Jump to content

Recommended Posts

Chciałbym zaproponować moim zdaniem dosyć dobry pomysł na serwer arena, czyli punkty do rangi za największą ilość zobytych gwiazdek MVP. Do tej pory za wyżej wymieniony czyn wyświetlała się tylko wiadomość na chacie o zwycięscy meczu (osobie, która zdobyła najwięcej MVP). Gracz, który zgromadziłby największą ilość gwiazdek MVP na końcu 15-minutowego meczu otrzymywałby np.: 100 pkt.

Mam nadzieję, że mój pomysł zostanie zrealizowany, ponieważ za wygranie meczu nie ma żadnej nagrody, a punkty za wygraną urozmaiciłyby grę na serwerze arena. 

• Shoot frag! (+) 7
  • Love Frag (+) 6

Dobry pomysł żeby nagradzać za wygranie mapy,  może nie punktami bo range i tak stosunkowo łatwo wbić, ale może VIP na następną mapę lub na powiedzmy godzinę.

Coś w tym stylu 😁

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 2
  • Extra 1

@ Zapp  a jak ktoś już ma VIPa? 😁

• Love Frag (+) 1

1 godzinę temu, -yeN napisał:

@ Zapp  a jak ktoś już ma VIPa? 😁

Kurcze nie wiem można by mu go zabrać na godzinę 😀. A tak poważnie to tylko propozycja a o vipach nie pomyślałem. 

• Love Frag (+) 1

Interesujące. Na +

• Love Frag (+) 1

Pomysł w sumie dobry, tylko nad nagrodą można by pomyśleć, bo w sumie @ Zapp ma rację z tym, że i tak wystarczająco łatwo wbić rangę na arenach. Nagrodą też musiałoby być coś czego nie ma VIP. 

• Love Frag (+) 1

Mi to się marzy więcej rang czy też wbijanie od nowa rangi, a za osiągnięcie globala (tego za pierwszym razem) można coś odblokować (np. część rzeczy Vipa np. granaty, które wiele osób chciałoby mieć)

• Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (+) 3

Posted (edited)

Można byłoby zmienić progi rang. I dodać mój pomysł :)

Edited by Danio_pl
  • Shoot frag! (+) 1

3 godziny temu, Gorniczek napisał:

Mi to się marzy więcej rang czy też wbijanie od nowa rangi, a za osiągnięcie globala (tego za pierwszym razem) można coś odblokować (np. część rzeczy Vipa np. granaty, które wiele osób chciałoby mieć)

Ooo, to jest myśl! 

• Love Frag (+) 1

Moim zdaniem jest to dobry pomysł aby osoba z największą ilością MVP została nagradzana punktami, lecz w przypadku gdy punktacja została by o wiele rozszerzona. Ranga global elite powinna być osiągana przez osoby, które na prawdę spędzają dużo czasu na serwerze i się do tego przykładają. 100pkt za wygranie mapy przy 15k punktach za global elite? Dla mnie jak najbardziej.

• Shoot frag! (+) 5
  • Love Frag (+) 1

Pomysł mi się bardzo podoba. + Oczywiście można pomyśleć nad nagrodą. Co do rang również się zgadzam Globala wbija się naprawdę szybko. Jeśli jesteś aktywny zrobienie tego w tydzień nie stanowi żadnego problemu. 

2 godziny temu, k4rlos napisał:

100pkt za wygranie mapy przy 15k punktach za global elite?

+

• Love Frag (+) 2

Mi się bardzo podoba pomysł Potworazbagien żeby nagroda były granaty, VIP to może jest za dużo, ale jak ktoś raz spróbuję Pay to Win to może se kupi na dłużej.

A granaty urozmaiciły by rozgrywkę 😀

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 1

48 minut temu, Zapp napisał:

Mi się bardzo podoba pomysł Potworazbagien żeby nagroda były granaty, VIP to może jest za dużo, ale jak ktoś raz spróbuję Pay to Win to może se kupi na dłużej.

A granaty urozmaiciły by rozgrywkę 😀

oj tak, może wtedy zobaczą jak to jest mieć taką "przewagę" 😀

Ale jak granaty to full pakiet 😁

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 1

Hej, tak siedzę i myślę może odezwał by się w temacie jakiś "władny" koloru czerownego i coś napisze w temacie czy jest za czy może pomysł jest do bani, lub chociaż reakcje na post odda żebyśmy widzieli że ktoś to w ogóle czyta. Wiem wiem zabiegani zalatani i w ogóle mega nie ma czasu. Są inne tematy itd. 

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 2

@ Zapp Spokooooojnie ;)

• Love Frag (+) 1

Temat wyszedł dopiero w niedzielę, więc dobrze najpierw podyskutować i zebrać jakieś pomysły w jeden. Patrząc obiektywnie to idea jest całkiem dobra. Co do nagrody, to już większy problem. Bez sensu, żeby osoba, która wygrała mapę i ma VIPa miała go wygrać na następną mapę. Moim zdaniem premium by się sprawdziło, ale tak jak w przypadku VIPa będzie paradoksalnym pomysłem po zakupie tego ulepszenia. Wiadomo, jaki serwer takie możliwości i pomysły. Na 128 VIPa nie ma. Wprowadzenie go mogłoby wprowadzić też zamieszanie wśród graczy. Według mnie najlepszym rozwiązaniem będą dodatkowe punkty i zwiększenie progu punktów na awans do kolejnej rangi.

• Shoot frag! (+) 4
  • Love Frag (+) 4

Panie @ Gorniczek ja bardzo spokojny jestem 😀 a taka mała iskra zazwyczaj pomaga...dziękuję @ Rithorax za reakcje 😀

Co do tego co napisała @ WiolQa to jeśli chodzi o server 128 to się zgadzam tam VIP mógł by wprowadzić zamieszanie, więc ja myślę że wystarcza punkty.

A jeżeli chodzi o 64 to jest to server for fun i propozycja @ Gorniczek była by najbardziej odpowiednia czyli przy wbijaniu drugiej rangi jakiś bonus czy to granaty czy coś innego.

A teraz tak prywatnie przydało by się przynajmniej 5 może 10 sekund atyrashu na 64 wiem że się to kłóci z zasadami na serverze, ale człowiek czasem piwa nie zdąży odłożyć i kosę lub heada z bliska dostaje 😀

• Shoot frag! (+) 5
  • Love Frag (+) 1
  • Laugh 1

Mnie nie przekonasz do anty rashu. Za bardzo lubię skracać :D

• Love Frag (+) 2
  • Laugh 3

Posted (edited)
9 godzin temu, Zapp napisał:

człowiek czasem piwa nie zdąży odłożyć i kosę lub heada z bliska dostaje 😀

To nie pij piwa jak grasz kolego 😂

A co do tematu, może przy drugiej kolejce wbijania rang za każdą nowo zdobytą rangę dać jakiś inny fant. Zacząć od pojedynczych granatów np. wbijasz S2 i dostajesz flesha, S3 przykładowo nade'a (ale flesha zabieramy, żeby nie było tak miło, a im wyżej z rangą tym więcej fantów na raz się dostanie). 🤷‍♀️

Edited by -yeN
  • Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 1
  • Extra 1

A co gdyby za pregraną dostawałoby się -5 pkt. zamiast -3 pkt. 🤔