Jump to content
H0pE

[ROZWIĄZANY] Premium - ZM

Recommended Posts

Cytat

Forma zapłaty: sms
Data złożenia zamówienia: 09.08.2020 - 19:29 

Nazwa zakupionej usługi: PREMIUM

Dane identyfikacyjne usługi: Nie wiem co tu wpisac, to raczej nieistotne ale nick .HOPE

Serwer, którego dotyczy problem: Zombie mod cs 1.6
Opis problemu: To tak.. od wczoraj nie działa mi dodawanie granatów na początku rundy oraz wyświetlanie hp+ reszta przywilejów oprócz 150hp+2 pancerza. Myślałem ze premium mi sie po prostu skończyło więc dokupiłem wczoraj ponownie lecz problem dalej trwa :P, a przy nicku wyświetla się napis (PREMIUM) ale w tabeli go już nie ma 

Uwagi

Edited by H0pE

Cześć,

Widzę brak umiejętności czytania podstawowych informacji zawartych w naszym sklepie.

Po 1. Premium nie posiada tego, co V.I.P.

Po 2. Zakupiłeś 2 sierpnia V.I.P'a na 7 dni, który skończył się 9 sierpnia - nic dziwnego, że straciłeś część przywilejów.

Po 3. Przed dokonywaniem zakupów zachęcam do dokładnego czytania opisu usług -> http://sklep.fragujemy.com/?p=fgshop&s=736&u=1428

Dodam od siebie, że wyraźnie jest napisane,  iż Premium współdziała z usługą V.I.P, co jeszcze bardziej powinno skłonić Cię do myślenia.

1 godzinę temu, H0pE napisał:

Dane identyfikacyjne usługi: Nie wiem co tu wpisac, to raczej nieistotne

Jeśli nie byłoby istotne, to byśmy nie wpisali takich rzeczy do wzoru.

Pozdrawiam

Oh już rozumiem.. moje niedopatrzenie, temat do zamknięcia i przepraszam za kłopot. 

Zgłoszenie techniczne zostało rozpatrzone.

Problem został rozwiązany przez wsparcia techniczne.

---

W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami ponownie!

Pamiętaj, że wsparcie techniczne jest do Twojej dyspozycji w dni powszednie w godzinach 12 - 20.

[!] W nagłych przypadkach, prosimy o kontakt poprzez e-mail: kontakt[at]fragujemy.com | [at] = @

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By eggs eggs tention
      Forma zapłaty: sms 
      Data złożenia zamówienia: 17.1.2021

Nazwa zakupionej usługi: premium
      Dane identyfikacyjne usługi: nick: SPALONY DZIK

Serwer, którego dotyczy problem: np. CS 1.6 - Zombie INFECTION
      Opis problemu: kupiłem premium dostalem bana i zmieniłem nick  wpisuje nowy nick i nie dostalem premium z tamtego nicku 
      Uwagi: 
    • By eggs eggs tention
      Forma zapłaty: przelew / paypal / psc / sms 
      Data złożenia zamówienia: wpisz tu orientacyjną godzinę oraz datę przy składaniu zamówienia

Nazwa zakupionej usługi: np. V.I.P czy rezerwacja slota
      Dane identyfikacyjne usługi: wpisz tu jakieś dane wprowadzone przy zakupie usługi, np. nick lub steam:id

Serwer, którego dotyczy problem: np. CS 1.6 - 4FUN
      Opis problemu: opisz dokładnie i zwięźle problem; pamiętaj, że opis musi być czytelny i zrozumiały
      Uwagi: w tym miejscu możesz zawrzeć dodatkowe informacje, niezawarte powyżej, np. zdjęcie z błędu lub potwierdzenie zakupu usługi
    • By Eso Be
      Forma zapłaty: przelew  sms 
      Data złożenia zamówienia: 17.06.2020 od 19 do 20 mniej więcej numer telefonu też mogę podać jeśli to przyspieszy weryfikację.

Nazwa zakupionej usługi: vip pro i premium
      Dane identyfikacyjne usługi: Eso Be wpisałem hasło do vip pro **** a do premium *****ponieważ system nie akceptował tego samego hasła - * 1 liczba

Serwer, którego dotyczy problem: cs 1.6 zombie mod
      Opis problemu:  ogólnie problem wygląda tak około 19-20 zakupiłem na zombie modzie vipa pro pograłem z kilka minut i byłem zainteresowany premium. Przy zakupie vipa pro musiałem wpisać hasło wpisałem 1322 i to hasło działało, nastepnie jak zakupiłem premium  żeby mieć kamizelke i podałem hasło 1322 system nie akceptował więc wpisałem 13222 teraz server nie dopuszcza mnie do gry występuje problem z logowaniem błędne hasło lub nick a wszystko się zgadza.
      Uwagi:  Brak
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy