Skocz do zawartości
oreo.

[KOSZ] Nowy serwer CS:GO

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

miałem pomysł aby powstał na sieci nowy serwer, na którym nie będzie opcji zabijania przeciwników, lecz będzie liczony czas pokonania mapy. Mógłby to być serwer surf, bh (bunnyhop) bądź kz (skrót od Kreedz - czyli parkour). Spędziłem na takich typów serwerach łącznie coś około 400 godzin, więc czuję do nich mały sentyment oraz można powiedzieć, że bardzo je lubię. Takie serwery są fajne zwłaszcza, że można tam się zrelaksować z muzyką, ścigać się o rekordy światowe w pokonywaniu danych mapek i przede wszystkim dlatego, że uczą one mechanik, z których potem można korzystać podczas gry - na przykład strafing.  Pluginy są w miarę łatwe do znalezienia i pobrania (jedynym problemem może okazać się kz, gdzie najprawdopodobniej nie ma polskiej wersji językowej). 

Co wy na ten pomysł? 

 

  • Ustrzel fraga! (+) 3
  • Serduszko fragowe (+) 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałam na tego typu serwerach, ale fajnie byłoby spróbować ^^ Myślę też, że serwer cieszyłby się popularnością m.in. przez to, że można by było poćwiczyć movement i mieć z tego niezły fun :D 

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jest to dobry pomysł, lecz zrobiłbym to na zmianę z deathrunem. W sensie raz jest mapka deathrunowa, wiadomo chyba o chodzi, następnie wlatuje only BH, czy coś w tym stylu :) 

  • Serduszko fragowe (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł jednakże pierw trzeba się skupić na rozkręceniu obecnych serwerów DD2/Mirage oraz Retake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na DeathRun'a chciałbym wbić (mimo, że mój skill w 1.6 nie był zbyt zadowalający, a dawno nie używałem, tego typu serwera), tylko wiadomo, kto na to hajsy wyłoży..

 

Pomysł jak najbardziej na +.

 

Post edytowany w tym miejscu..

Wiem że w propozycji, chodzi o cs go. Z fartem. ?

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, VetraX napisał:

Myślę, że jest to dobry pomysł, lecz zrobiłbym to na zmianę z deathrunem. W sensie raz jest mapka deathrunowa, wiadomo chyba o chodzi, następnie wlatuje only BH, czy coś w tym stylu :) 

Osobiście nie rozumiem jak deathrun miałby się łączyć z BH, tym bardziej z resztą. Jednak uważam, że to fajny pomysł ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby coś ale ja jednak nadal czekam na trzeci serwer aren :))

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za. Według mnie serwer BH bądź SURF (nie klasyczny, lecz mapy na czas) byłby świetny. Osobiście sporo czasu przegrałem na tego typu serwerach, jakieś tam rekordy wlatywały. Bardzo dobry sposób rywalizacji w którym raczej nikt nie powinien się wkurzać (z wyjątkiem, gdy lecisz na rekord i uderzysz w ścianę.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to nawet całkiem fajny pomysł. O ile serwer surf bh to nudy

to pomysł z parkurem jest całkiem ciekawy. Swego czasu grałem nie raz w różne tego

rodzaju serwery czy to w Garry's Mod, lub cs 1.6. Z chęcią bym sobie to czegoś takiego powrócił ?

Z drugiej strony musiałbym pewnie kolejną masę map poprzerabiać ehh... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem, aż ktoś wyjdzie z taką propozycja. Jestem za!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym pograł na takim lajtowym serwerze, dla mnie pomysł na +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do serwera myślę że dobra propozycja ale, lepsza opcją byłby COD MOD, taki z 4k lvlem oraz ze zmianą klas za lvl oraz jakieś spoko perki i fajne klasy premium chętnie bym rozpisał klasy co by się znajdowały jeżeli były serwer COD MOD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł, jestem ZA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł i na pewno sporo osób by grało na takim serwerze bo to jednak jest sposób na "wychillowanie się" osobiście nie grałem na takich serwerach lecz jestem jak najbardziej za. :D 

 

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że propozycja była w miarę przyjęta. Zacząłem zatem pogłębiać temat kz, gdyż była to najbardziej popularna opcja (znajdują tam się elementy zarówno bh jak i surf). Znalazłem plugin dla serwera, wraz z FaQ z problemami, które mogą wystąpić między innymi pluginami. Mogę linka do tego wysłać na pw.

 

Zamieszczam tutaj linki do filmików na youtubie, gdyby ktoś chciał zobaczyć jak to wygląda (są one stare, ale to chyba nie przeszkadza):

 

 

 

 

Na koniec chciałbym dodać, że mogę pomóc z takim serwerem, czy to przy doborze map, tłumaczeniem pluginu oraz innych sprawach.

Pozdrawiam,

crunchy oreo

 

  • Ustrzel fraga! (+) 2
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jest to bardzo fajny pomysł, sam kiedys bardzo często grałem w takie tryby i chętnie bym do tego wrócił i z pewnością nie tylko ja. Jestem za 😃

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym, aby to był serwer surf.

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem całkowicie za, szczególnie ze ostatnio mój movement nie jest w najlepszej kondycji 😂

  • Serduszko fragowe (+) 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za serwerem bh i przechodzeniem mapki na czas, kiedyś dużo grałem na takim  i z chęcią bym do tego powrócił

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym pograła na takim serwerze, biorąc pod uwagę, że nigdy na takim nie grałam i byłaby to ciekawa opcja na chwilowa ucieczkę z arenek :fg_pepe_great: jestem za 

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zostaje podpięty. Planujemy zamienić serwer RETAKES na jeden z poniższych modów:

  1. AIM / HS
  2. KZ / BH
  3. Deathrun

Zapraszamy do wypowiedzi w temacie. Możecie również oznaczyć reakcje, co ułatwi nam wybór ( 1 opcja - ekstra; 2 opcja - szok; 3 opcja - śmiech ).

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Ekstra 6
  • Szok 1
  • Śmiech 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fg_gun.png

 

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***
 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności