Jump to content
Quba

[ODRZUCONE] Zniewaga dM Teamu

Recommended Posts

Skarga na:  admina 
Nick podczas gry: Quba
Nick osoby oskarżonej: UnnameD
Dlaczego składasz skargę: Składam skargę grupową, ponieważ nie tylko ja, ale również low, Gyvy i hawajska poczuli się urażeni. Wszystkich nas to dotknęło...
Data zdarzenia: 26 sierpnia, rok 2020, godzina orientacyjna: okolice godziny 13.00
Opis zdarzenia: Dzisiaj złożyłem podanie na administratora. Mati grzecznie mi wyjaśnił, że przez komentarze moich kolegów zostało uznane jako spam. Jednak przed rozmową z Matim byliśmy na innym kanale ts3, gdzie był obecny UnnameD. Chcieliśmy razem z nim i innymi normalnie pogadać, pośmiać się, pograć. Jednak w momencie kiedy powiedzieliśmy siema, to on rzekł: "Kur*a wypier*alać debile". Strasznie nas dziwi, dlaczego UnnameD normalnie z nami rozmawiał ( jak z dobrymi kolegami) w dniu meczu Bayern-PSG. Był wtedy też WKN, który jest obiektywny, szczery i nie jest fałszywy, PlaTyna również z nami normalnie rozmawia, grał nawet turniejowego. Często rozmawiamy z Getem, z którym bardzo przyjemnie wchodzi się w dłuższe rozmowy, bo każdego wysłucha i nie banuje za wszystko. Nie jesteśmy w stanie zrozumieć, dlaczego UnnameD i Leaviel tak nas nie lubią, oraz wejście na kanał ts3 do nich (gdzie nie ma hasła), kończy się kickiem i wyzwaniem nas.
Dowód: Żadnego dowodu w postaci dema nie mamy, nie sądziliśmy, że zacznie się tak odzywać, uważaliśmy go za naszego dobrego kolegę. Jednak posiadamy zrzut ekranu nie z ts3, ale z rozgrywki na serwerze, kiedy to wbił i nazwał nas stulejami.

Counter-strike  Global Offensive Screenshot 2020.08.07 - 11.23.58.21.png

Edited by Quba
  • Shoot frag! (+) 1
  • Laugh 9

Dodam tylko jako jeden z uczestników zdarzenia , że nie pierwszy raz jesteśmy ofiarami ataku słownego ze strony administracji , mimo , że nie używamy względem ich niecenzuralnych słów . Miesiąc temu gdy po zapytaniu ,, Czy grasz w szachy " otrzymaliśmy muta na 7 dni , w następstwie muta na pisanie , za zapytanie z jakiego powodu . Udaliśmy się na ts3 obecnych tam było wielu adminów , gdyby byli uczciwi względem nas i serwera , sami zgłosili by wyższej instancji w jaki sposób zostaliśmy potraktowani . Mianowicie zwyzywani od Debili Jeb... , zaczęto mówic ,, chyba że chcecie się spotkać na żywo i obsrac zbroję " , rzecz jasna mówię o słowach leaviela i somehowa , czy taki obraz powinni przedstawiać 20sto  letni udzie , cały  czas mówione jest nam że jesteśmy niedojrzali , czy obrażanie kogoś jak w gimnazjum jest dojrzałe ?? Już nie wspominając jak otrzymałem kicka za rzucenie smoke na pałac , czy też iście bez shifta na pałacu , następnie admin napisał że jeszcze raz i będzie ban , może mnie zbanowac za co chce i nie musi się tłumaczyć . Nie robimy tą skargę tak nazywanej gównoburzy  , Tylko mamy nadzieję że coś się zmieni , ponieważ przez takie zachowanie serwer traci graczy , a sam w sobie jest super .

Dobra, aż muszę się wtrącić do sprawy bo byłem przy obu dzisiejszych sytuacjach.

Po pierwsze, napisałeś dzisiaj podanie, no okej. Nikt nie ma prawa Tobie zabronić pisać podania na admina. Jednak no zachowanie i komentarze twoich kolegów sięgały dna, chodzi tu o ich bezsensowne teksty pod Twoim podaniem - ,,NECH ŻYJE QUBA !!!,, Co to jest? Przedszkole?. Nie powinieneś się także wypowiadać pod swoim podaniem, powinieneś się cieszyć, że nie dostałeś warna. @ GET  jako Właściciel Sieci postanowił odczucić Twoje podanie, nie wypowiadam się dokładnie z jakiego powodu gdyż nie jestem pewny ale na pewno miał odpowiedni powód do odrzucenia go.

Po drugie, sprawa ts-a... Przyszliscie na kanał po czym zostaliście raz wyproszeni i wyrzuceni, wróciliście, nie dziwie się, że mogły komuś puścić nerwy no ale nie róbcie afery o słowa ,,wypierdalaj,,.  Robicie nie potrzebną gówno burze jak dla mnie, zaczęliście mi i @ Mati.  gadać jaki to @ Leaviel  i @ Unnamed  są niedobrzy, źli i normalnie najgorsi ludzie na świecie. 

@ Quba  ydaję mi się, że on to ,,stujeki,, powiedział do całego serwera a wy tylko szukacie na siłę dowodu. Było to też według mnie powiedziane w formie żartu...

1 godzinę temu, mateusz w napisał:

Miesiąc temu gdy po zapytaniu ,, Czy grasz w szachy " otrzymaliśmy muta na 7 dni , w następstwie muta na pisanie , za zapytanie z jakiego powodu .

Tak trudno ryja otworzyć wcześniej? Widocznie coś tu kręcicie skoro dopiero po takim czasie o tym mówicie, ale niech @ Leaviel  się wypowie bo mówiliście na ts-ie, że to jego mute.

1 godzinę temu, mateusz w napisał:

zaczęto mówic ,, chyba że chcecie się spotkać na żywo i obsrac zbroję " , 

A w tej bajce były smoki? Dowody proszę, że @ Unnamed  lub ktoś inny tak do was powiedział dzisiaj bo sobie tego nie przypominam.

Kolejną sprawa jest dlaczego wy nas obwiniacie za VAC-a @ somehoww ? Do nas sie przyjebaliście, że kogoś takiego trzymamy na sieci....  Przyszliście na ts3 dzisiaj z pretensjami, kogo my na adminów przyjmujemy... To nasza wina? 

Podsumuje to krótko... Tyle dzisiaj naopowiadaliście, tyle mówiliście, jacy my źli i ogólnie do dupy, że coś się stało miesiąc temu a zapytam tak... Gdzie dowody na to wszystko? I przestańcie robić gówno burzę o byle pierdołę, rozumiem mogliście poczuć się urażeni słowami ,,wypierdalaj,, ale czego nie rozumiesz jak cie początkowo grzecznie wypraszamy a ty wracasz? Byłeś wywalony z kanału? Oczywiście, że tak... Wróciłeś? Oczywiście! 

Pozdrawiam

Pogromca uśmiechów dzieci :( 

• Shoot frag! (+) 6
  • Love Frag (+) 1
  • Laugh 1

Czegoś chyba nie rozumiem... Dlaczego skarga tego typu znajduje się w dziale dotyczącym CS? Z tego co widzę to wszystko odbywało się na TS, a on ma osobny dział i to tam powinno się to całe "wyjaśnianie sprawy" odbywać, chociaż moim zdaniem to nie ma nawet czego wyjaśniać, bo cały ten temat to wielka kpina.

• Shoot frag! (+) 6

Co było jakiś czas temu? Wchodziliście mi na kanał PRYWATNY (gdzie nie muszę mieć hasła). Zostaliście wyproszeni. Weszliście ponownie, zostaliście wyrzuceni, gdzie wyraźnie powiedziałem wam, abyście nie wchodzili do mnie na kanał. Również otrzymaliście (2 osoby z waszej ekipy) bana od naszej kochanej opiekunki TS3. 

Wchodzicie na kanał PRYWATNY do mnie od razu po odrzuceniu Twojego podania na forum, więc nie miałem ochoty was słuchać i waszych żalów bo nie chcę.  Jeśli chcecie porozmawiać z jakimś adminem napiszcie mu na PW i poczekajcie sobie na innym kanale.

Powiedziałem do was. "Debilami jesteście? Wy********ć" i dostaliście kicka. Takie słowa padły z moich ust. Dlaczego? Proste - ILE MOŻNA ?!?!?!?!?

Ile razy można wam powtarzać, że ktoś nie życzy sobie waszej obecności na tym kanale.

Wasze zachowanie jest idiotyczne i kompletnie niepoważne. Nie będę się patyczkował z takimi ludźmi jak wy, bo szkoda na to czasu.

Co do "siema stuleje": Nie wyciągaj z kontekstu tego, ponieważ jakbyś był uważny w 3/4 przypadkach tak witam się na serwerze gdy wchodzę, z czego prawie każdy odpowiada albo normalnie np. Cześć albo prześmiewczo "cześć stulejarz", "Pan maruda", "Niszczyciel dobrej zabawy". 

Oszczędźcie już sobie tego. Mi się nie chce bawić z wami w żadne dramy. Nie będę więcej zniżał się do waszego poziomu.

Jest to mój ostatni post w kierunku waszej ekipy jak i każdego z osobna. Nie będę tracił na was czasu i nerwów bo jest to nie warte zachodu. Żegnam i nie pozdrawiam.

• Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (+) 3
  • Confused 1

Przenoszę do odpowiedniego działu, w związku z tym proszę o zabranie głosu @ moonlight .

Spoiler

Co do przebywanie na kanale prywatnym bez zgody jego właściciela Regulamin TeamSpeak 3 stawia sprawę w sposób jednoznaczny. Jakby nie patrzeć [kanał] to jego przysłowiowe 4 ściany.

• Shoot frag! (+) 2

Tak jak @ maks0033  i @ Unnamed  powiedzieli, jeśli chodzi o ts 3 dzieli się on na kilka sekcji, począwszy od administracyjnej kończąc na prywatnej. "STREFA PRYWATNA" nie musi mieć hasła, niektórzy po prostu mieć go nie chcą. CO NIE ROBI Z TEGO KANALU PUBLICZNEGO. Skoro właściciel kanału mówi Wam, że macie wyjść to wychodzicie. Sprawę załatwiajcie w innej sekcji; administracyjnej, publicznej, bądź help roomie.

Z mojej strony 3 z was dostało bana 2krotnie za to samo. Skoro za pierwszym razem go dostaliście i widzieliście doskonale za co (powód był wpisany dla każdego ten sam) to dlaczego powtarzacie? Nie zawsze jestem na ts, nie zawsze Was zbanuje, ale teraz ani trochę nie dziwię się, że zostały w waszą stronę wypowiedziane takie słowa, bo ILE MOZNA? Szukacie dziury w całym, sami prowokujecie swoim zachowaniem innych. Robicie tu burdel, nie jesteście pierwszymi takimi osobami na tej sieci i generalnie mówiąc większość kończy tak samo. Jeśli chcecie tu grać to proponuje dać se siana.  

Pozdrawiam.

• Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (+) 7

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

Privacy Policy