Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Ja tylko chciałem powiedzieć, że jako forum to jest jedna wielka porażka. Jedyne co was trzyma to brak konkurencji... Właściciel, który normalnie rozmawia na ts a następnego dnia daje perma adminowi o temacie: "Oszustwo oraz skandaliczne zachowanie przy odebraniu rang". Chłop nie miał z tym praktycznie styczności ale dobra. Uważajcie tylko, żeby dupska wam nie pękły XD Zachowujecie się jakbyście byli najważniejsi. Wyjmijcie ten kij z dupska. FFA jest od zabawy a nie od mutowania osób które pytają się czy ktoś gra w szachy. Nie powiem, świetnie się dobrało. Właściciel, który woli chłopaków, administracja, która się podlizuje aby zdobyć sobie pozycje. Przełożeni to w większości zawistne polaczki próbujące sobie ulżyć czy też wyżyć się na kimś. Jak nie ma za co zbanować to się pisze do innego admina i wręcz prosi aby upierdolić go za byle co... Prawda PLATYNA? SOMEHOW - właściciel serwera, który prowokuje oraz wyzywa graczy niecenzuralnymi słowami nie mówiąc o nadużywaniu swoich praw (zmiany nicka, zmiana grawitacji itp.) XD Nie będę już pisał o leavielu, ostatnio dało się z nim pogadać a potem powrót do normalności :) Niestety nie mam więcej ss bo nie sądziłem, że zdaje się z tak dwulicowymi skurwysynami. Mam tylko nadzieje, że to KURESTWO jak najszybciej upadnie także pozdrawiam serdecznie, idźcie lizać sobie dupy, dostaniecie to na co zasługujecie. Community całkiem spoko tylko szkoda, że jesteście takimi nieudacznikami w prawdziwym życiu :) . Śmiało, usuń ten temat, prawda boli, prawda? 

 

[23:01] 

"Mówie wlasnie, ze my wszyscy to wiemy

Ale cieszę sie ze uwzgledniles te szachy, wygladalo to tak ze sie zapytaliśmy grasz w szachy , po czym polecial mute od leaviela, a gdy sie spytalismy za co mute, ban na pisanie od somehowa frajera dzieciaka ktory lize dupe
Chociaz mi najbardziej was szkoda, disneya i ciebie ze permy macie,  jak wy nie gracie ja juz na ten serwer nie wbije

Bo ty od poczatku popierales nasze zdanie, widac bylo ze disney tez tylko mial admina a wiadomo ze jakby powiedzial prawde to by bylo zle, jako jedyny nie rozdawał banow na lewo i prawo"

20200719182106_1.jpg

20200723204812_1.jpg

  • Serduszko fragowe (+) 2
  • Śmiech 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że byłem tutaj chwilę, także wypraszam sobie teksty typu:

8 minut temu, liquZz napisał:

Przełożeni to w większości zawistne polaczki próbujące sobie ulżyć czy też wyżyć się na kimś. Jak nie ma za co zbanować to się pisze do innego admina i wręcz prosi aby upierdolić go za byle co...

Dziecko, bardzo się mylisz. Nie pozdrawiam.

  • Ustrzel fraga! (+) 5
  • Serduszko fragowe (+) 2
  • Śmiech 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak? To zapytaj się kolegów jak było. Ciekawe co ci powiedzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę nikogo pytał, po raz kolejny napiszę, że bardzo się mylisz. Dominik, wszystkie serwery, wpakowałeś do jednego wora. Tutaj zrobiłeś błąd. Dlatego jeśli masz trochę kultury i dobrego wychowania, powinieneś przeprosić i założyć odpowiednie skargi itp.

  • Ustrzel fraga! (+) 2
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil, co ty pierdolisz? Nie mów mi po imieniu bo nawet nie znam twojej osoby. Chyba cię coś boli jak myślisz, że będę grał na tym kurwisku

  • Śmiech 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziecko, dobranoc.

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Śmiech 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NARA

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź w pokoju, krzyż na drogę, amen.

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 1
  • Śmiech 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie, kto tu zaprezentował swój niski poziom to Ty, marny człowieczku... Typowy płacz kumoterstwa, bo "koleżka" dostał SŁUSZNEGO bana. 

 

Godzinę temu, liquZz napisał:

Chłop nie miał z tym praktycznie styczności ale dobra

 

Nie? Nie namawiał Was do oszustwa w konkursie? Tak na dobrą sprawę NIE DOSTAŁBY bana, gdyby nie JEGO szczeniackie zachowanie na TS3. Skończyłoby się jedynie na zabranych flagach. Ale oczywiście ziomeczky muszą robić awanturę i bronić koleszkę, który sam ryja nie potrafił otworzyć i powiedzieć "przepraszam".

 

Godzinę temu, liquZz napisał:

Właściciel, który woli chłopaków

 

A co Cię interesują czyjeś sprawy łóżkowe??? 

 

Godzinę temu, liquZz napisał:

administracja, która się podlizuje aby zdobyć sobie pozycje

 

To bardzo ciekawe, bo od 8.5 roku jeszcze nie mieliśmy ani jednego takiego przypadku. Bardzo często mamy różne poglądy na pewne sprawy i zawsze dochodzimy do konsensusu, ciekawe dlaczego? Może dlatego, że administracja - wbrew opinii plebsu - jest zdroworozsądkowa? Każdy kto mnie zna doskonale wie, że ja wręcz oczekuję żeby ktoś posiadał własne zdanie. Byleby merytorycznie było, a nie tak jak w tym temacie pierdolenie o szopenie i zaglądanie komuś w spodnie.

 

Godzinę temu, liquZz napisał:

Przełożeni to w większości zawistne polaczki próbujące sobie ulżyć czy też wyżyć się na kimś

 

Nie ma skarg = nie ma tematu. Na każde przewinienia reagujemy ostro, ale najlepsze jest to, że swoich błędów nigdy nie widzicie. Za to na temat adminów zawsze coś znajdziecie, bo oni mają być nieskazitelni! Ale spokojnie, @ somehoww  się zajmiemy, bo tak być nie powinno rzecz jasna.

 

Godzinę temu, liquZz napisał:

SOMEHOW - właściciel serwera, który prowokuje oraz wyzywa graczy niecenzuralnymi słowami nie mówiąc o nadużywaniu swoich praw (zmiany nicka, zmiana grawitacji itp.) XD

 

Właściciel jest tylko i wyłącznie jeden - ja. To jest Opiekun serwera i jeśli takie coś miało miejsce, to dlaczego wylewasz frustracje w takim temacie? Wcześniej nie miałeś jaj żeby napisać skargę? Ano tak, lepiej Ci wychodzi zaglądanie komuś do łóżka niż pisanie rzeczowych tematów, hehe...

 

Godzinę temu, liquZz napisał:

Niestety nie mam więcej ss bo nie sądziłem, że zdaje się z tak dwulicowymi skurwysynami.

 

Śmieszne. Jeśli sądziłeś, że w Internecie poznaje się ziomeczków na całe życie to faktycznie jesteś pustakiem do kwadratu. To nie stadion, a prawdziwe życie, o którym dzieciaczku nie masz jeszcze pojęcia. I wreszcie masz okazję się przekonać, że tu nie ma miejsca na kolesiostwo. 

 

Godzinę temu, liquZz napisał:

Mam tylko nadzieje, że to KURESTWO jak najszybciej upadnie także pozdrawiam serdecznie

 

Joł, trzymamy się od 8.5 roku, wkrótce 9 lat ;) 

 

PS. Po co mam usuwać temat? Przecież o to chodzi, abyś się sam ośmieszał :)))) 

  • Ustrzel fraga! (+) 9
  • Serduszko fragowe (+) 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisanie wyzwisk z dużych liter, obrażanie, wypowiadanie się o całej sieci i osobach funkcyjnych znając jej małą część.

Zabłysnąłeś inteligencją facet sory raczej chłopaczku i myślę że każdy na tej sieci weźmie sobie Twoje jakże wymowne słowa do serca i będzie się zastanawiać gdzie popełnił błąd w swoim życiu że dopuścił do sytuacji gdzie liquzz i jego kolega poczuli się urażeni. 

 

Weź chłopie zmądrzej zanim  będzie za późno bo istocie ludzkiej nie przystoi taka głupota....

  • Ustrzel fraga! (+) 4
  • Serduszko fragowe (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie te oszczerstwa... Żeby nie administracja to na serwerach byłby jeden wielki burdel, a wiem że potraficie.

Jest cheater na serwerze to już kurwa problem bo nie macie zabawy bo gość lata odjebany i Was zabija i pierwsze co robicie? Piszecie kurwa do Nas. ?

Gówno Was obchodzi czyjaś orientacja seksualna. Nikt Ci dziecko nie zagląda do łóżka z kim sypiasz, bądź z kim jesteś. Kurwa mamy XXI wiek, a zachowujecie się jak niedojabani umysłowo. 

OMG. I chuj bombki strzelił ? wydało się w końcu za co dostałam admina (opiekuna) lizałam dupę ??? a tak na poważnie to nie każdy musi lizać dupę by coś osiągnąć. I tak jak  napisał @ psiaq*   nie pakuj wszystkich do jednego worka. 

Miałeś bądź mieliście problem z adminem lub opiekunem czemu wcześniej tego nie zgłaszaliście? Są odpowiednie działy do składania skarg. Czemu akurat teraz naszła Cię ochota na swoje żale? 

 

PS. Napisałabym więcej ale leżę już w łóżku i nie chce wstawać i włączać komputera by napisać kilu stronicowy referat na ten temat.

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 2
  • Śmiech 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, GET napisał:

PS. Po co mam usuwać temat? Przecież o to chodzi, abyś się sam ośmieszał :))))

 

Co jak co, ale musisz przyznać, że napisał ten temat w trafnym dziale - "Na poprawę humoru" :D

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 1
  • Śmiech 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to poprawił :D 

  • Serduszko fragowe (+) 2
  • Śmiech 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu pakujesz wszystkich do jednego wora? Byłeś chociaż raz na każdym z serwerów fragujemy? Rozmawiałeś z aminami, opiekunami i graczami? Nie powinno się tak robić, że oczerniasz wszystkich...

 

Nawet jeśli jakiś admin Cię obraził, teraz go nazywasz  ,,dwulicowym skurwesynem'', nie wiem co Ty tym chciałeś zaprezentować, zachowałeś się 1000 razy gorzej. Już nie powiem, że od tego jest dział skarg...

 

Jakim Ty kurwa prawem komentujesz kogoś preferencje seksualne??? Jest XXI wiek i tak jak @ Kociaczek  napisała nie powinno to Cię w ogóle interesować. Mnie tam nie obchodzi z kim Ty sypiasz: z chłopakami, dziewczynami, możesz nawet z kotem...

 

Jeśli każdy z administracji by lizał dupę to by był tu rozpiedziel kompletny, każdy by robił to co chce, a jednak każdy ma przydzielone funkcje, jest za coś odpowiedzialny, zna swoje kompetencje.

 

  • Ustrzel fraga! (+) 2
  • Śmiech 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam coś jeszcze od siebie...

 

Stworzyłem Fragujemy.com po to, żebyście wszyscy się dobrze bawili, bo zawsze lubiłem innym sprawiać radość. Innymi słowy, to jest moja pasja i nie czuję się przez to bardziej dowartościowany. Natomiast jak Wy się ludzie zachowujecie? Jak bydło. Próbujecie zawładnąć czyjąś własnością, wpierdalacie się z buciorami w każdą najmniejszą przestrzeń i nie szanujecie czyjejś pracy. Tak nie można, bo nie po to my właściciele tworzymy projekty, abyście swoim zachowaniem to wszystko rozpierdalali na drobne kawałki. Prawda jest taka, że wiele projektów zniszczyli ludzie pokroju Waszego, bo nie każdy właściciel ma ochotę użerać z takim szambem szczególnie, jeśli zostaną przekroczone granice dobrego smaku...

 

Dlatego muszę Ci podziękować @ liquZz , bo dzięki takim jak Ty dojrzewam powoli do decyzji o wycofaniu się z tego "szamba". Po 11 latach siedzenia po uszy w tym gównie ( jeszcze z czasów CsCenter ) jestem najzwyczajniej w świecie zmęczony ludzką głupotą, którą nam świetnie zaprezentowałeś w tym temacie. Nie jestem idealny i nigdy nie byłem, bo każdy ma coś za uszami i każdy ma prawo popełnić błąd, ale jeśli mamy się bawić to na uczciwych zasadach, o których Twój kolega @ DisneyFlowek  nie ma zielonego pojęcia. Bo nawet od niego słowa "przepraszam" nie usłyszeliśmy. 

 

Na koniec wspomnę o dorosłości, o której tak krzyczycie na lewo i prawo, hipokryci. Jeśli chłop 22 letni nie potrafi przyjąć do wiadomości moją decyzję ( degradację ) i zamiast tego trolluje, a potem bawi się w ciuciu-babkę jak dziecko w przedszkolu, czyli w przekazywanie na serwerze wiadomości skierowanych do mnie za pomocą "kolegów" i na koniec wypisuje mi po profilu takie rzeczy: 

 

fIN58hy.png

 

to chyba jasno świadczy o tym, że tym bardziej decyzja o wydaleniu tego człowieka była jak najbardziej zasadna. Z pozdrowieniami, król życia :D 

 

PS. Reżyser Życia byłby ze mnie dumny... 

 

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Reżyser życia z tej strony, jestem dumny z Twojej postawy.

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj domyślałem się, że taki temat raczej powstanie...

 

@ liquZz  po pierwsze, wiesz przecież jaka jest wina w tym @ DisneyFlowek  bo wczoraj sam go wkopałeś na ts3 jak rozmawialiśmy. To nie jest tak, że my wyjebaliśmy go od razu i nie wiemy jak było i kto kłamie. Wczoraj poświeciłem parę godzin by ustalić jak to było i porozmawiać z paroma osobami, z doświadczenia wiem, że niektórzy ludzie to ..... i potrafią czasem przekręcić coś. @ DisneyFlowek  sam sobie wbił nóż w plecy przy naszej wczorajszej rozmowie gdzie głupio się tłumaczył, że on przecież zrobił dobrze dla forum bo zachęcił ludzi do jego oglądania.... No dzięki za ponad 10 multikont i demko które musiałem sprawdzać, strasznie pomogłeś...

 

Zostawmy już Flowka w spokoju i przejdzmy do tego pierdzielenia na poprawę humoru. 

Nie pakuj wszystkich do jednego worka, każdy serwer naszej sieci jest inny i zapewniam Ciebie, że na naszej sieci nie panuje kolesiostwo.

 

Jeśli masz jakieś zastrzeżenia to pisz odpowiedni temat tutaj -- https://fragujemy.com/forum/870-mirage_64-skargi-na-adminów-i-graczy/

Podałeś przykład @ somehoww  oraz screeny na jego wine, no zaprzeczyć nie można bo on jest osobą która potrafi dopierdolić komuś bo tak mu się podoba, a jako osoba funkcyjna powinien reprezentować jakiś poziom. 

Wy jesteście tak nierozgarnięci, że zamiast napisać ładny temacik nwm skarga czy coś to wyciągacie takie pierdoły w takich tematach bo macie ból dupy i wam się argumenty kończą. 

A co do spraw łóżkowych... Jak tak lubisz ten temat to zrób se konto na datezone i tam się ludziom wpierdalaj do łóżka a nie tutaj wylewasz swoje żale. 

Jednak @ liquZz  ja na twoim miejscu bym tak nie podskakiwał bo te multikonta to jest głownie twoja sprawka bo poprosiłeś o nie kolegów. Jak dla mnie jest to zwykłe cwaniactwo i hipokryzja.

Ja wczoraj parę godzin poświeciłem by nie było przekręcania, manipulowania i by każdy z was miał opcję opowiedzieć jak było a potem wbija taki @ DisneyFlowek  który początkowo nie wie o co chodzi przecież on nie żebrał o reputacje, zmienił zdanie jak powiedzieliśmy, że mamy ss'y jak żebra na steam. Później sobie stwierdził, że on przecież dobrze robi dla forum bo tam ludzi sprowadza.

 

Na koniec jak już @ GET  wspomniał obejrzyj sobie reżysera życia...

 

Pozdrawiam

Najlepszy lizodup na rangi tej sieci

Maks

  • Ustrzel fraga! (+) 2
  • Śmiech 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw się prosićie o bana, a później będziecie tego żałować. Wiem co mówię, ale się przekonacie na własnej skórze. 

 

Byłem na wielu sieciach, ale po jakimś czasie sam zobaczyłem, że jednak Fragujemy, jest najlepszą siecią w Polsce. Jest tutaj to coś, że tu jest inaczej niż na innych sieciach. 

 

9 godzin temu, liquZz napisał:

Mam tylko nadzieje, że to KURESTWO jak najszybciej upadnie

 

Wątpię, że tak się stanie. Zobacz ile już lat działa ten projekt, i nadal presperuje dobrze. 

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten dalej płacze XDDDDDDDDDDDDDDD

 

SWbGw4C.png

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 1
  • Śmiech 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko sobie zacytuje i zostawię moje ulubione powiedzenie które myślę że pasuje. "Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas" i tak właśnie wygląda ta sprawa.  Nie denerwujta się żyjmy dalej i bawmy się dalej bo z głupotą ludzką nigdy się nie wygra, można tylko się pośmiać.  Pozdrawiam :)

  • Ustrzel fraga! (+) 2
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ ZappeR coś w tym jest.

 

Ale najśmieszniejsze jest to, że jak przychodzi co do czego to gdy wchodzę na server żaden pyska nie odezwie. Sprawdza się powiedzenie "kozak w necie - pizda w świecie" bo założę się, że zaden z nich nie miałby odwagi czegoś komuś powiedzieć prosto w oczy. Pomijając ten fakt nikt się nikomu nie podlizuje. Każdy z graczy, adminów jest traktowany równo ale jeśli ktoś na siłę robi z siebie "idiotę" czy też szuka pewnego rodzaju "atencji"to już znak, że z tą osobą jest coś nie tak. Po @ DisneyFlowek  nie spodziewałbym się, że może odstawić taki cyrk. Wydawał się normalną, "dorosłą" osobą, a zachował się jak zakompleksiony dzieciak... @ liquZz  co do Twojej osoby to jedynie mogę się zaśmiać, bo jesteś jedną z tych "fałszywych" osób które szukając atencji na serverze. Gdy nie ma adminów to utworzone przez was "kółko różańcowe" które na prawo i lewo opierdala każdemu dupę za plecami... A gdy ktoś z Nas wejdzie to jest jedna wielka cisza. To tylko dowodzi temu, że brak Wam odwagi aby przyjść i porozmawiać jak człowiek z człowiekiem - ach ta Wasza "dorosłość" której tak ciągle się czepiacie. Aby wytykać coś komuś najpierw samemu należy do tego się stosować, a później szukać winnych. Gra powinna być odskocznią od życia codziennego, a nie czymś czym człowiek żyje. Niby tak prosta różnica, a dla niektórych tak trudna do dostrzeżenia. Permy jak najbardziej zasłużone, powodzenia w szukaniu innej sieci, która pozwoli sobie na to co wy odstawialiście.  :) 

  • Ustrzel fraga! (+) 4
  • Serduszko fragowe (+) 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Leaviel napisał:

To tylko dowodzi temu, że brak Wam odwagi aby przyjść i porozmawiać jak człowiek z człowiekiem 

 

Przyszli dzisiaj na ts3 i przepraszali, mówili, że to ich wina a nie @ DisneyFlowek  i prosili o ub dla niego xD

Według nich Disney powiedział jedynie ,,parę słów prawdy,, i nie powinien mieć bana za ich multikonta.

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że śmiać mi się chce. Jesteś na prawdę tak zdesperowany? Pamiętam jak jeszcze się kolegowaliśmy, pisaliśmy po czym ty jak reszta twojej bandy nagle zaczeli płakać i się obrażać. Screen wyjęty tak z kontekstu że płakać można.. To że napisałem tak do Ciebie bo myślałem że między nami nie ma spiny bo jesteś taką pizdą że na każdego się obrażasz a nie masz na tyle jaj żeby mu to napisać powiedzieć tylko jebiesz tekstami przy wejściu admina na serwer typu "ten debil przyszedł" potem obrażasz i płacz że bana dostajesz. Ile razy dupe leavielowi obrabiałeś na pw? Macie problem do mnie i do @ Leaviel  bo się nie pierdolimy i karamy wasz debilizm. Wypowiadasz się na temat mute za pytanie czy ktoś gra w szachy. Ciekawi mnie co Ci te dzieci naopowiadały po pytanie się po 15 razy czy ktoś gra w szachym jest przesadą. Poza tym jakie prowokowanie niecenzuralymi słowami, to że powiem sobie "kurwa ...." nie widzę w tym nic złego bo jestem sobą i zachowuję się tak jak normalnie. @ GET  Nie widze tu swojej winy i jej nie zobacze, niestety nazywam rzeczy po imieniu a jak ktoś jest debilem to mu to mówie. On nim akurat jest bo przypierdalać się potrafi ale myśleć już nie. Mam Ci może przypomnieć dlaczego tak nie nawidzisz @ PlaTyna ?  Jak to płakaleś i mówiłeś ze juz wiecej nie bedziesz gral bo jakas laska na serwerze jest? Jak to go wyzywales od kurew i innych bo Cię słusznie zbanował za powiedzenie pet? i jak potem go nazywałeś dwulicowym bo cie zbanowal a ty myslales ze bedziesz bezkarny bo sie kumplujecie? Szukasz znajomych w adminach tylko po to zeby sobie powyzywac i byc bezkarny jak ktos cie zbanuje to jest chujem i od razu płacz. Przykład @ DisneyFlowek , lizanie dupska i wasza sprawiedliwość za bycie bezkarnymi.
PS. Jakoś na mnie nigdy skarg nie było bo ludzie z serwera oprócz waszej bandy mają dystans i poczucie humoru.

  • Ustrzel fraga! (+) 3
  • Serduszko fragowe (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ maks0033 , nie ma żadnego znaczenia czy to dopuścił się oszustwa, czy tylko ukrywał te oszustwo. Traktowany jest w ten sposób, że brał udział w oszustwie i dlatego pierwotnie podjąłem decyzję o degradacji, A NIE BANICJI, ponieważ nie wyobrażam sobie trzymania takiej osoby w naszej ekipie. Szczególnie, że sam gubił się w swoich wytłumaczeniach, a na sam koniec zachował się zwyczajnie w świecie jak prostak, dlatego zdecydowałem się wykluczyć tak osobę z naszej społeczności. Trzymanie oszusta w towarzystwie ludzi uczciwych byłoby nie w porządku w stosunku do wszystkich osób w ekipie, którzy nieraz wypruwają flaki, aby Fragujemy.com funkcjonowało jak najlepiej.

 

42 minuty temu, maks0033 napisał:

powiedział jedynie ,,parę słów prawdy,,

 

Jakich parę słów prawdy? Ten człowiek jest po prostu chory, bo jeśli dla niego jedynymi argumentami w dyskusji jest to, że jestem petem, że jestem jebany na łeb, że jestem pedałem, że lubię lizać rowy itd. no to współczuję zważywszy na to, że mając 22 lata poziomem nie grzeszy, szczególnie inteligencji. Przecież...

  1. Miał możliwość przedyskutowania ze mną na TS3 temat degradacji - nie skorzystał, bo chciał się popisać przed kolegami zmieniając głos, trollując mnie.
  2. Miał możliwość dodania mnie na STEAM - nie skorzystał, bo wolał na moim profilu zwyzywać mnie od najgorszych.
9 minut temu, somehoww napisał:

@ GET  Nie widze tu swojej winy i jej nie zobacze, niestety nazywam rzeczy po imieniu

 

Tak, ale mógłbyś czasem powstrzymać się od wulgarnych komentarzy na serwerze. Rozumiem czasem emocje, bo sam tracę cierpliwość i może się zdarzyć, ale jednak powinieneś dawać przykład, a komentarze typu "co sie obrazasz pizdo" są nie na miejscu i stanowczo temu protestuje. Potem tak jest, że robią ss'y i wyciągają w najmniej wygodnych momentach.

  • Ustrzel fraga! (+) 2
  • Serduszko fragowe (+) 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, liquZz napisał:

Siema. Ja tylko chciałem powiedzieć, że jako forum to jest jedna wielka porażka. Jedyne co was trzyma to brak konkurencji... Właściciel, który normalnie rozmawia na ts a następnego dnia daje perma adminowi o temacie: "Oszustwo oraz skandaliczne zachowanie przy odebraniu rang". Chłop nie miał z tym praktycznie styczności ale dobra. Uważajcie tylko, żeby dupska wam nie pękły XD Zachowujecie się jakbyście byli najważniejsi. Wyjmijcie ten kij z dupska. FFA jest od zabawy a nie od mutowania osób które pytają się czy ktoś gra w szachy. Nie powiem, świetnie się dobrało. Właściciel, który woli chłopaków, administracja, która się podlizuje aby zdobyć sobie pozycje. Przełożeni to w większości zawistne polaczki próbujące sobie ulżyć czy też wyżyć się na kimś. Jak nie ma za co zbanować to się pisze do innego admina i wręcz prosi aby upierdolić go za byle co... Prawda PLATYNA? SOMEHOW - właściciel serwera, który prowokuje oraz wyzywa graczy niecenzuralnymi słowami nie mówiąc o nadużywaniu swoich praw (zmiany nicka, zmiana grawitacji itp.) XD Nie będę już pisał o leavielu, ostatnio dało się z nim pogadać a potem powrót do normalności :) Niestety nie mam więcej ss bo nie sądziłem, że zdaje się z tak dwulicowymi skurwysynami. Mam tylko nadzieje, że to KURESTWO jak najszybciej upadnie także pozdrawiam serdecznie, idźcie lizać sobie dupy, dostaniecie to na co zasługujecie. Community całkiem spoko tylko szkoda, że jesteście takimi nieudacznikami w prawdziwym życiu :) . Śmiało, usuń ten temat, prawda boli, prawda? 

 

[23:01] 

"Mówie wlasnie, ze my wszyscy to wiemy

Ale cieszę sie ze uwzgledniles te szachy, wygladalo to tak ze sie zapytaliśmy grasz w szachy , po czym polecial mute od leaviela, a gdy sie spytalismy za co mute, ban na pisanie od somehowa frajera dzieciaka ktory lize dupe
Chociaz mi najbardziej was szkoda, disneya i ciebie ze permy macie,  jak wy nie gracie ja juz na ten serwer nie wbije

Bo ty od poczatku popierales nasze zdanie, widac bylo ze disney tez tylko mial admina a wiadomo ze jakby powiedzial prawde to by bylo zle, jako jedyny nie rozdawał banow na lewo i prawo"

 

 

Nie zgodzę się koleżko w kilku kwestiach.

1. Od kilku dobrych lat sieć funkcjonuje na pełnych obrotach. W czasach kiedy była masa konkurencji, tutaj serwery pękały w szwach. Teraz jest okres wakacyjny, plus "podaż" na graczy spadła w CS:GO. Wystarczy popatrzeć na listę serwerów. 
2. Tak dużo mówisz o tych pękniętych dupskach, w których są kije, może to ty jesteś ciepły jak grzejnik w grudniu?
3. Przełożeni to zawistne polaczki? Patrząc po sposobie w jaki się wypowiadasz łatwo stwierdzić, że jesteś zwykłym, internetowym napinaczem. Gdybyś nie wiedział, ludzie nie wchodzą do gry, aby się wyżywać, ale  w spokoju pograć. Wszystkich pakujesz do jednego wora, walisz epitetami od skurwysynów, do nieudaczników. Takich jak ty przerabiałem już na pęczki, po jednym płaskim morda w kubeł i pięta palce na PKSa z podkulonym ogonem. Dodam, że twoja interpunkcja, chaos i ortografia tak kuleje, że co do "nieudacznictwa", to strzeliłeś sobie sam w kolano.

  • Ustrzel fraga! (+) 4
  • Serduszko fragowe (+) 1
  • Śmiech 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności