Jump to content
Żywy

[PRZYJĘTE] Podanie na supporta - Żywy

Recommended Posts

Nick jakiego używasz: Żywy
Staż gry na serwerze: Generalnie na GTA V spędziłem trochę czasu, zdecydowanie więcej na Armie 3, której system wygląda bardzo podobnie jeżeli chodzi o miasta RP. Jakieś 3 do 5 tysięcy godzin przegrałem na projektach GTA SA:MP, z czego w znanych typu Genius-RP pełniłem funkcję supporta. Byłem współzałożycielem dwóch, bądź trzech innych serwerów, jednak nazw już niestety nie pamiętam ze względu na to, iż było to lata temu. Na GTA V nie miałem jeszcze okazji pełnić funkcji supporta, więc system komend itp jest mi najprościej w świecie mówiąc obcy. Jednak jestem osobą, która szybko się uczy i dostosowuje do społeczności, czy tez systemu gry. 
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcje na GTA V?:  NIE, wyłącznie na SA-MP
Znajomość komend oraz funkcji supporta:  Komend NIE, funkcji supporta TAK

Oceń znajomość oraz swoje możliwości na GTA V: 5/10  (Jak już wspomniałem wyżej, mam ubytki w znajomości komend).
Godziny w jakich grasz: 16:00 - 02:00
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Supportem: [MINIMUM 3 ARGUMENTY]
- Jestem opanowaną osobą, która nie pozwala sobie wejść innym na głowę. Nie wchodzę w  durne, czy też zbędne dyskusje, które tak naprawdę do niczego nie prowadzą poza kłótnią, rzucaniem mięsem, czy zmarnowaniem czasu.
- Mówię szczerze co myślę i nie owijam w bawełnę, taki już po prostu jestem i tak zostałem wychowany. Nie jestem typem "lizodupa", który będzie kadził osobom pełniącym wyższe stanowiska.  Jeżeli mam Ci coś do powiedzenia, to Ci to po prostu powiem, nie publicznie, ale prywatnie. 
- Cenię sobie punktualność i systematyczność w ludziach, dlatego też wymagam od siebie tego samego.
- Szybko się uczę i dostosowuje do otoczenia, w którym przychodzi mi spędzać wolne, czy też te zajęte chwile.
- Posiadam radar, który wykrywa nowotwory społeczne. Wszystkie przygłupy w maskach grających rolę "odpowiedzialnej, skromnej, kulturalnej osoby", same się rozpracują zamieniając ze mną dwa zdania. Już niejeden raz dochodziło do sytuacji, gdzie osoba, która była bardzo szanowana na danym projekcie weszła ze mną w konflikt, oczywiście nie z mojej winy, czy próby prowokacji z mojej strony, po prostu właśnie to jest ten radar, że nic nie muszę tak naprawdę robić ^^". Wtedy pokazała swoje prawdziwe oblicze i koledzy z niedowierzaniem jej zachowania przechodzili do stałego zbanowania ów oponenta ^^".

• Love Frag (+) 2

Wstrzymuję podanie ?

• Love Frag (+) 1

I co z podaniem, bo widzę, że inne są rozpatrywane?

Plusy:

• Dostępność
  • Radar

Myślę, że po takim stażu w GTA SA:MP poradzisz sobie tutaj. Nie widzę przeciwwskazań. Zapraszam na rozmowę.

• Shoot frag! (+) 1

Przyjmuję.

Jak będziesz miał czas, to zapraszam po rangi na discordzie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By BELLA CIAO
      Imię: Marcin
      Aktualny wiek: 16
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: Około 1,5 tysiąca godzin

Nick na serwerze: BELLA CIAO
      Staż gry na serwerze: od sierpnia 2019
      Godziny w jakich grasz na serwerze: 14-22
      Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/bella ciao/193.33.176.61:27015/
      Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: NIE
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK 
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Osobom łamiącym regulamin zwracam uwagę w sposób opanowany i ostrzegam przed konsekwencjami ( co nie zawsze pomaga... ). Nie było na mnie żadnych skarg - na serwerze nie robię sprzeczek, bo jestem opanowany. Na serwerze gram od długiego czasu i nie tak wcale mało, bo godzin na serwerze mam około 250. Często jest tak, że żadna osoba z administracji nie jest dostępna, a na serwerze przebywa osoba nie rozumiejąca słowa regulamin. Wziąłem pod uwagę odpowiedzi z poprzedniego podania - zacząłem się udzielać na serwerze ( myślę, że większość osób to potwierdzi  ) oraz staram się być aktywny na forum ( co chyba w miarę wychodzi ). Rozpoznanie cheatera czy osoby łamiącej regulamin to dla mnie żaden problem. Pozdrawiam

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198206727035
    • By BLUE
      Nick na Discord wraz z ID: BLUE#9414
      Doświadczenie na tym stanowisku: Spore prowadziłem jak i pomagałem w prowadzeniu serwerów Discord
      Godziny funkcjonowania na serwerze Discord: Cały Dzien
      Argumenty przemawiające za tym, dlaczego chciałbyś posiadać tę funkcję:
      - Posiadam spore doświadczenie
      - Chciałbym pomóc w ogarnianiu serwera.
      - Spędzam sporo czasu na discordzie. 
      Inne informacje o sobie, uwagi: --
    • By zmk
      Imię: Mikołaj
      Aktualny wiek: 16
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 1,632

Nick na serwerze: zimek
      Staż gry na serwerze: 109h
      Godziny w jakich grasz na serwerze: popołudniowe/nocne
      Link do wykresu aktywności na serwerze: [ LINK DO RANKINGU ] https://www.gametracker.com/player/Zimek/54.37.238.78:27015/

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie - http://sbans.fragujemy.com/index.php?p=banlist&searchText=zimek
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: Nie
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: Tak
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: W miarę czesto gram na arenach, jestem w stanie określić czy dany gracz używa wspomagaczy typu wh/aimbot lub innych, chcę pomóc sieci Fragujemy.com w jej rozwoju poprzez konsekwentne oraz sprawidliwe adminowanie.

Oświadczam, że w pełni świadomie składam podanie na admina na serwerze: ARENA 128 TR 
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/zimek1337/
  • Create New...