Jump to content
luter

[PRZYJĘTE] Podanie na admina - luter

Recommended Posts

Nick na TS3: luter
Doświadczenie na tym stanowisku: Właściciel na moim serwerze przez ok. rok, który liczył w najlepszych momentach 100-150 osób, Administrator na większych sieciach które liczyły nawet do 500 osób. Zajmuje się obsługą tsa jako Administrator od 4 lat.
Godziny funkcjonowania na serwerze TS3: Podczas wolnego czasu jestem cały czas, zazwyczaj jak w coś gram to na tsie jestem automatycznie.
Argumenty przemawiające za tym, dlaczego chciałbyś posiadać tę funkcję:

- Duże doświadczenie w rozwoju tsa oraz komunikacji z innymi użytkownikami (Jestem osobą, która głównie rozwiązywała wszystkie sprawy na Teamspeaku)

- Zachowuję kulturę wobec innych użytkowników tsa oraz staram się o rozwinięcie serwera

- Wysuwam nowe propozycje zmian, jeśli takowe są potrzebne 
Inne informacje o sobie, uwagi: Brak.

• Shoot frag! (+) 1

Oj Szymek Szymek. Jak dla mnie byłoby spoko gdybyś otrzymał Admina, aczkolwiek aktywność jest taka troszku hmm....

Jakbyś wbijał częściej i wdawał się z nami w jakże ważne i ciekawe "dyskusje polityczne" byłoby świetnie. Najwięcej czasu gdzie z Tobą rozmawiałem to jednak jest serwer, więc nie obrażaj się na mnie ❤️, ale ode mnie taki NEUTRAL z lekką przewagą na NIE. 

Czasami przewija mi się Twój nick TS3, ale... czasami. Ciekawy bagaż doświadczeń, który z pewnością mógłby pomóc naszemu Opiekunowi czy nawet Administracji.

Ode mnie neutral.

Na plus na pewno doświadczenie które już posiadasz oraz wiek, na tym niestety kończą się plusy. Nigdy Ciebie nie widziałem na TS3 a przesiaduję tam sporo. Teraz, po automatyzacji ts3 nie potrzeba większej ilości adminów. Rekrutacja na to stanowisko ogólnie jest zamknięta. Mało osób na ts3 Ciebie zna, wchodź częsciej, daj się poznać :)

Niestety ale jestem na nie.

• Shoot frag! (+) 1
  • Confused 1

Będę inny niż reszta i dam TAK, duże doświadczenie pod względem prowadzenia ts'a (nie raz byłem na twoim i wygląda to niezle), jesteś na pewno osobą kreatywną i bardzo pomocną, widuję Cię na tsie bo czasami zdarza nam się jakiegoś mixa pyknąć a aktywność wcale nie odstaje od niektórych adminów ts'a, dużym plusem jest na pewno to że mógłbyś wspólnie z @ Kocmouch  dbać o tego ts'a pod względem technicznym bo wiem że się na tym znasz ;)

Z racji tego, że masz doświadczenie i zacząłeś się udzielać; postanowiłam dać Ci szansę. Witamy w ekipie TS3. :)

• Shoot frag! (+) 4

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By K0smoS_
      Imię: Kosma
      Aktualny wiek: 13,5
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 

Nick na serwerze: AIM+WH-SKILL K0smoS_
      Staż gry na serwerze: 6 miesięcy
      Godziny w jakich grasz na serwerze: 7-23
      Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/AIM%2BWH-SKILL K0smoS_/80.72.33.178:27015/

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina:  NIE
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK 
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Bardzo lubię ten serwer, dużo gram więc będę przez ten czas pilnował serwera, chce pomagać społeczności fragujemy.com

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198963036493/
    • By gi be es
      Imię: Krystian
      Aktualny wiek: 16
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: jest to mniej wiecej 5 lat (ok. 2,5k h)

Nick na serwerze: jak policja chce gadac to ja tak
      Staż gry na serwerze: ok. 40h
      Godziny w jakich grasz na serwerze: aktualnie w tyg. 13-22 w weekendy 10-23.
      Link do wykresu aktywności na serwerze: http://rank.fragujemy.com/?page=profiles&profile=STEAM_1:1:536076649&server_group=7

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK http://sbans.fragujemy.com/index.php?p=commslist&advSearch=your friend jasper&advType=name mute na 2 dni (powod: za duzo mowilem) mute na 3h (powod: powiedzialem przesmiewczo bodajze do osoby ktora mnie zbanowala czy umowimy sie na randke, tego juz nie pamietam)
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: NIE
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: chcialbym zostac adminem na tym serwerze, poniewaz posiadam duza dostepnosc, potrafie doskonale wspolpracowac z wszystkimi, na owym serwerze nie ma wiele adminow, oraz mysle ze jestem godny posiadania tej permisji.

Oświadczam, że w pełni świadomie składam podanie na admina na serwerze: ARENA 128 TR
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561199032419027/
  • Create New...