Skocz do zawartości
Quba

[KOSZ] Quba

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kuba
Aktualny wiek: 15
Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive:  1000 godzin

 

Nick na serwerze: Quba
Staż gry na serwerze: 143 godziny
Godziny w jakich grasz na serwerze:  9-12       20-23
Link do wykresu aktywności na serwerzehttp://rank.fragujemy.com/?page=profiles&profile=STEAM_1:0:176920810&server_group=0


Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK  http://sbans.fragujemy.com/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:0:176920810&Submit
Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK, od 3 lat jestem w zarządzie dm Teamu
Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK 
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem

1. Jestem optymistycznie nastawiony do gry, jestem radosny.

2. Jestem lubiany na serwerze.

3. Posiadam umiejętność uspokojenia napiętych sytuacji.

W przeszłości popełniłem kilka błędów, których żałuję. Mam nadzieję, że nikt mi tego nie pamięta oraz że mój wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, mimo tego, że mam tylko 15 lat.

 

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198314107348

  • Serduszko fragowe (+) 3
  • Karambit w plecy (-) 4
  • Śmiech 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jestem jednym z stałych graczy na serwerze , jestem znany administracji z swojej obiektywności , niebywałej kultury osobistej , zawsze potrafiłem skarcić nawet kolegę . Jako Dyrektor do spraw operacyjnych DM TEAM mogę z czystym sumieniem stwierdzić , że jest to godna kandydatura . Lepszego admina to ze świeczką szukać . W DM TEAM Kuba sprawdził się celująco , sumiennie wypełniał obowiązki Prezesa Poszukiwań Młodych talentów DM TEAM ,  Ile młodych talentów dzięki jego osobie DM TEAM pozyskał ciężko zliczyć , jest skromny , zawsze służy pomocną dłonią , jestem pewien że takim będzie Adminem , ręczę za jego osobę .                                                Niech Żyje !!!!!!!!!!!!!

  • Serduszko fragowe (+) 2
  • Śmiech 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzę kolegę z serwera. Bardzo mądrze udziela się w sprawach najbardziej dotyczących przyszłości serwera. Próżno szukać kandydata lepszego od niego. Uważam, że jest lepszy niż większość administracji na tym serwerze, głównie przez jego obiektywność. Ma doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą serwerów zdobytą na stażach na serwerach takich jak: katujemy.eu oraz uwujka.pl
Jest bardzo skrzętnym kandydatem i myślę, że jego kadencja będzie złotym okresem dla serwera.
 

  • Serduszko fragowe (+) 2
  • Śmiech 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po waszym głupim zachowaniu, które nie raz powtarzało się na serwerze razem z twoim udziałem i robieniu na Ts3 dymu o to, że któryś z was dostał zasłużonego bana czy muta jestem na NIE.

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Ekstra 1
  • Szok 3
  • Smutek 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem potraktowania mojej wypowiedzi w kategoriach kabaretowych , napisałem szczerą prawdę . Mam prawo napisania swojej opinii jak każdy gracz , prosiłbym o traktowanie poważnie mojego zdania . 

  • Serduszko fragowe (+) 2
  • Karambit w plecy (-) 1
  • Śmiech 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NECH ŻYJE QUBA !!!

Według mnie byłby dobrym adminem , ma doświadczenie i jest dojrzały jak na swój wiek. W DM TEAM się  sprawdzał. Ze względu na jego dobry humor byłby jednym z lepszych adminów.

  • Serduszko fragowe (+) 1
  • Karambit w plecy (-) 1
  • Śmiech 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, P1xa napisał:

Po waszym głupim zachowaniu, które nie raz powtarzało się na serwerze razem z twoim udziałem i robieniu na Ts3 dymu o to, że któryś z was dostał zasłużonego bana czy muta jestem na NIE.

P1xa, dziękuję za opinie i wypowiedź. Chciałbym dodać, że się zmieniłem. Świadczy o tym to, że odkąd gram na poważnie, to nie dostałem żadnego bana. Na ts3 przychodzimy pogadać, pośmiać się. Jednak bardzo Cię lubię, dlatego cieszę się, że się wypowiedziałeś.

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to chciałem się wypowiedzieć fajnie, ale łapie mnie cringe jak czytam co piszą wyżej i nie wiem czy brać to na poważnie XD Osobiście Cię lubię, ale wydaje mi się, że jeszcze nie czas na admina 

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Fakerz napisał:

Szczerze mówiąc to chciałem się wypowiedzieć fajnie, ale łapie mnie cringe jak czytam co piszą wyżej i nie wiem czy brać to na poważnie XD Osobiście Cię lubię, ale wydaje mi się, że jeszcze nie czas na admina 

Fakerz, wypowiedzi moich kolegów są szczere. Nie pisali tego dla beki, nic im nie kazałem pisać. Bardzo dziękuję za twoją opinię, również bardzo Cię lubię :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę jesteście niepowazni. Wasze zachowanie jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Pisałem już w poprzednim podaniu, moim zdaniem dla każdego z waszej ekipy nie ma miejsca na serwerze w szeregach administracji. Wielkie NIE.

Nie jest to w najmniejszym stopniu poważne. Nie zasługujecie również na poważne traktowanie pokazując swoje zachowanie. Od teraz wyrobiłem sobie już opinię względem was. 

  • Śmiech 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności