Jump to content

Recommended Posts

Heja,

piszę do was z problemem, który dotyczy mojej klawiatury. Obecnie niektóre przyciski się nie rejestrują czasami a inne pozostają za długo w bottom-outcie (nie odskakują od razu z powrotem na górę).

Klawiatura jest czysta więc o nic nie powinny zahaczać. Z dodatkowych informacji jest to HyperX Alloy FPS RBG i posiadam ją od roku.

Wolałbym ją naprawić niż stracić do gwarancji na jakiś miesiąc:/ 

Dziękuję :D 

• Shoot frag! (+) 2

No i po co ją zalałeś?

• Laugh 4

2 godziny temu, danse. napisał:

No i po co ją zalałeś?

Gdybym siedział przy komputerze z jakimś napojem to by był realny powód xD

Może to kot ją zalał i o tym nie wiesz. Porozmawiałbym z nim na Twoim miejscu. Może było tak, że kociak przysiadł sobie nad nią. Nagle, ni stąd ni zowąd pojawił się kłaczek, a wraz z nim razem ze skurczem żołądka ujście znalazła cała treść obiadku. Jest oczywiście czysto hipotetyczne założenie z mojej strony, ale jakże wysoce prawdopodobne. Po upływie kilku godzin, kiedy już substancja zdążyła przyschnąć, wróciłeś i nagle, jak grom z jasnego nieba klawiatura coraz bardziej przestawała działać w sposób, w jaki był założony jej projekt. Aktualnie, znajdując się w stanie agonalnym dogorywa na Twoich oczach.

• Shock 1
  • Laugh 1

Wyjmujesz wszystkie klawisze, rozbierasz, czyścisz alkoholem izopropylowym i po problemie. Mi jak przestały rejestrować 2 switche, to psiknąłem w nie dezodorantem, żeby nie rozbierać. I działa aż do teraz :D

• Love Frag (+) 1

Teraz, VetraX napisał:

Wyjmujesz wszystkie klawisze, rozbierasz, czyścisz alkoholem izopropylowym i po problemie. Mi jak przestały rejestrować 2 switche, to psiknąłem w nie dezodorantem, żeby nie rozbierać. I działa aż do teraz :D

Switchy nie wyciągnę bo są przylutowane tak solidnie, że prędzej je zniszczę niż naprawię (kochany hyperx) ale z tym alkoholem to dobry pomysł, spróbuję. 

Dzięki :D 

• Shoot frag! (+) 1