Skocz do zawartości
OLIVIX

[ODDZIELONY] Zanożuj Admina i zrób screena ! - konkurs OM#128 TR

Rekomendowane odpowiedzi

 

.

 

Edytowane przez OLIVIX
  • Śmiech 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Kaymansky420!
      Kolego, z takim nieładem w tym podaniu to jedyne czego możesz się spodziewać, to odrzucenia ;d 
      Proponuję Ci podpatrzeć inne podania "przyjęte", w jaki sposób powinno wyglądać Twoje
       Nie tylko występuje ten bajzel w podaniu, ale dodatkowo założone konto typowo pod podanie. Po udzielaj się troszkę na forum, udowodnij swą zależność na sprawowanej funkcji, którą chcesz osiągnąć, a Twoje podanie ma szansę na powodzenie
      Bo puki co to klapa totalna  
       
    • Przez gr33n hornet ***
      Imię: 
      Aktualny wiek: 
      Staż gry w Counter-Strike 1.6: zaczynam po 10letniej przerwie ale bylem juz adminem na kilku serwerach w tamtych czasach i cos jeszcze pamietam
      Nick na serwerze: gr33n hornet ****
      Staż gry na serwerze: krotki moze byc 4h
      Godziny w jakich grasz na serwerze: rozne
      Link do wykresu aktywności na serwerze: [ STATYSTYKI SPRAWDZISZ NA GAMETRACKERZE ]
       
      Czy posiadasz aktywną usługę typu V.I.P: TAK / NIE [ JEŚLI MIAŁEŚ, NAPISZ ]nie
      Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [ LINK DO TWOICH BANÓW NA bany.fragujemy.com ] / NIE nie
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK [ JEŚLI POSIADASZ INNE DOŚWIADCZENIE, OPISZ JE ] / NIE posiadam info o adminowaniu
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK / NIE mysle ze tak
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]
      ...mysle ze wieczorami czasem brak admina a lubie wlasnie wieczorem pograc i wylapac kogos kto gra nie ferr ...lubie porzadek i duza ilosc osob na serwerze ...sam widzialem gdy nie ma admina i sa glosowania map na jakich mapach jest wiecej osob graczy Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: TAK [ WSKAŻ, JAKA BYŁA PRZYCZYNA ] / NIE Nie
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike 1.6. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198019190218/
    • Przez Fist
      Skarga na: Rzygulak
      Dlaczego składasz skargę: Niby zaraziłem kogoś przez tekstury
      Nick z gry: Fist
      Nick osoby oskarżonej: rzygulak
      Data zdarzenia: 22.29 05.02.2024
      Opis zdarzenia: Jak by to napisać dupe przypiekło dziecku  jak mu pisalem że nie zwraca uwagi na to jak bluzgaja  aż do dziś do teraz byłem matką zombi ,,, i gracze mnie wpychali do kampy ale poczekajcie 10 minut wczesniej jak nie był na niewidce spamował tym i tym sposobem dostałęm bana za zarażanie przez tekstury  czekam dziecko na twoją wypowiedz  

      Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności