam.

PS. Nic do Ciebie nie mam i wydajesz się spoko, ale czasami coś w Ciebie wstąpi i zaczynasz odwalać.

Wezme to do serca I sproboje się zmienić 

• Extra 1

Ja jestem jak najbardziej na TAK.

Jak na ten wiek to całkiem rozgarnięty chłop. Nie przypominam sobie jakichś przypałowych akcji z jego udziałem.

Mikro jest, pojęcie o gierce jest.  Patrząc na aktywność w ostatnich 30-tu dniach to praktycznie codziennie wbija na krótszą albo dłuższą chwilę co jest akurat mega ważne.

Ostatnio na mirku stężenie cziterów woła o pomstę do nieba więc jeden admin więcej przyda się do ogarnięcia tego bajzlu.

Na próbę why not 

Edited by laleczka
  • Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (+) 1

Witam  co do podania:

+Aktywny 

+ Widać że stara się pomagać pisze do mnie czy nie wejde zbanować cheaterów jak nie ma admina.

+ Staż też widzę że jest na serwerze.

+ Zachowanie, nie widziałem żadnych chamskich odzywek :)

Jestem na TAK. Można chłopakowi dać szanse ;)

Pozdrawiam WERS.

• Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (+) 1

Patrząc na ten krótki filmik nie sądzę abyś taki był, wydaje mi się ze to był jednorazowy wybryk i żebym się nie mylił. Trochę cie znam i wiem, że taki nie jesteś. Wracając do tematu...

-Aktywność na plus. Mniejsza, większa ale wydaje się być w porządku. 

-Kultura słowa pomijając tamten filmik jak na twoj wiek stoi na dobrym poziomie.

-Sprawy problemów na serwerze nie wiem jak u innych ale do mnie zgłaszasz często gdy jest nie porządek lub coś z tych rzeczy.

Ta akcja z cry-iem zrobiła mi lekki mętlik w głowie o decyzji ale jestem na TAK sądzę, że było to jednorazowe. Z tego co wiem potrzebujemy paru adminów i wydaje mi się że dobrze byś sprawował te funkcje.

• Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (+) 1

Chciałbym powiedzieć że przeprosilem Cry na pv bo zrobiło mi się naprawdę głupio może wtedy czegoś nie doslyszalem albo coś w tym stylu jednak winny się zawsze tłumaczy. Chce żeby moje podanie zostało odrzucone. Na pewno wiem że będę się mniej odzywał bo po tym co opisał mi Cry faktycznie może czasami zbyt przesadzam. Sproboje w miarę możliwości poprawić się I szanować każdego nowego I starego gracza. Sproboje złożyć podanie za kilka miesięcy. Jeszcze raz przepraszam Cry za moje chamskie zachowanie. 

Edited by Bilbo Baggins
  • Love Frag (+) 4

2 godziny temu, Bilbo Baggins napisał:

"Jeszcze raz przepraszam Cry za moje chamskie zachowanie."

Bez problemu, mam nadzieje, ze sie zobaczymy za kilka mies w ekipie. :)

Na życzenie gracza, odrzucam podanie... 

• Shoot frag! (+) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...