Jump to content
Unnamed

[PRZYJĘTE] Podanie na admina - [UnnameD]

Recommended Posts

Nick na TS3: UnnameD
Doświadczenie na tym stanowisku: Własny TS3, Były Admin na kilku serwerach TS3, więc coś wiem  
Godziny funkcjonowania na serwerze TS3: Aktualnie od rana 11:00 / 12:00  - 22:00 (z przerwami oczywiście)
Argumenty przemawiające za tym, dlaczego chciałbyś posiadać tę funkcję: Doświadczenie. Jestem osobą z reguły spokojną (proszę się nie śmiać). Potrafię łagodzić spory, no i godziny, w których jestem dostępny są raczej całkiem przyzwoite. 
Inne informacje o sobie, uwagi: Lubię "poszczelać" karabinami ;) 

Edited by Unnamed
  • Shoot frag! (+) 3
  • Love Frag (+) 5

Unnamed na admina ts3 nikt o tym nie mówi ale każdy potrzebuje. Wiem że mam mało do gadania w tym temacie ale jestem za.

Edited by Not_WKN
  • Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 1

Jak najbardziej na tak:

Unnamed całe życie przesiaduje na tym ts3 i pomaga nowym użytkownikom.  Nie ma się do czego przyczepić...

Wiek oraz doświadczenie także na plus.

• Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (+) 1

Tak, bardzo pozytywny facet. ? 

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 1

Drogi Pawle, z uwagi na to, że prosiłam Cię o to żebyś złożył to podanie od dłuższego czasu (jestem świadkiem jak prowadziłeś własnego ts, ogarniasz dużo rzeczy, jesteś dostępny w fajnych godzinach, masz dobry kontakt ze sporą ilością użyt(kow)ników na ts3) pragnę powitać Cię w Naszej małej społeczności Adminów TS3.

Twoje podanie zostało przyjęte.

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By BELLA CIAO
      Imię: Marcin
      Aktualny wiek: 16
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: Około 1,5 tysiąca godzin

Nick na serwerze: BELLA CIAO
      Staż gry na serwerze: od sierpnia 2019
      Godziny w jakich grasz na serwerze: 14-22
      Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/bella ciao/193.33.176.61:27015/
      Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: NIE
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK 
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Osobom łamiącym regulamin zwracam uwagę w sposób opanowany i ostrzegam przed konsekwencjami ( co nie zawsze pomaga... ). Nie było na mnie żadnych skarg - na serwerze nie robię sprzeczek, bo jestem opanowany. Na serwerze gram od długiego czasu i nie tak wcale mało, bo godzin na serwerze mam około 250. Często jest tak, że żadna osoba z administracji nie jest dostępna, a na serwerze przebywa osoba nie rozumiejąca słowa regulamin. Wziąłem pod uwagę odpowiedzi z poprzedniego podania - zacząłem się udzielać na serwerze ( myślę, że większość osób to potwierdzi  ) oraz staram się być aktywny na forum ( co chyba w miarę wychodzi ). Rozpoznanie cheatera czy osoby łamiącej regulamin to dla mnie żaden problem. Pozdrawiam

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198206727035
    • By BLUE
      Nick na Discord wraz z ID: BLUE#9414
      Doświadczenie na tym stanowisku: Spore prowadziłem jak i pomagałem w prowadzeniu serwerów Discord
      Godziny funkcjonowania na serwerze Discord: Cały Dzien
      Argumenty przemawiające za tym, dlaczego chciałbyś posiadać tę funkcję:
      - Posiadam spore doświadczenie
      - Chciałbym pomóc w ogarnianiu serwera.
      - Spędzam sporo czasu na discordzie. 
      Inne informacje o sobie, uwagi: --
  • Create New...