Jump to content

Recommended Posts

Witam serdecznie  grając na serwerze zauważyłem klika błędów:

1. SVIP - sytuacja że on się buguje, nie ma 2 skoków oraz nie dostaje się strzykawki. 

Strzykawka daje po przez użycie daje nam 50 hp, czy jest możliwość zmniejszenia tak jak jest na mirku 64.

2. Rozgrzewka- nie ma wgl,  odrazu zaczyna się runda pistoletowa. 

Na razie tyle zauważyłem błędów na serwerze. 

• Shoot frag! (+) 1

"It's not a bug, it's a feature."

Spokojnie, prace nad serwerem cały czas trwają i wiele rzeczy jest jeszcze do przedyskutowania, ale jest jedna rzecz, którą definitywnie fajnie by było zatrzymać - element 4fun tego serwera, czyt. rzeczy typu właśnie ta strzykawka. Od rzeczy bardziej typu tryhard mamy inne serwery jak właśnie mirek #01 i #02

• Shoot frag! (+) 3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Szyderca
      Siemka

Mam parę uwag w rożnych kwestiach:

1. Boxy

@ GET  - to raczej tylko i wyłącznie dla Ciebie.  Pamiętam jak dziś, że wspominałeś mi o możliwościach stworzenia różnego rodzaju boxów - w tej chwili jest jeden, tj. niewidzialna ścianka (no chyba ze przez ten czas coś się zmieniło, to sorki). Czy dałbyś radę zamienić (dosłownie zamienić) tą niewidzialną wersję na jakąś widoczną dla graczy ? Ułatwiłoby to co nieco, bo gracz od razu by widzi co gdzie jest, że kampy są rozdzielone, że jest ścianka itd. Da się ? A jeśli nie, to jak by wyglądała kwestia dodania nowego "boxa" wraz zamianą na mapach ? (to co ja robiłem z k2 i obecnymi ściankami niewidzialnymi)

2.  Reconnect jako ostatni ZM lub nawet wyjście z serwera.

@ Damo  -  to dla Ciebie. Ten punkt regulaminu powstał w czasach, gdy ostatni ZM (czyli kochany mandaryn) przy wyjściu z serwera powodował rest mapy. Po jakimś czasie Nesty to poprawił  dla jakiś 95% przypadków. Nadal to się dzieje, ale może czas to wywalić ? Pod rozwagę. 

3.  Zabronione jest odpalenie kładki lub ruchomych obiektów, jeżeli dotarłeś do nich przez itemy w sklepie.

@ Damo  niestety ale chyba nawet admini nie respektują tego punktu... Mapy ze_ .... dotarcie do heli / pociagu na speed albo speed+grawitce i odpalenie przycisku wg regulaminu = ban. Nikt praktycznie tego już nie respektuje (nie wiem sam dlaczego, skoro nawet zgłoszenie nie pomaga), nawet sami admini. Albo to kwestia przypomnienia w ekipie albo modyfikacja/usunięcie punktu.

4. Cele gry. To też @ Damo  do przemyślenia.

4.1. Ucieczka ZM na mapach escape
      Niestety, ale wielokrotnie widziałem jak ZM  (np. matka ZM lub kilka ZM) zamiast zarażać HM to na pełnej wbija na pociąg lub do heli kończąc w ten sposób rundę. Sorry, ale chyba nie to jest celem ZM na mapach, prawda ? Zombie ma zarażać HM, a nie uciekać.

4.2. ZM daje się zabijać bez walki
       To kolejna kwestia. Załóżmy, że jakiś gracz jako matka ZM na pojedynczej infekcji wchodzi w jakiś róg i pisze na chat "bijcie".  Niestety, ale to też jest na porządku dziennym. Nie widziałem sytuacji w której taki gracz dostaje kick za "Nie wykonujesz celów mapy". Przypominam, że cel jest prosty - ZM ma zarażać, a nie dawać się zabijać...

Wg mnie to co jest wyżej jest dość sensowne do dyskusji. Liczę na sensowne argumenty i konwersację na wysokim poziomie.
      Tak więc, co myślicie ?

• By Ruku
      Witajcie !
      W tym temacie zbiorę propozycję moje i graczy które dostawałem odnośnie serwera mirage 128TR.
      Głosowanie na zwycięską drużynę 
       Gracze na początku rundy będą mogli poprzez odpowiednią komendę głosować na drużynę która ma wygrać, może być to czysto dla zabawy. Można zrobić także  jakąś topke głosowań kto ile razy miał racje odnośnie wyniku meczu. 

Losowy VIP na starcie mapy
       Na rozpoczęcie każdej mapy byłby losowany jeden darmowy vip na całą mapę. Pozwoliło by to graczom zapoznać się z daną usługą oraz zachęcić ich do zakupu takiej usługi w przyszłości.

VIP dla najlepszych graczy
      Jak pewnie wiecie na naszym serwerze co jakiś czas odbywa się reset rang. W tym pomyślę chodzi o to aby gracze z top 10 dostawali odpowiednio nagrody za wbijanie tych pkt. Dodatkowym pomysłem do tego jest to aby było to przyznawane tylko przez wypisanie wniosku na forum co zachęciłoby graczy do wchodzenia na forum.
      Moja propozycja nagród:
      Miejsce 1 - VIP 30 DNI  ?
      Miejsce 2 - VIP 21 DNI  ?
      Miejsce 3 - VIP 14 DNI  ?
      Miejsce 4 - VIP 7 DNI 
      Miejsce 5 -  VIP 7 DNI
      Miejsca 5-10 -  VIP 3 DNI

Dodatkowe wiadomości na chacie
       Kolejną propozycją są automatyczne wiadomości typu ,,Potrzebujesz pomocy ? Widzisz osobę używającą wspomagacze ? Zgłoś to na [email protected] !,, lub ,, Zapraszamy na nasze forum fragujemy.com aby zapoznać się z życiem serwera i nie przegapić nowych konkursów,,. Wiadomości pojawiałby się w odstępie około 2-3 minut.

Nagrody za czas gry
      W tej propozycji chodzi o to aby gracze którzy mają najwięcej czasu spędzonego na serwerze dostawali punkty za które potem mogli by odbierać nagrody. Zachęciłoby to słabszych graczy którzy nie mają szanse na topkę grać więcej na serwerze. Wniosek o taką nagrodę też by się wypełniało przez forum co spowodowałoby wzrost graczy na forum.

Anty-Rush
      Wielu graczy prosiło mnie abyśmy zrobili na serwerze tak zwany ,,Anty-Rush,,. Przykładowo osoby które po starcie danej rundy biegną od razu na rampę i akurat nikogo tam nie ma szybko mogą wejść na plecy i zabić wiele osób. Jest to strasznie denerwujące, według mnie powinien być wprowadzony anty-rush ale na niezbyt wielką ilość czasu np 20-30 sekund. 

Limit AWP
      Jest to chyba jeden z najbardziej poruszanych tematów na naszym serwerze. Głownie większość głosów mówi by usunąć limit AWP lub zwiększyć go do posiadania maksymalnie 2 snajperek (nie licząc graczy VIP którzy nie posiadają limitu). Moim zdaniem dobrym pomysłem byłoby zwiększenie limitu do 2 AWP ze względu na to że jeżeli serwer jest pełny to nie da się wszystkiego kryć jedną AWP w teamie.

Podsumowanie 
      Myślę że wiele z tych propozycji mogłoby zostać wprowadzonych na nasz serwer i urozmaiciło by to rozgrywkę graczom. oraz pozwoliłyby zwiększyć zainteresowanie naszym fragowym forum. Chciałbym aby jak najwięcej osób wypowiedziało się o tych propozycjach, czy według Was powinny zostać one wprowadzone oraz jak według Was powinny one wyglądać . W komentarzach proponujcie też swoje propozycję odnośnie naszego serwerka. 
      Zachęcam do dyskusji !

*Temat zostanie edytowany jeżeli przybędą nowe propozycję lub dacie pomysł jak zmienić te zamieszczone wyżej. 

• By Espaniol
      Proponuję w pierwszej kolejności oczyścić trochę ten dział na forum i usunąć wszystko związane z FFA i pozmieniać nazwy działów na Mirka 128. 
      Dodać możliwość zmiany drużyny bo bardzo wnerwia jak są 3 osoby na serwerze a ja nie mogę przejść do tero z ct.
      Dodać opcję przechodzenia na specta bo admina trudno zobaczyć w normalnych godzinach a co dopiero o 2/3 w nocy,
  • Create New...